Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

Ufff, to jestem spokojna, DONnka wie, jest dobrze:):):)
Kajeczko rozumiem Cię, bo jak go zobaczyłam po nocy do rodziców dzwoniłam, brata, sama go zechciałam zabrać, choć warunków zero. Walka serducha z rozumem jak w reklamie. Powinnaś otworzyć hotelik!!!!;) Bazarek za bazarkiem, by szedł;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marycha35']Ufff, to jestem spokojna, DONnka wie, jest dobrze:):):)
Kajeczko rozumiem Cię, bo jak go zobaczyłam po nocy do rodziców dzwoniłam, brata, sama go zechciałam zabrać, choć warunków zero. Walka serducha z rozumem jak w reklamie. Powinnaś otworzyć hotelik!!!!;) Bazarek za bazarkiem, by szedł;)[/QUOTE]

Dzięki Marycho :loveu:
A Ty wiesz, że z tym hotelikiem to nie jest głupia myśl :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ufff, to jestem spokojna, DONnka wie, jest dobrze:):):)
Kajeczko rozumiem Cię, bo jak go zobaczyłam po nocy do rodziców dzwoniłam, brata, sama go zechciałam zabrać, choć warunków zero. Walka serducha z rozumem jak w reklamie. [I][B]Powinnaś otworzyć hotelik!!!!;) [/B][/I]Bazarek za bazarkiem, by szedł;)[/QUOTE]

Marysiu, zeby nie fakt , ze jeszcze troche musze mieszkac tu , gdzie mieszkam ze wzgledu na moja mame , to juz dawno mieszkalabym na prawie 3ha ziemii , przy lesie , 150m od wielkich jezior, tam gdzie maja gniazdo czarne bociany, czaple biale podchodza grupami, a orly i orliki siadaja na okolicznych slupach:-) zeby nie przedobrzyc ;-) -prawie RAJ :-) i tam widze pieski i moje ukochane dwa konie :-) i prezes, a moze kilku ....echhh...rozmarzylam sie .

Link to comment
Share on other sites

Kajeczko raj jak w mordę:):):) Czego i sobie życzę;) Idziemy pospać troszku, jutro nowy dzień zmagań... Dobrze, że Twoje stadko bezpieczne, Sabinka kostki ma wygrzane pewnie, a i Farel w innym końcu naszego pięknego kraju śpi wreszcie, mam ogromną nadzieję, spokojniej, z brzuszkiem najedzonym. A moja Fifi brzuchol wywaliła i łapkami przebierając powarkuje. Kochane psowate, dzięki nim więcej raju jest na tej ziemi:)

Link to comment
Share on other sites

Pacysiu .....pozazdroscilam Ci bardzo :-)pieknie masz . Ja wierze... wiem , przyjdzie i na mnie czas, ze bedzie tak jak z moich marzen :-)
Marysiu, brzusio Fifi wycaluj ode mnie:loveu: uwielbiam takie spiace "bieganka" :-)

Laurka , "do gory kolami" tez juz sypia :-) Na poczatku nie bardzo potrafila ale teraz nie dosc, ze biega przez sen , to jeszcze gada, powarkuje , popiskuje, marszczy pychol .... smieszna jest:evil_lol:

Dzisiaj, chyba po raz pierwszy w zyciu zobaczyla konia :eviltong: najpierw napyskowala ale z daleka , pozniej na "krotkich" lapkach probowala jakos sie do niego zblizyc ...z bezpiecznej odleglosci mu sie przyjrzala, a na koncu uznala....kolega , ciut wiekszy ale calkiem fajny :multi:
Oczywiscie wybuch radosci... ogon wiatraczek... popiskiwanie . Szal byl do momentu kiedy konik nie parsknal , chrapy zadrzaly, a Laura ?...w dluga.:-o Schowala sie za mnie i juz kolegowac sie wiecej nie chciala :evil_lol:
Wrazen miala dzisiaj " po kokardki" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ZZPON :-) ja to sie potrafie wsciekac ...oj potrafie , nagadac , nawrzeszczec , opierniczyc, a nawet w ekstremalnych " wiejskich, ciemnogrodzkich" warunkach.... zaklac jak szewc (przepraszam szewcow , bo nie wiem czy klna? ;)).....[B]ale tylko na ludzi[/B] :mad:

Psy mnie nigdy nie denerwuja , chociaz wiem , ze to czasami naturalna reakcja. Nic w niej nawet zlego bo "potwory jedne" potrafia nabroic :diabloti: Ja JEJ nie posiadam i to nie jest kokieteria ...tak rzeczywiscie mam:-) Kazdy wyczyn staram sie jakos tlumaczyc. Bywalo, ze doprowadzaly mnie do lez ...ale to bardziej byla bezsilnosc niz nerwy :oops:
A i tak pozniej caluje ....nie ma , ze boli ;-) jak trzeba sila przytrzymuje np. Prezesa ale caluje :evil_lol:

Mam zasade ;-) jak mi zle, tule Prezesa ;-) i wtedy Prezesowi jest "zle" :-P

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wplynela kolejna wplata na Laurke

[B]od Cioci JOLI A :loveu:-100zl Bardzo pieknie dziekujemy[/B] :loveu:

Dokladamy do "kupki operacyjnej".
[B]
Joli [/B]nie ma na dogo ale nigdy nie zapomniala o Lauruni i bardzo jej kibicuje :-) Wiozla ja do Wroclawia z Karolinka Tytul wplaty jest zawsze taki, ze sie porycze :-(
Jolu , bardzo dziekujemy nie tylko za wplate ale tez za cala RESZTE :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72']ZZPON :-) ja to sie potrafie wsciekac ...oj potrafie , nagadac , nawrzeszczec , opierniczyc, a nawet w ekstremalnych " wiejskich, ciemnogrodzkich" warunkach.... zaklac jak szewc (przepraszam szewcow , bo nie wiem czy klna? ;)).....[B]ale tylko na ludzi[/B] :mad:[/QUOTE]

Kaju, u mnie jest tak samo. Nie umiem się na nich gniewać. Jak krzyknę, to zaraz całuję, bo wiem, że im jest przykro, bo zaraz łzy w oczkach, głowa w dół, itd. Szantażyści :P

Link to comment
Share on other sites

Kajeczko dziękuję za buziale dla Fifi, oczywiście, że jej brzuchol zacałowuję;) A czy widziałaś u swoich psiaków, jak merdały przez sen??? To słodkie jest, Filka moja kiedyś machała!!!! Laurka kochana, spotkanie z koniem fajocha, hi, hi, Oneczka odważna wielce:) Kajko poproszę o namiary do luchnięcia małej, acz z serducha, kwoty pomocowej;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje dziewczyny, ze zagladacie i bardziej "pilnujecie" watku teraz niz ja :( ostatnie moje dni sa pod haslem -Sako. Dzisiaj spadl mi jeden kamien z serca...jutro mam nadzieje -spadnie kolejny ;) 3majcie prosze kciuki jutro za operacje chlopaka.
Bardzo jestescie Kochane :)
Marysiu dziekuje Slonko bardzo :) Przyznam , ze spiacych merdajacych ogonkow nie widzialam hahahahahahaha, to musi byc dopiero bezcenne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...