Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

[quote name='Nugatika']czy moglabym prosic kogos z szanowynych dogomaniakow o przysluge?
Beda na tej wystawie hiszpanskie psy wodne. strasznie zaluje ze nie mam jak pojechac :( brak transportu.
Wiec czy moglabym prosic kogos o zrobienie Hiszpanskim kilku fot?
Naprawde bylabym bardzo wdzieczna :)
Z gory dziekuje :)[/quote]
Postaram sie bo bede sie krecila w okolicach VIII gr:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatika']czy moglabym prosic kogos z szanowynych dogomaniakow o przysluge?
Beda na tej wystawie hiszpanskie psy wodne. strasznie zaluje ze nie mam jak pojechac :( brak transportu.
Wiec czy moglabym prosic kogos o zrobienie Hiszpanskim kilku fot?
Naprawde bylabym bardzo wdzieczna :)
Z gory dziekuje :)[/quote]

O zdjęcia się nie martw bo jadę razem z Anią i Tequilą także masz jak w banku wyniki i fotki ;) (oprócz Tequili będzie Razo i piesek sprowadzony z Belgii, który mieszka pod Łodzią, nie pamiętam nazwy)
Ania

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=darkred]Pilnie poszukuje transportu na trasie Szczecin Łódź , na sobote na wystawe.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]1 osoba+ mały pies[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]pokrywam cześć kosztów związanych z dojazdem, bardzo prosze o kontakt[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b0000]tel.6000 48 026[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Pilnie szukam transportu z szczecina do łodzi na sobote dla 1 osoby i małego psa,[/SIZE]
[SIZE=4]Pokryje cześć kosztów zwiazanych z dojazdem. Bardzo prosze o kontakt [/SIZE]
[SIZE=4]tel 6000 48 026[/SIZE]
[SIZE=4][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
[SIZE=4]będe wdzięczna również jeżeli forumowicze popytaja wśród znajomych:cool3: [/SIZE]
[SIZE=4]z góry dziękuje za pomoc.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='freda'][B]A co z planem sędziowania?[/B]
Z zawiadomienia wynika że mam psa "zameldować" w godzinach 7:30-9:30
I co będę z nim robić przez następne kilka godzin jeśli np. sędziowane będą o 12 ???
Czy to powszechny zwyczaj czy to tylko w Łodzi?
W Nowym Dworze była podana godzina sędziowania i było napisane "proszę godzinę przybycia dostosować do godziny sędziowania" czy jakoś tak
Wydaje mi się to znacznie przyzwoitszym rozwiązaniem[/quote]

Zawsze i wszedzie jest taki zwyczaj, że masz obowiązek zjawić się z psem do 10 a powinnaś być do 15-16 bo wystawa jest także dla odwiedzających...
A co robic na wystawie?
Ja biorę stoliczek, krzesełka, parasolkę, cos do picia... spotykam znajomych, rozmawiam z ludzmi, po prostu piknik.
Biegam na stoiska, robie zakupy, ogladam innych na ringu, naprawde nigdy się nie nudzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']Pytanie odnosnie dojazdu. Nie mam jeszcze potwierdzenie, wiec planuje w sieci :)
Tak sobie przegladalam mapke i wydaje mi sie, ze dojazd od strony Gdanska ul. Zgierska jest chyba dosc prosty? Czy mam racje?[/QUOTE]

Tak racja..dojazd jest bardzo prościutki bo ul na której odbywa sie wystawa odchodzi od ulicy zgierskiej:) Mieszkam blisko trasy i też będę tamtędy jechać:)

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Szukam transportu powrotnego z Łodzi do Warszawy w niedzielę. Jadę z dwiema suczkami na agility na dwa dni i mamy transport w sobotę ze znajomymi pastuszkowymi, ale musimy jeszcze jakoś wrócić. A z dwoma psami nie da rady pociągiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']5 - 6. maj.

Mam nadzieję, ze dojazd do wystawy będzie dobrze oznaczony i nie będę bładzic po Łodzi. Może ktoś mi wytłumaczy jak tam dojechać jadac od strony Katowic.[/QUOTE]

Wjeżdżasz jedynką od Łodzi (od strony Piotrkowa), jedziesz nią aż do momentu gdy będzie nakaz skrętu w prawo lub lewo. Wtedy jedziesz w lewo i cały czas prosto, aż do ronda. Na rondzie skręcasz w drugie odbicie (w Al.Politechniki), (zerknę na co to jest kierunek jutro). Na światłach skręcasz w lewo i potem na światłach w prawo i jesteś na Al. Jana Pawła II, która przechodzi potem w Al.Włókniarzy. Stadion Start jest zlokalizowany przy Al. Włókniarzy tylko na jej drugim końcu, więc spory kawałek trzeba przejechać, prawie do końca aleji. Tylko nie mogę wymyśleć jakiegoś charakterystycznego punktu przy stadionie, ale pewnie będzie w pobliżu multum psów i aut :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Hey
jest moze ktos z oddzialu z Łodzi kto moglby mi sprawdzic czy pies jest przyjety? Poniewaz zgloszenie bylo wysylane w terminie a potwredzenie nie doszlo. Dodzwonic sie nie mozna i nie wiem co robic. A pies mialbyc wystawiany w sobote.

Bardzo prosze o kontakt na Priv jezeli ktos bylby w stanie pomoc!!:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Hey
jest moze ktos z oddzialu z Łodzi kto moglby mi sprawdzic czy pies jest przyjety? Poniewaz zgloszenie bylo wysylane w terminie a potwredzenie nie doszlo. Dodzwonic sie nie mozna i nie wiem co robic. A pies mialbyc wystawiany w sobote.

Bardzo prosze o kontakt na Priv jezeli ktos bylby w stanie pomoc!!:roll:[/quote]

[SIZE=4][COLOR=Indigo]Przyłączam się do prośby!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati']Simbik, bardzo dziękuję za zrozumiałe wytłumaczenie, ale czy skuteczne okarze sie w sobitę. :) Jeszcze spróbuje to znaleźć na planie i jakos dojedziemy (oby tylko na czas).[/QUOTE]

To jeszcze raz to samo tylko ulicami, żebyś mogła sobie na mapie podpatrzeć :lol: , choć z własnych doświadczeń (sporo jeżdżę po obcych miastach) to chyba łatwiej jechać orientacyjnym punktami niż nazwami ulic (w Łodzi z tabliczkami różnie bywa :shake: , troszkę już jest na skrzyżowaniach ale nie zawsze). Ta ulica która Ci się skończy (tzn będzie nakaz jazdy w prawo lub lewo) to Rzgowska. Skręcasz w prawo w ulicę Ignacego Paderewskiego. Rondo do którego dojeżdżasz to Rondo Lotników Lwowskich i na nim skręcasz w drugie odbicie czyli Aleje Politechniki. Na pierwszych światłach skręcasz w lewo w ulicę Obywatelską i z niej na pierwszych światłach w prawo w Aleje Jana Pawła II (na starych mapach to już Aleja Włókniarzy, ale aktualnie ten odcinek ma inną nazwę). Aleje Jana Pawła II za skrzyżowaniem z Alejami Adama Mickiewicza przechodzą w Aleję Włókniarzy, którą jedziesz prawie do samego końca. Ulica Św. Teresy na której jest stadion to przed ostatnia przecznica po prawej. Stadion długim bokiem przylega do Aleji Włókniarzy więc łatwo będzie wypatrzeć. Choć uwaga, żeby niebyło pomyłki, zaraz za Dworcem Kaliskim przy alejach Włókniarzy po prawej stronie też jest stadion, oczywiście inny :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...