Jump to content
Dogomania

MOBY- jego pan w szpitalu, piesek ze złamanym ale JUZ W NOWYM DOMKU!


kiyoshi

Recommended Posts

Bożenko- ktoś kiedyś powiedział, że wiara nawet góry przenosi:D
Ja wierze, że Moby będzie miał swoja szanse.
Moja Gaja też ma lęk separacyjny...i co- mieszka z nami, chociaż często zostaje sama...podrapane drzwi (czy inne- często zadziwiające niespodzianki) to nie jest aż taki duży problem w porównaniu do tego co od niej dostajemy w zamian:)- psia przyjaźń- bezcenna! Tym bardziej, że Moby z tego co zrozumiałam nie niszczy, tylko szczeka lub piszczy.
Tak naprawde wiele osób w wieku ok. 50-55 lat przechodzi na rentę np. Takiej osoby właśnie szukam (lub kogoś kto nie mieszka w bloku, tak aby rozpacz pieska nie przeszkadzała sąsiadom) i jestem pewna że jest ich sporo!
Wszystko jest kwestią wiary i cierpliwych poszukiwań!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kiyoshi']Tak naprawde wiele osób w wieku ok. 50-55 lat przechodzi na rentę np. Takiej osoby właśnie szukam (lub kogoś kto nie mieszka w bloku, tak aby rozpacz pieska nie przeszkadzała sąsiadom) i jestem pewna że jest ich sporo![/QUOTE]

dyskryminujesz osoby pracujące w domu ;) a teraz dużo osób wybiera taką opcję, zwłaszcza tych pracujących przy kompie - piesek na ruszenie tyłka by nie przyrósł do krzesła to dobra sprawa :D

Link to comment
Share on other sites

10 letnia Bunia z rozdarta przez 9 godzin mordką będąca u mnie na dt, znalazła dom dzięki Gazecie Wyborczej u starszych już ludzi, a rodzina mówiła, że trzeba cudu żeby ktoś pokochał Bunię! Wszystko jest możliwe!

A miałam wtedy tyle listów miłosnych od sąsiadów, że hej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vdowa']dyskryminujesz osoby pracujące w domu ;) a teraz dużo osób wybiera taką opcję, zwłaszcza tych pracujących przy kompie - piesek na ruszenie tyłka by nie przyrósł do krzesła to dobra sprawa :D[/QUOTE]

Święta prawda kobieto! a i takich osób przybywa:) więc- przed Mobim śwetlana przyszłość..
Ogłoszenie w Gazecie Wyborczej i tylko czekać domku;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon w sprawie suni, Kula i Kiki najbardziej Pani odpowiadają, ma być około 10:00 w sobotę, jest zainteresowana niedużą sunią do 4-5 lat, mieszka w bloku, nie ma dzieci w domu, dom bardzo spokojny nie bardzo aktywny, pani po operacji kolana, Kula i Kiki bardzo się pani podoba, ale ie jest wykluczone że na innej suni oko zawiesi, można tez jej pokazać chłopaczków (Lutek, Moby...), ale takich nakolankowych

Agnieszka i Diana w sobotę poczekajcie na panią, Agata z Lutkiem, Iza z Moby też

Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie chciała suczkę, ale nie raz już miałam podobnie, że ktoś wychodził z zupełnie innym psiakiem.

Znajomy przyszedł do mnie, że bardzo chce adoptować pieska podobnego do psiaka z dzieciństwa, miał być brązowo- czarny, mieć około roku i być chłopaczkiem, takim do kolan. gdy zobaczył biało beżową sunię to go miłość dopadła i wyszedł z suczką, na dodatek w zupełnie innym kolorze i jeszcze sikającą w domu, a miał być dorosły chłopaczek. Ale pomimo, że nie chłopak to bardzo go sunia owinęła wokół łapki, jego i rodzinę...

Dlatego dobrze się jest kręcić po terenie schroniska w soboty, gdy jest pogoda, wtedy ludzie przychodzą po psy do adopcji, zawsze można sobie z nimi pogadać i przetestować domek...

Link to comment
Share on other sites

Zaryzykowałam i zrobiłam Mobiemu też ogłoszenia na małopolskie, kto wie...może akurat
[url]http://tablica.pl/oferta/mlody-grzeczny-moby-mikro-piesek-szuka-domu-IDN0cT.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/moby-mlody-sliczny-grzeczny-potrzebuje-domu-IDMZPr.html[/url]

Szkoda, że się dzisiaj nie zobaczymy. Ugotowałam już dla Mobiczka tyle pyszności:((
Za to będe robisz dalej ogłoszenia...

Link to comment
Share on other sites

Moby był dzisiaj taki szczęśliwy na spacerku:)
I baaardzo głodny....przebywanie z Mają i żółtym pieskiem, nie za dobrze na niego wpływa. Tamte widać, że najedzone, Moby za to coraz chudszy:(
Nie wiem czy nie powinnam poprosić o zmianę boksu, jednak wiem, że w przypadku Mobiego nie ma boksu idealnego.
ten piesek nie potrafi zawalczyć .... widziałam dziś też, że Maja trochę go podgryza (nie tak jak kiedyś Chaplin, ale jednak....)
Domku dla Mobiego- gdzie jesteś!!! cały net pełny Ciebie- a telefon wciąż milczy:(

Moby zjadł dziś wątróbkę i pierś z kurczaka i parówki i jeszcze trochę kiełbaski 'wyżebrał'...oby do czwartku jakoś starczyło:(
pobiegał troszke i baaardzo dużo się przytulał!! to idealny piesek- kanapowiec. Żeby tylko ktoś dał mu szanse.
W tym tygodniu trochę odetchnę w pracy i zacznę obwieszać miasto/a firmówkami Mobiego...
Tak smutno na mnie patrzył gdy zostawiłam go w boksie, aż serce się kraja......
:(
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewes']MOby jest taki kochany, za każdym razem jak go mijałam to tulił się do Izy[/QUOTE]
Mobiczek bardzo potrzebuje czułości i wsparcia...czasem jak zaczynam go głaskać i przestaje to patrzy na mnie taki oburzony, że niby jak to..już koniec:)
pasowałby do takiej pani, która oglądałaby sobie seriale a on leżałby koło niej na kanapie z główką na kolanach:)

Link to comment
Share on other sites

na pewno, zresztą wszędzie by się wpasował gdzie jest ktoś w domu! To śliczny psiak i rzuca się w oczy swoją y\uroda, tylko jest bardzo nieśmiały i mało nachalny wobec osób, których nie zna. Jeszcze się biedak nie nauczył, ze trzeba ryć się na pierwszego do oglądania jak ktoś przychodzi do schroniska, pewnie biedak gdy ktoś podchodzi do krat się odsuwa, a przylepy śmiało podsuwają pyski do głaskania...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem znalazłam internetową drogą do ogłoszeń w Gazecie Wyborczej. Niestety było mnie stać tylko na kilka słów bez zdjęcia (ceny kosmiczne), ale Mobiczek będzie w gazecie i to w wydaniu z płytą Anny Jantar:)

Taka treść:
PIESEK drobny, śliczny, 3 letni o sierści trikolor- w schronisku z powodu choroby opiekuna. Przyjacielski, posłuszny, grzecznie chodzi na smyczy. Szybko się uczy, zna komendy 'siad' i 'waruj'. Jest spokojny i zrównoważony. PILNIE do ADOPCJI. Kontakt: 605 886 434.

Trzymajcie kciuki!!!!!
Znalazłam też inna opcje ogłaszania w prasie: 'Echo Miasta'- ogłoszenia o połowę tańsze niż w Gazecie Wyborczej. Ukazują się tylko w poniedziałki lub piątki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']
Znalazłam też inna opcje ogłaszania w prasie: 'Echo Miasta'- ogłoszenia o połowę tańsze niż w Gazecie Wyborczej. Ukazują się tylko w poniedziałki lub piątki.[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł, sporo ludzi to czyta, pewnie więcej niż Gazetę Wyborczą, bo jest darmowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeriel']Bardzo dobry pomysł, sporo ludzi to czyta, pewnie więcej niż Gazetę Wyborczą, bo jest darmowe ;)[/QUOTE]

No właśnie...ale zobaczymy. Jutro GW a jak nie wypali to w piątek "Echo Miasta' i przy okazji wszyscy się dowiemy, czy ogłoszenia bez zdjęcia w ogóle działają:)

Link to comment
Share on other sites

:( :( :( ogłoszenie Mobiego w GW przeszło bez echa...brak telefonów, brak zainteresowania...a chudzinka dalej błaga o dom zza krat swojego boksu:(
co robić....
w piątek Echo Miasta...myślę, jednak że te ogłoszenia bez zdjęć chyba nie dają rezultatów....prawde mówiąc naprawde wierzyłam, że chociaż jedna osoba zadzwoni:(

Link to comment
Share on other sites

Hmm...nie trace nadziei, może rzeczywiście ktos się jeszcze odezwie z tego ogłoszenia. Podrukowałam sporo firmówek (nowych) i będe rozwieszać gdzie się da. Wiem, że domek jest na wyciągnięcie ręki- trzeba go tylko znaleźć.
Za to dzisiaj się trochę rozchorowałam:( łamie mi kości...
ale do jutra musi przejść. Mobiczek na pewno już czeka- szczególnie na jedzonko:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...