Jump to content
Dogomania

Łódź 2007


Viz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']czy wszyscy dostaliscie potwierdzenia,bo ja nie dostalam[/QUOTE]
My też jeszcze nie dostaliśmy. Ale nie martw się, jeśli numerek nie przyjdzie musisz wziąć potwierdzenie opłaty i wydadzą wszystko co trzeba :) Przechodziliśmy to już na kilku wystawach :p

Link to comment
Share on other sites

Musiałku
a jestes pewna ze nie przyjeli? czy narazie nie dostalas tylko potwierdzenia?
Jesli nie dostalas potwierdzenia to poczekaj jeszcze chwilke. Zgloszenia byly wysylane w zeszlym tygodniu od srody do piatku z tego co wiem.

A jesli dzownilas i sie telefonicznie dowiedzials ze cie nie ma .... to nie wiem co ci doradzic ...ale jesli oplacilas i wyslalas w terminie ( i masz potwierdzenie ) to ja bym sie upierala przy swoim :)

Link to comment
Share on other sites

No wiec dzis poruszyłam oddział i rezultat jest taki że nas tam nie ma i nie będzie a pieniądze zwrócą :angryy: :-( :-( :-(

Co prawda do niczego nam nie potrzebna ta wystawa ale chciałam się ze wszystkimi spotkać :-( :placz:

No cóż będę z domu trzymać kciuki :lol: i czekać na relacje

WSZYSTKIM ZGŁOSZONYM SAMYCH SUKCESÓW ŻYCZYMY :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]A co z planem sędziowania?[/B]
Z zawiadomienia wynika że mam psa "zameldować" w godzinach 7:30-9:30
I co będę z nim robić przez następne kilka godzin jeśli np. sędziowane będą o 12 ???
Czy to powszechny zwyczaj czy to tylko w Łodzi?
W Nowym Dworze była podana godzina sędziowania i było napisane "proszę godzinę przybycia dostosować do godziny sędziowania" czy jakoś tak
Wydaje mi się to znacznie przyzwoitszym rozwiązaniem

Link to comment
Share on other sites

VIII. Uprawnienia i obowiązki wystawców:

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]6. Wystawca zobowiązany jest być na wystawie wraz z psem od chwili jej rozpoczęcia aż do zakończenia,
uczestniczyć w ewentualnej prezentacji zwycięzców, brać udział w konkurencjach fakultatywnych, do
których zgłosił swoje psy, oraz uczestniczyć w konkurencjach finałowych z psami, które zdobyły stosowne
tytuły.[/LEFT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

czy moglabym prosic kogos z szanowynych dogomaniakow o przysluge?
Beda na tej wystawie hiszpanskie psy wodne. strasznie zaluje ze nie mam jak pojechac :( brak transportu.
Wiec czy moglabym prosic kogos o zrobienie Hiszpanskim kilku fot?
Naprawde bylabym bardzo wdzieczna :)
Z gory dziekuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...