Jump to content
Dogomania

Timon ma domek :):)


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest lepiej, dziś po raz pierwszy od piątku dostałam soczystego buziaka w ucho ;)

Dowiedziałam się, że w mojej okolicy sporo kotów żyje na wolności. Generalnie, jeżeli trzeba będzie znaleźć jakiegoś dziko żyjącego kota, polecam usługi Tymka -> szaleństwo!

Próba przejścia na stronę kota...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/804/dsc01161i.jpg/][IMG]http://img804.imageshack.us/img804/39/dsc01161i.jpg[/IMG][/URL]

Patrz... tam jest, tam... widzisz?!?!?!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/dsc01165qd.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7099/dsc01165qd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czy Timonek umie zostawać sam w domu i nadawałby się do domu z małymi dziećmi?[/QUOTE]
Sam w domu zostaje dosyć długo, bo ja normalnie pracuję 8h + dojazd. Sąsiedzi póki co nie donieśli o wyciu czy innych ekscesach pod moją nieobecność. W tym czasie Tymek wybebesza pluszaki, lub gryzaki rozkminia i jakoś daje radę.
Baaa... bywa, że wchodzę do domu, a on śpi w najlepsze :cool1:
Na wszystkie psy i wszystkich ludzi jak do tej pory zareagował pozytywnie. Szczeniaki z którymi miał do czynienia, ustawiał jak były zbyt nachalne, ale raczej ich unikał. Myślę że z dziećmi też nie będzie miał problemu. Ewentualnie może znajdziemy jakieś dzieci chętne do testów?

[COLOR=slategray]W sumie to fundacja powinna dysponować jakimiś dziećmi do testowania psiaków... Supergoga, coś się Twoi wolontariusze obijają ;) hehe[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Nic to, wexmiemy Anetkę do inseminatora i już! W końcu sama się zobowiązala, a potrzebne sa dzieći i juz.[/QUOTE]

Inseminator, przecież to od zwierząt. Chyba że wpadłaś na chytry plan skrzyżowania Anety z kotem, żeby za jednym zamachem sprawdzać zachowanie psiaków i na dzieci i na koty.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... no łaaaadnie sieu rozwinęliście ;) w temacie inseminacji miałabym coś do powiedzenia, ale to już może niekoniecznie na wątku Tymka...
:evil_lol:

No właśnie, Tymek... dwie kwestie:
1. Wet - czy ktoś może z nami podjechać (czwartek lub piątek) od godz. 18 w górę. Jak nikt nie ma czasu, to spokojnie pojedziemy sobie sami w sobotę :)
Btw. Gosiu, krople nam się kończą - mam dokupić, czy poczekać z tym do wizyty, czy ew. zadzwonić do gabinetu i dopytać?
2. Wstępnie jesteśmy umówieni na robienie fotek w niedzielę i tu kolejna kwestia - mam go wykąpać i w miarę możliwości sama wyczesać? Mogę to oczywiście zrobić, ale nie chcę potem słyszeć że coś jest nie tak, bo ja gromerem nie jestem a spaniele to trudny temat. Czy jest może ktoś kto zna się na spanielach i jest w stanie mi z tym pomóc? Czy mam go zaprowadzić do psiego fryzjera? itd. itp. zrobię jak zdecydujecie.

Link to comment
Share on other sites

Timona już widziałam jakiś czas temu... serce mi mocniej zabiło nie tylko dlatego, ze od jakiegoś czasu dzięki jednej kochanej spanielce zakochałam się w nich, to jeszcze sama mam w domu yorka Timiego, więc tym bardziej :)
Trzymam kciuki i śledzę wątek.
Jak psiak wyjdzie na prostą ze zdrowiem, a nie będzie dla niego domu stałego oferuję dt!
Mieszkam 15min od centrum pń :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Nic to, wexmiemy Anetkę do inseminatora i już! W końcu sama się zobowiązala, a potrzebne sa dzieći i juz.
Mysle, że Timon nadaje się do każdego domu. To kochany spaniel. Okazuje sie że są takie.[/QUOTE]

Oczywiście, że są - ja znam tylko takie :loveu:
Co do Anetowego robienia dzieci do testów - myślę, że inseminacja nie potrzebna, chętni będą się bili by pomóc ino trza ogłoszenia odpowiednie dać ;-)

Przepraszam, że Wam nie pomagam ostatnio ale mocno mi sie pokomplikowało życie i nie mam nawet chwili wolnej po pracy. Nawet nie poznałam Timonka :-( Zabrałabym go do Pani Marii która mi strzyże Marylinkę ale... naprawdę nie mogę. Mogę zadzwonić, umówić, uzgodnić myślę że nawet za free ale tylko to. Zawieźć nie dam rady, a to za Poznaniem jest, jakieś 16 km.

Mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdę na prostą wtedy "WRÓCĘ".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wedel']Timona już widziałam jakiś czas temu... serce mi mocniej zabiło nie tylko dlatego, ze od jakiegoś czasu dzięki jednej kochanej spanielce zakochałam się w nich, to jeszcze sama mam w domu yorka Timiego, więc tym bardziej :)
Trzymam kciuki i śledzę wątek.
Jak psiak wyjdzie na prostą ze zdrowiem, a nie będzie dla niego domu stałego oferuję dt!
Mieszkam 15min od centrum pń :)[/QUOTE]
Dziękujemy, że zaglądasz i kibicujesz Timonowi :) i za ofertę DT też dziękujemy :)
Timon DT ma, ale może pomyślisz o wzięciu na "tymczas" jakiegoś innego psiaka? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marylin']Oczywiście, że są - ja znam tylko takie :loveu: [/QUOTE]
Ty to masz w tej kwestii zaburzony obraz rzeczywistości przez Marylinkę :loveu:


[quote name='Marylin']Co do Anetowego robienia dzieci do testów - myślę, że inseminacja nie potrzebna, chętni będą się bili by pomóc ino trza ogłoszenia odpowiednie dać ;-)[/QUOTE]
Zgadzam się z przedmówcą :evil_lol:


[quote name='Marylin']Przepraszam, że Wam nie pomagam ostatnio ale mocno mi sie pokomplikowało życie i nie mam nawet chwili wolnej po pracy. Nawet nie poznałam Timonka :-( Zabrałabym go do Pani Marii która mi strzyże Marylinkę ale... naprawdę nie mogę. Mogę zadzwonić, umówić, uzgodnić myślę że nawet za free ale tylko to. Zawieźć nie dam rady, a to za Poznaniem jest, jakieś 16 km.
Mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdę na prostą wtedy "WRÓCĘ".[/QUOTE]
Wiem dobrze co teraz masz w głowie i na głowie, więc nawet nie śmiałabym Ci truć.
TRZYMAJ SIĘ :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...