Jump to content
Dogomania

Duffy i Daissy już w swoich domkach :) Powodzenia kochane sunieczki :*


Martika&Aischa

Recommended Posts

[quote name='erka']Ja wpłacam na Sterylkową Skarbonkę. Co prawda mamy duzo kieleckich suniek, ale odstąpię swoją kolejkę. Tylko nie wiem, kiedy by był zwrot kasy. Ale jak chcecie mogę sie dowiedzieć. Mogę też zapytac w Fundacji
KASTOR, która pomaga w sterylkach, czy tym razem mogliby pomóc.[/QUOTE]

Dzięki kochana byłoby super:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolawigor']Być moze miałabym stały domek dla jednej suni, tylko potrzebowałabym bliższej informacji na temat wielkości w kłębie, bo szukam pieska małych rozmiarów ( ok 6 kg ) dla mojej cioci. Gdyby ciocia się zdecydowała psinka miałaby dobre warunki i byłaby zadbana i kochana.[/QUOTE]

Ciocia Będzin niedaleko więc było by super :) sunie są malutkie ...takie wielkości pekińczyka ....myśl i przekonuj ciocie a my postaramy się o lepsze zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

siedmiomiesięczną moglabym przejąć na czas ferii zimowych... koniec stycznia - połowa lutego... wcześniej nie, bo ostatnio mało w domu bywam, a na czas wyjścia musiałabym ją izolować od dorosłych psów, a skoro piszczy... to sąsiedzi mnie wyniosą... no i mam siedem kotów w tym pokoju...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak napisała ciocia erka ...mała sunia może zostać tylko kilka dni na BDT. Piszczy bo jest bardzo związana z mamą. Były nierozłączne i kurczowo się jej trzymała. Przy niej czuła się bezpieczna :( Naprawdę przykro było nam je rozdzielać :(
Gdyby zgłosił się domek że weźmie je w dwupaku było by cudownie :) ale to chyba tylko marzenie.......

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ta maleńka jak byłyśmy u Gabi czołgała się do nas, żeby ją tylko przytulić a nie była pewna czy może...
jest słodka tylko tęskni za mamunią. Jak je pierwszy raz zobaczyłam to maleńka siedziała na ziemi taka wpatrzona w tego babsztyla. A ona ją dzisiaj wyrzuciła...
One już tyle przeszły a teraz je jeszcze rozdziliłyśmy i są zagubione a szczególnie maleńka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ciocia Będzin niedaleko więc było by super :) sunie są malutkie ...takie wielkości pekińczyka ....myśl i przekonuj ciocie a my postaramy się o lepsze zdjęcia :)[/QUOTE]

Jeśli wielkości pekinczyka to myślę że się zgodzi, zaraz wydrukuję zdięcie jakie jest i dziś pokazę cioci oraz dziś dam odpowiedź. Bardzo bym się cieszyła bo ciocia mieszka sama w domku i potrzebuje małego niekłopotliwego towarzysza, aby dać radę wyprowadzać go na spacerki.
Oczywiście sunia zostanie wysterelizowana osobiscie tego dopilnuję, z resztą zawsze cioci pomagałam przy poprzednim piesku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolawigor']Właśnie rozmawiałam z ciocią telefonicznie i jest duże prawdopodobieństwo że ona weźmie tą sunię 7 miesięczną, po południu pokażę jej zdięcie i dam znać o decyzji, jak się spodoba w co nie wątpię to piesek moze być nawet dzisiaj przewieziony.[/QUOTE]
To tylko mozemy trzymac kciuki!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Melduję się troszkę późno. Jeśli trzeba zrobić wyróżnione allegro córce - to dajcie znać, tylko fot musi być więcej i różne. Z zabawką, na kanapie, na dworze (ale pogoda dziś do d...) jakieś jedno z kontekstem nogi człowieka - no same wiecie - dobra reklama sprzedaje sama. :) A mamie już robić ogłoszenie, czy jednak poczekać aż będzie po sterylce?
Na jakie konto zrzucamy się na sterylkę?

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...