Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obawiam się, że żadnych konkretów po prostu nie ma, a zawiłość wypowiedzi świadczy o takim stanie "zainfekowania" umysłu autora, że już chyba nie ma co czekać na cokolwiek sensownego na tym wątku.
Odi odeszła, a wątek stał się niestety żałosny, po jednej ze stron "dialogu". (wpadam tu od początku, ale rzadko, więc może z dystansu to lepiej widzę i się nie łudzę, że jest inaczej).

Link to comment
Share on other sites

Biorę pod uwagę zdrowie Wilczurka, w ogóle mam o Nim bardzo dobre zdanie, jako o człowieku o wielkim serduchu, ale myślę, że ponosi go czasem i traci kontakt z rzeczywistością z bliżej niewiadomych mi powodów (być może mocno związanych ze zdrowiem, jakkolwiek to rozumieć).

Link to comment
Share on other sites

... no i nic.... ta "NAGRODA " jest tak samo niepoważna , jak podejście WILCZURKA do nas i do tej sprawy .... słów brak. Na początku wielki szum i wielkie deklaracje i wielkie emocje i cięcie się na oczach publiki. Wszyscy uwierzyliśmy, że ktoś poważny wziął sprawę w swoje ręce. A teraz? Nawet jednego prostego komunikatu nie można się doczekać....
Czyli? To co zawsze ..... nie ma szumu w TV , nie ma sprawy.
Jestem naprawdę zawiedziona ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nic nie rozumiem..Ty WILCZURKU jesteś podejrzany?O co?O spowodowanie śmierci suni?Przecież to nie Ty...Ratunku-nic nie rozumiem..
Czy może zainteresowanie ta kwota przez Ciebie oferowana spowodowała?Czy może Twoja determinacja kogoś wnerwiła?A tak prosiłam WILCZURKU-bez gróżb wobec sprawcy tej tragedii,bo bywa i tak,że oberwać może najbardziej niewinny..
Pozdrawiamy najserdeczniej Ciebie WILCZURKU -uważaj na siebie.
Elżbieta[/QUOTE]

Z tego co pamiętam to chodziło głównie o tą nagrodę (realność posiadania takiej sumy itp.) no i też o samo ''takie zaangażowanie''
To była raczej ''rozmowa'' nie przesłuchanie, czy co innego, ale fakt, że facetowi było głupio, że musiał zająć się taką rzeczą niż czymś poważniejszym.

Jak dla mnie (i przepraszam) ale komuś tutaj (z zarejestrowanych, bądź czytających osób tylko) musiało (musi) przeszkadzać, czy być ''nie na rękę'' takie zainteresowanie/zaangażowanie w sprawę skoro w taki sposób [B]ta[/B] [B]osoba[/B] ''chciła ukrucić Adamowi smycz'' w tej sprawie :-(:angryy::shake: ale nic nie zyskała... ale wręcz przeciwnie zmotywowało to dalszych poszukiwań... Robimy wszystko co wnaszej mocy i wcale ani na moment nie zaprzestaliśmy poszukiwań.

Edited by NinaOstasiuk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Jak mogło chodzić o sumę nagrody skoro ta oficjalnie nigdy się nigdzie nie pojawiła poza tym wątkiem? I była dość luźno rzucona (chodzi mi o te 250tys.)

Przesłuchanie w tej sprawie???
Nie znam się na policyjnej procedurze...ale to dla mnie bardzo dziwne...[/QUOTE]

Wystarczy, że ''ktoś się przyczepił'' (sorki za określenie) każdy powód jest dobry do tego nie?... a poza tym liczyliśmy i liczymy na pomoc w rozgłaszaniu info o Odi i pomoc, tu już widzę powoli nikt już w nic nie wierzy, w kwotę też (nikt nie zmusza wierzyć ''na słowo'' wytarczy, że jest świadomość tego, że dla pewnych ludzi życie ''psich przyjecieli'' warte jest każdej ceny)
uważasz, że jak się pójdzie tak o do np. TV i rzuci kwotą to myślisz, jak zareagują na to ? a, mało jest tachich co, coś wyemitują ''za nic'' lub z chęcią, jeżeli inicjatywa wychodzi tylko od ''szaraszków''
I pisałam że to nie było''przesłuchanie'' bo takiej formy formalnej nie było.Miało to charakter ''rozmowy'' (może sam chciał się dowiedzieć o co chodzi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NinaOstasiuk']Wystarczy, że ''ktoś się przyczepił'' (sorki za określenie) każdy powód jest dobry do tego nie?... a poza tym liczyliśmy i liczymy na pomoc w rozgłaszaniu info o Odi i pomoc, tu już widzę powoli nikt już w nic nie wierzy, w kwotę też (nikt nie zmusza wierzyć ''na słowo'' wytarczy, że jest świadomość tego, że dla pewnych ludzi życie ''psich przyjecieli'' warte jest każdej ceny)
uważasz, że jak się pójdzie tak o do np. TV i rzuci kwotą to myślisz, jak zareagują na to ? a, mało jest tachich co, coś wyemitują ''za nic'' lub z chęcią, jeżeli inicjatywa wychodzi tylko od ''szaraszków''
I pisałam że to nie było''przesłuchanie'' bo takiej formy formalnej nie było.Miało to charakter ''rozmowy'' (może sam chciał się dowiedzieć o co chodzi)[/QUOTE]

Psich przyjaciół jak już :) - [COLOR=lightblue]sorki za ten wywód, ale preferuję poprawność językową.[/COLOR]
A jeśli chodzi o rozgłaszanie to na n-k podawałam taką informację...wiedziona nadzieją, że robię dobrze, że w jakimś sensie pomagam na tyle na ile jestem w stanie...skończyło się niestety na nadziei...
Nie podawaliście tu na forum przecież żadnych konkretów...tylko emocjonalne wykrzykniki

Czy TV byłaby zainteresowana? - TAK z uwagi choćby na fakt, że ktoś ofiarowuje taką dużą, aby nie powiedzieć ogromną kwotę jako nagrodę w ujęciu sprawcy tego bestialstwa.. To przecież sensacja a media uwielbiają, wręcz żywią się sensacją....

Edited by Marinka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...