Jump to content
Dogomania

Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszem i wobec ogłaszam ,iż nastał ten moment gdy Lolek sam samiusieńki wskakuje na łóżko!!!1 hehehe bez zaproszenia;-) nie wybebesza poduszek i nie zżera listw przypodłogowych a kiedy z ciekawości zapukałam do drzwi to włączyła mu się opcja:nie ma nikogo w domu;-) siedzi cichutko dopiero jak wejdę do mieszkania zaczyna się taniec radości.Ogólnie psinka chowa się dobrze,jest już zrelaksowany, nie gubi sierści jak na początku, apetyt mu dopisuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fajna_kobitka']wszem i wobec ogłaszam ,iż nastał ten moment gdy Lolek sam samiusieńki wskakuje na łóżko!!![/QUOTE]
Nareszcie załapał, że łóżko to psi mebel, z którego można czasem dać skorzystać człowiekom :)

Link to comment
Share on other sites

najnowsze wieści od Lolka: psiunio odezwał się!!!! milczał jak grób do momentu niedzielnego wyjazdu nad wodę, kiedy to ze swoim najukochańszym Panem- tak ja jestem na drugim miejscu na liście uwielbienia-poszedł kupić coś do picia.Lolek został przywiązany pod drzewkiem i przestraszył się że chyba już na zawsze i zaczął szczekać!!!!! Pierwszy raz!!! a właściwie płakać!!! Pańcio nie miał serca go zostawiac i poszli na zakupy razem.Także tym oto przykładem zawiadamiam ,iż ja jestem od dawania jedzenia i miziania wieczorem po brzuchu a Pan jest ulubieńcem Lolka.Przesłodki widok wtulającego się zwierzęcia w swojego Pana podczas np. grania na komputerze, jedzenia, oglądania tv itd... no cóż pogodzę się z tym drugim miejscem w szeregu jakoś;-)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie dziś mija miesiąc jak Lolosław zawitał u nas w domu. W telegraficznym skrócie przedstawiam zdjęcia z ostatniego wypadu do Woli Uhruskiej.Proszę nie regulować odbiorników, ta czarna kropka na zielonym tle trawy to Lolosław cieszący się wolnością( pierwszy raz biegał bez smyczy)

Edited by fajna_kobitka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...