Jump to content
Dogomania

Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!


Agula99

Recommended Posts

[quote name='karolciasz28']Kiedyś zamiast tablicy był szerlok ( miał trochę inny wygląd, zielony był bodajże), a potem zmienili nazwę ba tablicę, ot cała historia.[/QUOTE]

Karolciasz, to od kiedy Ty robisz te ogloszenia ? ;)

Beciu zmienić kontakt na Agulę ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Karolciasz, to od kiedy Ty robisz te ogloszenia ? ;)

Beciu zmienić kontakt na Agulę ? :cool3:[/QUOTE]
Na dogo jestem od 3 lat ( 15 marca miałam rocznicę:cool3:) i zaraz potem zaczęłam ogłaszać Orzeszki, ale to były takie skromne pakiety, potem tam wiadomo co się stało i przylazłam za dziewczynami do Boguchwały no i wpadłam po uszy.:evil_lol:;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Na dogo jestem od 3 lat ( 15 marca miałam rocznicę:cool3:) i zaraz potem zaczęłam ogłaszać Orzeszki, ale to były takie skromne pakiety, potem tam wiadomo co się stało i przylazłam za dziewczynami do Boguchwały no i wpadłam po uszy.:evil_lol:;)[/QUOTE]

To wcześnie zaczynałaś.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Dzięki barb, straszna posucha u nas z ogłoszeniami.[/QUOTE]

Reaktywowany dziś Tarnowiak
[URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195225/sonia-to-piekna-postawna-duza-suka-w-typie-labra/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Zapraszamy na bazarek, na którym znajdziecie coś dla pani, dziecka i zwierzaka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012[/URL][/QUOTE]
A ewentualny dochód zostanie przeznaczony na psiaki z Przytuliska w Boguchwale.

Link to comment
Share on other sites

Sońka na prawdę zrobiła się bardzo fajna, a jak uwielbia się głaskać, na spacerkach jak już mamy wracać, to ja mówię do niej: Sonia, głaszczemy się, ona już wie że tak jest, podchodzi, przytula głowę, ja ją głaszczę, chwalę, a potem zadowolona macha ogonkiem i biegiem wraca do przytuliska :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostałam maila w związku z ogłoszeniem Soni na tablicy. Ale Pani była zainteresowana ...Koksikiem, z którym Sonia jest na zdjęciu - chciala szczeniaka, ktory wyrośnie na duzego psa. Napisałam, że szczeniaków brak ale jest kilka młodych, duzych, fajnych psów. Podalam adres strony Kundelka żeby sobie obejrzala psy w Boguchwale. Spodobal się jej Budrys - stąd pytanie o jego wiek. Niestety nie odpowiedziala jak dotąd. Podalam telefon Aguli w razie gdyby chciala zobaczyć psy. Nie dzwonila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']To widzę, że ja dostałam ten sam mail, odpisałam w sumie to samo i podałam stronę kundelka hahah :)[/QUOTE]

Też pytanie o Koksika?
A kiedy przyszedł mail do Ciebie ? Do mnie był wysłany dzis około ósmej rano.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Agula jakbym nie wiedziała, że ona taka groźna na początku była, to nigdy bym nie powiedziała, normalna fajna sucz , mądra bardzo, do zapięcia smyczki siada, jak Agula każe wejść do boksu to wchodzi, pełna kulturka, no i nie zjadła mnie jak jej krople do oczu wkrapiałam, tak więc na prawdę git ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...