Jump to content
Dogomania

Lucky cudem uratowany od śmierci,już w nowym,wspanialym domku!!!


_beatka_

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']oj wujek ale lucky to nie mix kalkaza tylko nowofundlanda!:cool1:[/quote]

Teraz dla odmiany to Ty się Ciotka czepiasz :cool3: :evil_lol:. Faktem jest, że skopiowałem ten fragment z maila P. Orzechowskiego, zanim jeszcze dobrze psiakowi się przyjrzałem :razz:.
Czy nie byłoby salomonowym wyjściem użyć sformułowania mix nowofundlanda z kaukazem. Zauważ, że i tak poszedłem na duży kompromis sugerując przewagę nowo... nad ...zem ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']ale on taką mordke niufkowatą ma
i oczy tez z niufka
a kaukazy to chyba raczej szare są bardziej (nie wiem zreszta..:oops: .)
dla mnie to niufek - zmixowany ale niufek..:evil_lol:[/quote]

No i Ciotki zakrakały wujka... od razu wiedziałem, że nie mam szans w tej nierównej walce... a jaka solidarność :evil_lol:. Nie mam wyjścia... za chwilę poprawię opis :razz:.

Link to comment
Share on other sites

ale w zbożnym celu zakrakały...:lol:

kaukaz moze kojarzyc sie z psem nieco agresywnym (co oczywiscie nie musi być zgodne z prawda)

no a niufek...:loveu:
no i on naprawde na chudego drobnego niufka (przynajmniej na zdjeciach) wygląda

poza tym jest juz na forum niufków, a na kaukazów nie
a i [B]niufa[/B] też zobaczyła w nim niufka
no..!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']W zasadzie od razu przyznałem Wam rację :lol:.
A co to, poprzekomarzać się nie wolno :evil_lol:.[/quote]

wolno, wolno:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ale co do przewagi mixa niufka nad mixem kaukaza to - niufki kojarzą się z miśkowatymi psami do przytulania, a kaukazy większości kojarzą się z łańcuchem, albo co najwyżej z budą i podworkiem...a mnie się marzy Lucky i kanapa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Poczytajcie na portalu o losach Gabi.
[url]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/alldocs/ratunek?[/url]

W tematach:Gabi znalazła stały dom, Gabi w gościnie u Szamana i Gabi z nową rodziną są zdjęcia zabiedzonej (kiedyś) suni niufka z łańcucha. Na zdjęciach jest bardzo podobna o Luckiego. Zwróćcie też uwagę na kolor martwego włosa (brązowy). Myślę że po wyczesaniu psiak będzie czarniutki.

Oby psiak znalazł tak wspaniały dom jak sunia Gabi.

Link to comment
Share on other sites

Alez psiak miał szczęście :crazyeye: że od razu takich ludzi spotkał jak Pan Orzechowski i dogomaniacy.
Jest piękny, jutro dzień odnowy biologicznej :evil_lol: (ciekawe jak mu się spodoba) i sam siebie nie pozna, chciałabym go mocno wymiziać, takie cudo :loveu:
KWL, Gallegro:Rose:

Link to comment
Share on other sites

No proszę, a tu gwarno jak w ulu,a ja nic o nowych wątkach nie wiedziałam :mad: . Jednak dobrze sprawdzić czasami, gdzie inne Ciotki i Wujkowie (w szczególności) się udzielają.

Zdjęcia niufa już na pierwszej stronie wątku o Psim Losie.
Muszę chyba zrobić oddzielny wątek na forum"znalazły dom", bo mi się bałagan w pierwszym wpisie robi. A Lucky z pewnością tam też niedługo zostanie przerzucony, bo chłopak jest "cud,malina"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']No proszę, a tu gwarno jak w ulu,a ja nic o nowych wątkach nie wiedziałam :mad: . Jednak dobrze sprawdzić czasami, gdzie inne Ciotki i Wujkowie (w szczególności) się udzielają...[/quote]

Widać, że Ciebie dogomaniacki nos również nie zawiódł...:lol:.
A niufek juz niedługo znajdzie swój jeden jedyny domek... jestem pewien.

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Mam mały problem, stąd pytanie czy moglibyśmy przełożyć przeprowadzkę Lucky'ego do mnie na Sobotę ? Jeśli będzie to dla was zbyt kłopotliwe to trzymamy się oczywiście pierwotnej wersji.
Jednak po pierwsze sunie wczoraj trochę mi porządziły ( zapomniałem zamknąć werandy :-( i mam opóźnienie w przgotowaniach. Po drugie skojarzyłem (tak mam dość często zdecydowanie spóźniony refleks) że dziś mamy piątkokorek i jak wyjedziemy po piątej to wyjdzie nam pewnie koło godziny jazdy - jesli nie gorzej - pogoda jest zdecydowanie przeciwko nam. Natomiast w sobotę w okolicach ranno-południowych jedzie się do mnie pół godziny lub krócej. Mniejszy stres dla psa, więcej czasu na sesje zdjęciową przy świetle dziennym. Ja mogę w sobotę przyjechać do PL, albo odebrać was po drodze jeśli chcecie osobiście dostarczyć pięknego chłopaka do moich dziewczyn :-P. Zdecydowanie odradzam umawianie się u mnie na miejscu - jeśli nie znacie okolic Podkowy możecie mieć kłopot, moja ulica na większości planów nie występuje :-)
Proszę więc o rozważenie wniosku.

Link to comment
Share on other sites

Gallegro nie ma chwilowo dostepu do komputera i prosil mnie o zamieszczenie takiej informacji.Jest dobry dom (staly) dla Luckiego w Dabrowie Gorniczej.Mieszkanie w bloku,ale duze.Czy ktos z Dabrowy Gorniczej moze sprawdzic ten domek?Podaje telefon 515-894-279.Bardzo prosimy :modla:
moze to bylaby szansa na staly dom i kochajacego czlowieka dla Lucky'ego?


KWL czy zgodzilbys sie wtedy zaoferowac tymczas dla innego biedaka z PL?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Gallegro nie ma chwilowo dostepu do komputera i prosil mnie o zamieszczenie takiej informacji.Jest dobry dom (staly) dla Luckiego w Dabrowie Gorniczej.Mieszkanie w bloku,ale duze.Czy ktos z Dabrowy Gorniczej moze sprawdzic ten domek?Podaje telefon 515-894-279.Bardzo prosimy :modla:
moze to bylaby szansa na staly dom i kochajacego czlowieka dla Lucky'ego?


KWL czy zgodzilbys sie wtedy zaoferowac tymczas dla innego biedaka z PL?[/QUOTE]
Prawdopodobnie mozliwość kontroli przedadopcyjnej domu w DG byłaby za pośrednictwem Agnieszki z Terranova (nick na dgm a ja mam niufka). :loveu: Rozmawiałam z nia i podesłałam link do tematu. Mam tylko pytanie czy podany telefon jest do nowego/potencjalnego domku, czy do gallegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...