Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']To jak bedziesz mieć chwile to wpadnij pod dozie, może wkońcu da się spokojnie pogadać bo bez psa jade ;-)[/quote] ojej, bez Jojeczka? =( nie będzie miał mnie kto obślinić...:evil_lol: A nie, przepraszam, Teufel na pewno z chęcią to uczyni:evil_lol:

hehe, okej, wpadne, wpadne. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Nas, :cool3: ale my tylko biegamy na zawodach :eviltong:[/quote]
Ja cie tez bede focic-na kolezanke z grupy zawsze mozna liczyc :cool3: Jesli Kasia bedzie to bedziesz miala mnostwo fot :P Tylko o ktorej bedziesz startowac? Wiadomo juz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Zawody są przez calą wystawe, więc na pewno się uda nas złapać ;) (w sumie nawet wcześniej niż wystawa się zaczynają :))[/quote]
Ola postaram się Was złapać, podczas agility pewnie nie (bo aparat mam jaki mam i fotki by z tego wyszły marniutkie), ale gdzieś poza torem bardzo chętnie:cool3:

Powiedz mi; kto jeszcze z For Fun'owców będzie na wystawie i kto będzie brał udział w agility?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']ojej, bez Jojeczka? =( nie będzie miał mnie kto obślinić...:evil_lol: A nie, przepraszam, Teufel na pewno z chęcią to uczyni:evil_lol:

hehe, okej, wpadne, wpadne. :D[/quote]


Hihi bez bez, on se na kanapie siedzi i odpoczywa już od wystaw, koniec i tyle dla niego ;-)))

Ale Teufel napewno nie odmówi, a że będzie z nim siedzieć jeszcze Ben to masz zagwarantowane gluty :evil_lol:

Ja będe się gdzies tam koło Teuflów snuć albo znajdziesz mnie z innymi dogami, napewno będę, [SIZE=1](o ile kierowca zdecyduje się że jedziemy:evil_lol: )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Ola postaram się Was złapać, podczas agility pewnie nie (bo aparat mam jaki mam i fotki by z tego wyszły marniutkie), ale gdzieś poza torem bardzo chętnie:cool3:

Powiedz mi; kto jeszcze z For Fun'owców będzie na wystawie i kto będzie brał udział w agility?[/quote]
Michał z Ungą niestety nie mają jeszcze odwagi na start w zawodach. Jednakże Unga pokaże się ( po raz pierwszy ) w Młodym Prezenterze - oczywiście nie zemną.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Michał z Ungą niestety nie mają jeszcze odwagi na start w zawodach. Jednakże Unga pokaże się ( po raz pierwszy ) w Młodym Prezenterze - oczywiście nie zemną.

Michał[/quote]
o, super:multi: i liczę, że poznam Michała i szpikulce :D

Klaudia: no to do zobaczonka:D buziaki dla Jojka

Link to comment
Share on other sites

wczoraj wyszły potwiedzenia z numerami do 2500 ( a zgłoszen jest ponad 3 tys)

wiec dzisiaj pojdzie juz reszta.

Jesli chodzi o dojazd bo byla tu wczesniej rozmowa.
Na zgfloszeniach jest drukowana mapka - taki schemat - hmmm baaaardzo ogolna ale pokazuje z jakoch kierunkow Polski w jakimi glownymi ulicami nalezy sie kierowac.

Szczerze mowiac jak bym nie znala Lodzi i byla bym kierowca to mogla bym miec problemy - ale ze mnie jest kozia traba (zeby nie powiedziec dooopa) a nie kierowca.

Na pewno traficie :)


Jesli chodzi o katalog - bedzie ale tylko ilosciowy i najprawdopodobniej na poczatku nasteopnego tygodnia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...