Jump to content
Dogomania

Cudo podobne do rosyjskiego- szczęśliwe u Anitki :)


iwonamaj

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Nie został i szczerze to jestem załamana...Kot się męczy i wariuje w klatce już tyle godzin, psy szczekają i drapią w drzwi, a chłop się nie odzywa :(... Nie mam pojęcia co robić...Gosia nie odbiera, włącza się poczta :(...[/QUOTE]
Zaraz dam znać Kasi - niech do niej dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Już...Kocio przekazany i widziałam jego towarzyszkę podróży- Szirę...Słodka jest psiunia... Trochę spanikowałam, ale Maciuś nie mógłby zostać u mnie...jak sobie pomyślałam, że muszę go wypuścić, to wtedy wpadłam w panikę.
Powodzenia Sziro i Maćku...[/QUOTE]
Uffffffffff.......bo zaczęłam się niepokoić jak sobie Iwonko dacie radę z kociakiem i dwiema suniami ....szczęśliwej drogi Maciusiu :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Uffffffffff.......bo zaczęłam się niepokoić jak sobie Iwonko dacie radę z kociakiem i dwiema suniami ....szczęśliwej drogi Maciusiu :*[/QUOTE]
Najbardziej żal mi go, ze tyle czasu spędził w klatce :(...Mam takie mieszkanie, że nie dałoby się ich odizolować...Musiałabym go wypuścić i za tydzień cała akcja od nowa...On jest piękny i chyba ma fajny charakter, cały dzień spędziłam gapiąc się na niego...Chwilami myślę, że nawet był zadowolony, że ma sucho i cieplutko, nawet kosztem zniewolenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Przed chwilka rozmawiałam z p. Kasią. Maciek jest zdrowy, ma tylko 1 ułamanego ząbka, jest bardzo miły, ale jest starszy niż myśleliśmy. Nie jest zgrzybiałym staruszkiem, ale ma dobre kilka lat. Jutro kastracja, znowu proszę o kciuki...[/QUOTE]
Trzymamy:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...