Jump to content
Dogomania

hugulaśny

Members
 • Posts

  471
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hugulaśny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Witam serdecznie ! DZIĘKUJĘ za udział i zakupy na bazarku dla Largo nr 2 maszyna do szycia. Czy mam wysłać ją Pocztą ? Pytam, bo muszę sprawdzić koszt wysyłki. Proszę o podanie adresu, na który mam wysłać Pozdrawiam Ewa

  1. Ewa Gałązka

   Ewa Gałązka

   Nie mogę wysłać inaczej wiadomości- bo pojawia sie komunikat że użytkownik nie może otrzymać nowych wiadomości. nie wiem o co chodzi.

 2. Tak to my zabraliśmy psiaka. Już jest w swoim domku. Tofik- bo tak dostał na imię- jest cudnym psem. Prosto ze schroniska trafił do weterynarza na przegląd. Jego wiek oceniono na nie więcej niż 5 lat. Ząbki ma cudne..... Pazurki przycięliśmy. Został odpchlony. W domu przeszedł kąpiel (oj był brudny...). Maluch uwielbia kanapę, ma wspaniały charakter. Ładnie chodzi na smyczy, nie boi się kąpać, delikatnie bierze jedzenie z ręki, umie pięknie prosić, zna jazdę samochodem i dobrze się w nim zachowuje. . Po prostu pies idealny. Jutro wstawię zdjęcia. Dzięki magda_z za tego psiaka.
 3. Nie martwcie się. Przyjedziemy po psiaka. W tym tygodniu nie mogłam, bo dziecko mam chore, a psiaka muszę przewieźć 150 km.
 4. Po naradzie zdecydowaliśmy się na adopcję małego czarnego psiaka ze schroniska w Rybniku. Jest tylko 1 problem. Psiaka możemy zabrać dopiero końcem pzyszłego tygodia. Mam nadzieję, że do tego czasu nie trafi na ogólny wybieg.
 5. Dziękuję za psiaki. Wszystkie historie starszych psów są tragiczne. Najchętniej zabralibyśmy wszystkie. Mamy pewne typy i dyskutujemy.
 6. Czy Skoczuś jest wykastrowany? Czy coś mu dolega, że tak dług w schronisku jet taki cudny pies?
 7. Dziękuję za psiaki. Wszystkie oczywiście pokażę i zobaczymy jaka będzie decyzja.
 8. Poszukuję małego pieska / suczki dla mojej teściowej, której odszedł ukochany towarzysz. Preferowany jest straszy pisak w wieku 6+ (np. 8,10,12 lat), wykastrowany. Bardzo ważny jest charakter psa. Musi być spokojny, bez oznak dominacji. Teściowa mieszka sama, ale często ją odwiedzają różne osoby, również dzieci. Pies musi być mały, żeby mógł towarzyszyć jej w domu, również w nocy. Preferowany piesek z krótką sierścią. Do zaoferowania mamy dom, posłanie, kolana, miłość i ogród do biegania. Najlepiej, żeby pisak był z województwa śląskiego lub świętokrzyskiego, bo wtedy mogę go osobiście odebrać.
 9. Szkoda, bo najbardziej interesuje mnie charakter psiaka. Dzięki za odpowiedź.
 10. W schronisku w Katowicach jest stary york 10- 12 lat nr 504/14. Czy możecie coś o nim napisać? Ja szukam spokojnego staruszka dla teściowej.
 11. Przelew za styczeń i luty poleciał na nowe konto. pw nie potrzebne.
 12. Szybkie i cudne zakończenie tułaczki małego. A jednak umieszczenie go w schronisku było dobrym wyborem.:klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
 13. Cytuję z forum miau. [QUOTE]sasiadka zadzwonila do PSITULA za chwile bedzie po niego transport psiak jest bardzo proludzki i bardzo szybko sie uczy zgodnie z opinia sasiadki ma ok 2,5 do 3 miesiecy bardzo zadbany czyli klasyczny "prezent na gwiazdke" usuniety z domu z okazji ferii sadzac po lapkach wyrosnie na sporego jesli ktos chce adoptowac to juz ze schroniska oby nie byl tam zbyt długo [/QUOTE] Tak więc świąteczny prezent wylądował w schronisku.
 14. Serdecznie dziękuje za obecność i pomoc. Może uda się coś zrobić, żeby nie trafił do schroniska, bo pewnie jest nie szczepiony. Staram się pisać, gdzie tylko mogę.
×
×
 • Create New...