Jump to content
Dogomania

Cudo podobne do rosyjskiego- szczęśliwe u Anitki :)


iwonamaj

Recommended Posts

Witam i bardzo proszę o pomoc. Niedawno przeprowadziłam się i wczoraj poznałam karmicielkę kotów, która pokazała mi pięknego kota. Maciek ma około 3- 4 lat i pomieszkuje na posesji, gdzie koty nie są mile widziane. Podobno zdarzały się przypadki trucia, znaleziono też nadpalone zwłoki kota :-(. Ja nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o koty...Zrobiłam mu kilka zdjęć. Kto z Sosnowca zajmuje się bezdomnymi kotami? Mogłabym wykupić mu jakieś ogłoszenia. Wiem, że potrzebny będzie DT, kastracja, badania, testy...Może udałoby mi się zorganizować jakieś rzeczy na bazarek dla Maćka. On jest piękny i pewnie miałby szanse na domek. Nie mogę go wziąć do siebie do mieszkania. Kto pomoże mi wstawić zdjęcia?

Edited by iwonamaj
zmiana tytułu
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Witam i bardzo proszę o pomoc. Niedawno przeprowadziłam się i wczoraj poznałam karmicielkę kotów, która pokazała mi pięknego kota. Maciek ma około 3- 4 lat i pomieszkuje na posesji, gdzie koty nie są mile widziane. Podobno zdarzały się przypadki trucia, znaleziono też nadpalone zwłoki kota :-(. Ja nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o koty...Zrobiłam mu kilka zdjęć. Kto z Sosnowca zajmuje się bezdomnymi kotami? Mogłabym wykupić mu jakieś ogłoszenia. Wiem, że potrzebny będzie DT, kastracja, badania, testy...Może udałoby mi się zorganizować jakieś rzeczy na bazarek dla Maćka. On jest piękny i pewnie miałby szanse na domek. Nie mogę go wziąć do siebie do mieszkania. Kto pomoże mi wstawić zdjęcia?[/QUOTE]

Iwonko prześlij kochana zdjęcia do mnie ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa'][URL="http://www.kociswiat.org.pl/"]"Koci Świat"[/URL] Kasi Strzeleckiej może go wziąć. Kastracja , wet i nowy dom znalazłby na pewno.
Jutro Figu wraca do Warszawy mógłby go ktoś podrzucić do niej do Katowic?[/QUOTE]
Na prawdę? Do Katowic na pewno mogłabym załatwić transport...Nie mam kontenera. Pani karmicielka będzie pod blokiem ok 12.30, wyjdę do niej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Na prawdę? Do Katowic na pewno mogłabym załatwić transport...Nie mam kontenera. Pani karmicielka będzie pod blokiem ok 12.30, wyjdę do niej...[/QUOTE]
Zaraz podam Ci namiary na Figu - ona co prawda jeszcze o tym kocie nie wie ale go na pewno zabierze.
Muszę najpierw dodzwonić się do Kasi

Link to comment
Share on other sites

Na PW masz tel do Figu - Kasia ma zaraz do niej zadzwonić w tej sprawie.
Z Katowic weźmie go na 100% - Dogadajcie z Figu szczegóły.
Acha jakbyś się nie mogła dodzwonić to wyślij jej SMS-sa bo teraz może być w pracy i nie odbierać.
I spróbuj później do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...