Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

Wiecie co oglądam filmiki i jestem pod wielkim wrażeniem, bardzo mi się to podoba. Nawet zawody bym przełknęła chyba :lol:
Z dc na 99% idę na ipo, z Kurką też bym chciała coś porobić, bo młodsza już nie będzie :evil_lol: a tu jak na złość dupa. Zresztą i tak bym nie miała z kim Iwana zostawić jak by trzeba było jechać gdzieś dalej na zawody.
Kurka też pójdzie na obronę :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Proszę o lajki!!!
[URL]https://www.facebook.com/frisbeedlapsa/posts/701669333189408?comment_id=7297412&offset=0&total_comments=2&notif_t=share_reply[/URL]


Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiejsze próby nagrania filmiku do konkursu :diabloti: Sekwencja miała mieć max 30 sekund i trochę się przeliczyłam z czasem :evil_lol: A oprócz tego jak widać zawsze coś nam nie wychodzi, więc filmik konkursowy jest, ale nie taki, jaki chciałam, żeby był :D Ale mamy fun i to się liczy ;) Tak a propo - w 34 sekundzie doskonale widać naturę mojego psa - ja załamuję ręce nad naszym sieroctwem, a Jupi... Jupi się cieszy :evil_lol:
Wybaczcie chamskie przejścia, ale movie maker odmawiał współpracy :D

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=MXwOYD3DIDg&feature=youtu.be[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Serio, obczaiłam prawie wszystkie strony (poza tymi które nie chciały mi się otworzyć) :P I to już kilka ładnych tygodni temu, wspaniała rzecz patrzeć na początki i rezultaty pracy innych, gdy samemu zaczyna się próbować coś przepracowywać ;)

Masz jakieś nowe zdjęcia Jupiczkaaaa?

Link to comment
Share on other sites

Filmik jest mega!!! A raczej Jupi i jego sprężynkowe nóżki. Jakiej średnicy dysków używasz?

Ja jestem na etapie oduczenia mojego psa anty-aportu który przejawia i olewania wszystkiego (poza jedzeniem i zapaszkami...), póki co z raczej marnym skutkiem. Eh, ale chciałabym żeby kiedyś pracował z takim zaangażowaniem jak Jupik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Różnie, aktualnie 235 mm.


Wiesz co, motywacja jest ważna, ale również predyspozycje :) Większośc psów można nakręcić tak, żeby fajnie pracowały, ale akurat Jupi ma pracę, zaangażowanie w to co robi i nakrętę na wszystko w genach, ja to tylko dostosowałam pod siebie.

Link to comment
Share on other sites

I takie psy są najlepsze! :multi: U mnie problemem są moje błędy - Śledzik to urodzony "polownik" jak go nazywam, od zawsze bardzo łupowy, super szarpiący się, rodzice polujący. Niestety zepsułam go trochę i teraz próbuję to "odpracować".

Jeżeli się nakręci i rzucę mu szarpak, pobiegnę kawałek z nim i potem uciekam, biegnie za mną czyli "przynosi". Ale 2-3 takie "aporty" to max., potem albo siada sobie i dziamdzia to, co upolował, albo w ogóle porzuca zabawę :/ Oczywiście staram się nie dopuszczać do takich sytuacji i zawsze ponownie go nakręcić by przerwać zabawę gdy jest podjarany, ale niestety spektakularnych efektów brak :(

Może jakieś rady?

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję super krótkie, ale intensywne sesje :) Tzn najpierw nakręcasz go na szarpak, przeciągasz się z nim, [B]dajesz mu wygrać[/B], więc puszczasz szarpak i uciekasz w drugą stronę, wołając psa, potem znowu się szarpiesz, znowu dajesz mu wygrać i uciekasz, znowu szarpanie, potem ja bym zrobiła tylko jeden rzut, uciekanie, ekstra szarpanko jak przyjdzie i koniec sesji. Jak jest łupowy to szybko to naprawicie :)
No i podczas szarpania i jak ci przynosi to cały czas mu mów, jakim jest super psem, takim entuzjastycznym głosem :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! W domu tego rodzaju "akcje" działają (ale tylko na krótkie sesje, dokładnie tak jak napisałaś) natomiast właśnie wróciliśmy ze spaceru na którym totalnie olewał mnie i nie chciał się szarpać, więc ja i druga osoba rzucaliśmy sobie na wzajem szarpak, w końcu młody zaskoczył, nawet podwarkiwał sobie szarpiąc, ale jak przerwałam zabawę to natychmiast przerzucił się na węszenie :/

Ale koniec już mojego spamowania w Jupikowym wątku, kiedyś założyłam własny i choć teraz nie mogę do niego dodać nowych zdjęć, to jakieś tam szczylkowe są: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248980-IMBIR-Obornicki-Nornik[/url] :)

Pozdrawiamy i dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...