Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

eee ogólnie było spoko :diabloti: trzeba było brać psy, które nikomu nie wadziły jak ja Salme hahaha, tylko troszkę powarczała na chłopaków :diabloti: no i Lucasowi chciała wpieprzyć :evil_lol:
A Jupik jest super, tylko nachalny strasznie książe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
A Jupik jest super, tylko nachalny strasznie książe :evil_lol:[/QUOTE]

On po prostu domagał się swoich książęcych praw przebywania na kolankach :diabloti:

[quote name='Wola istnienia.']Witam sie i zapisuje,żebym mogła podziwiać zdjecia.
Jestem pierwszy raz na wątku wiec mam nadzieje, ze wybaczysz pytanie:
Jak tam z charakterem? Typowo foksterierowy? Bo marzy mi sie pies tej rasy, ale no niestety... To zły pomysł, jestem zbyt uległa jak na tą rasę. A w końcu nie mozna ulegac tylko urodzie..[/QUOTE]

Cześć :)
O charakterze często się tutaj przewija, tak, jest typowo foksterrierowy, czyli taki, jaki chciałam :) Nie można jednak mylic charakteru z niewychowaniem, mój pies jest posłuszny.

[quote name='Collie']Świetne zdjęcie:) [URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/q71/s720x720/10330231_670831972983062_7015216845831023005_n.jpg[/URL] Długo trenujecie flyball?[/QUOTE]

Dzięki :) Flyball trenujemy od roku i polecam każdemu!


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]UWAGA!!![/B][/SIZE][/COLOR]

Przyznawać się szybko, kto by chciał takiego Jupisia w domu... jest niepowtarzalna okazja!! Z opisu wynika, że pies jest grzeczny, ale nie panuje nad emocjami, łatwo będzie można temu zaradzić. Jest piękny! A mnie się serce kraja :(

[url]https://www.facebook.com/events/677606115657115/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mnie skoczyło ciśnienie, dosłownie. Mam Jupsa 2,5 roku i jeśli pojawiłby się jakiś problem, to najpierw poruszyłabym niebo i ziemię, żeby go rozwiązać, oddanie to byłaby tak ostateczna opcja, że nawet bym tego nie rozważała na etapie "ok, jest problem i co dalej". MASAKRA.

Link to comment
Share on other sites

Dog! Bierz go! Toż to brat bliźniak Jupsa! :loveu:
Już sobie wyobrażam miny ludzi jakbyś szła z takimi dwoma klonami samych siebie:evil_lol:. Myślę, że niejeden przecierałby oczy z niedowierzania:eviltong:, a potem w domu zmniejszyłby dawkę leków:diabloti:...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja naprawdę chciałabym go wziąć :( Nawet pokazałam zdjęcie, podsunęłam myśl... ale nie ma szans.


[quote name='Wola istnienia.']
Oczywiście, żartuje. Szczerze mówiąc... Kurczę, nie potrafię napatrzec sie na tego Twojego stwora.
[/QUOTE]

Masz niepowtarzalną okazję patrzeć na takiego w domu! Nie ma co się zastanawiać :diabloti:

[QUOTE]A powiedz mi, jakie sporty uprawianie oprócz flyballu? Macie jakies osiągnięcia?[/QUOTE]
Rzucam mu talerzyki, ale to tak rekreacyjnie, nie wiem czy kiedykolwiek się pokażemy ;)
Natomiast we flyballu nie mielismy jeszcze okazji uczestniczyć w zawodach z prawdziwego zdarzenia, więc odpowiadając na pytanie - nie, nie mamy ;)

A propo frisbee...[B] Anitka[/B] :cool3: bo ty i twój facet (z naciskiem na twój facet) mieliście fociaszki frisbującego Jupiczka, będę mogła na nie liczyć? :razz: Do Borysa już pisałam na fb, ale bez odpowiedzi, a nie chce się narzucać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na zachętę jedna fotka :D

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-I5BdNC-eM88/U_DnOk377FI/AAAAAAAADts/mTaDcmtc8jI/s640/20140810_175001.jpg[/img]

I może jeszcze...

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-oTbx6BQyVcc/U_DqBbxWLdI/AAAAAAAADwk/TYzwuh3X37M/s512/20140813_211438.jpg[/img]

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...