Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!


wiktoria008

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanim przejdę do meritum, wyjaśnię, dlaczego piszę akurat na tym wątku (przepraszam psiaki z Kotlisk).
Zdecydował o tym fakt, że osoba, o której piszę dalej, właśnie tutaj najbardziej się udziela.
Z przykrością muszę poinformować, że wiktoria008 to pospolita oszustka i kombinatorka. Handel psami, rozmnażanie itp. - trudno w to uwierzyć, ale to prawda...
Mocne słowa, fakt, ale zanim zdecydowałam się o tym napisać, wszystko dokładnie sprawdziłam i posiadam na to niezbite dowody.
Wiktoria088 na dogo posługiwała się już przynajmniej trzema nickami ([B]sabinka, agnieszka.cz., koszyczek _miłości[/B]), a po każdej wpadce, zakładała nowe konto. Zmienia telefony. Na jej nieszczęście, z nami skontaktowała się z aktualnego.
Jak na to wpadłam, ktoś zapyta - jak to zwykle bywa, przez przypadek...
Na ogłoszenie o sznaucerkowatej suni odpowiedziała pani z Kutna. Zastanawiającą była natychmiastowa reakcja na ogłoszenie (po kilku godzinach od ukazania się), ale teraz kojarzę to z tym, że wiktoria088 musiała śledzić wątek suni na dogo, a kiedy pojawiło się info o ogłoszeniach, natychmiast odpowiedziała.
Wątek suni:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218008-Kaja-z-wrośniętym-sznurkiem-i-jej-maleństwo-przygarnij-je-przed-zimą-!!!/page17[/URL]

Wymiana pierwszych wiadomości z TZ-tem wypadła pozytywnie (zainteresowana informacjami wyprzedzała nasze pytanie i była bardzo dobrze zorientowana w zasadach adopcyjnych), dlatego postanowiliśmy szukać osoby, która mogłaby podjąć się przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.
W naszym imieniu wypytywała o to Ziutka, która od innej dogomaniaczki otrzymała info, że... wiktoria008 jest z Kutna i udziela się właśnie na tym wątku. Dalej, niby mimochodem, przestrzegła nas przed pewną dziewczyną z Kutna, która jest handlarką, dlatego z tego powodu trafiła na "czarne kwiatki":
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać/page43?highlight=czarne+kwiatki"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać/page43[/URL] (wpsiy 1059 i 1066)

Postanowiliśmy wygooglować nr. tel zainteresowanej (z niego przysłała nam sms'a z adresem) i okazało się, że to nr... wiktorii008.
W pierwszej chwili zbaranieliśmy, ale powoli zaczęliśmy kojarzyć fakty.
Zaskoczenie było tym większe, że imię i pierwsze litery nazwiska (Agnieszka Cz,) pasowały do nicku handlary z czarnych kwiatków.
Nie zdradzając się, postanowiliśmy napisać do niej PW z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu wizyty.
W odpowiedzi otrzymaliśmy info, że to właśnie ona stara się o adopcję naszej suni. Pytanie dlaczego się przyznała - dlatego, że już wcześniej spadły na nią gromy od innych dogomaniaczek, które dowiedziały się o całej historii, więc uznała, że nie może przeginać. W przeciwnym wypadku sama sprawdzałaby swój dom...
W kolejnej wiadomości zaproponowała, że (UWAGA !!!), sama znajdzie kogoś, kto ją zlustruje... Taka niby autolustracja...
Kiedy napisaliśmy, że po świętach kogoś podeślemy, odpisała, że ma już kogoś na oku i żebyśmy się już z nikim w tej sprawie nie kontaktowali (sic!!!). Nie wiem, czy jest aż tak naiwna, czy tak bardzo zależało jej na naszej suni (może ma klienta)?
A teraz coś, co ją pogrążyło do reszty...
Sama zwróciła się do Sylwiaso z prośbą o przeprowadzenie wizyty w jej domu, ale ta jej stanowczo odmówiła, stwierdzając, że wie już o wszystkim (nie zdradzając przy tym, że dowiedziała się od nas).
W kolejnej wiadomości wiktoria008 napisała, że Sylwiaso nie ma czasu, więc poprosi kogoś innego.
Tutaj już nie wytrzymałam i postanowiłam podzielić się z Wami powyższym.
Niebawem stosowny wpis znajdzie się na Czarnych Kwiatkach, gdzie do trzech poprzednich, dołączy kolejny spalony nick...
Uczulam wszystkich, którzy zbyt łatwo ufają każdej nowej dogomaniaczce. Znam już kilka przykładów, gdzie przez to ucierpiały niewinne psiaki, więc od pewnego czasu z natury jestem nieufna, do czego mocno zachęcam innych.

@wiktoria008 - obiecuję ci, że będę systematycznie sprawdzała, czy na dogo nie pojawiła się kolejna ciotka, zainteresowana zwłaszcza sznaucerkami i pudelkami.

Poniżej kilka linków do ofert, świadczących o tym, że handel (w tym psami) to jej pasja (nr. tel. inny, ale należy do tej samej osoby - w innych anonsach pojawiał się z aktualnym):
[URL]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hszHRj_lE3kJ:ogloszenia.kutno.net.pl/%3Fpd%3Duser%26id%3D9000+tel.+781160102&cd=22&hl=pl&ct=clnk&gl=pl[/URL]
Zwłaszcza ogłoszenia: D/4476/07/2011, D/6017/06/2011, D/3537/06/2011, D/10365/05/2011, D/7271/05/2011, D/7073/05/2011
A w tych ogłoszeniach pojawił się aktualny nr. tel. P/339/03/2011, P/139/03/2011

A tutaj inny wątek, gdzie nasza niechlubna bohaterka została w porę rozszyfrowana:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218402-Psy-ze-schroniska-w-Kotliskach-proszą-o-pomoc-!!!!/page9[/URL]
Od postu 329

Reasumując - trzeba mieć niesamowity tupet...

@wiktoria008, chciałabym zobaczyć teraz twoją minę.
Ponoć w jednej z PW miałaś napisać w formie wytłumaczenia, że i owszem, kiedyś handlowałaś psami, ale teraz już się "nawróciłaś"...
Po pierwsze, anonse są całkiem aktualne, a po wtóre, nikt chyba nie uwierzy wilkowi, że raptem stał się wegetarianinem...
No i jak już gdzieś wcześniej ktoś napisał - cyt. "a na drzewo kochana kobieto".

Edited by Ania-tygrysiczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktoria008']kilka razy juz tam byłam i juz mnie znaja , jesli weszlaby osoba nieznana i wzieła psa dla siebie do domu to jest ok ale ja juz tego nie moge zrobic , juz kilka razy tam byłam pod takim pretekstem a to zeby wypytac a to próbowałam zrobic zdiecie a to 2 razy w sprawie boksia i to wszystko przeważyło ze sie domyślili i juz mam zamknieta furtkę :([/QUOTE]

czyżby Cię już i tam wreszcie przejrzeli? Na to wychodzi...
zapraszam do lektury mojego [B]wpisu nr 202[/B] na tym wątku.. Bardzo przykre :-(
Ile psiaków udało jej się stamtąd zabrac i przehandlować w niewiadome ręce???

EDIT:
Otrzymaliśmy kolejną wiadomość od wikrorii008 przez formularz z ogłoszenia, że przez nas Kaja nie będzie mieć kochającego domku (na marginesie - jak na ironię, akurat dziś takowy się pojawił).
Tłumaczy tez, że to co było to przeszłość i w zasadzie to jej szwagierka tym się zajmowała, a ona pomagała jej w tym grzecznościowo. Wstydzi się tego i teraz chciała się zrehabilitować.
No cóż, trudno w to uwierzyć... Może gdyby nie był to kolejny sznauceropodobny, śliczny i bezproblemowy psiak, to może...
Szkoda tylko, że zabrakło jej odwagi na podobne wynurzenia na wątku.
@wiktoria088, jeśli istotnie chcesz się zrehabilitować, to przygarnij jakąś totalną bide (np. ślepego staruszka) ze schronu. My będziemy pewni, że nie na handel, a i reputację znacznie poprawisz.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że warto dane tej osobistości podać publicznie , oczywiście z zachowaniem pewnych zasad :roll:

a dp owej Wiktorii:roll: jeśli ci na sercu boxiu leży to zawiadom fundacje o jego istnieniu : sos bokserom i boksery w potrzebie a ty daj psom już święty spokój , będzie to najlepsza rzecz w twoim życiu jakiej dokonasz

Link to comment
Share on other sites

za takie oszczerstwa mogłabym kogos pozwac ale nie chce bo to odbije sie na psiakach , jesli nie wiecie kim jestem i jak naprawde bylo trudno, ja sie kolejny raz tłumaczyc nie bede , telefon mam ten sam i numer jest na czarnych kwiatkach ten sam wiec nie chciałam ukrywac swojej tożsamosci, nie mialam tego w zamiarze , załozyłam ten wątek zeby pomagac a nie sie wykłocac , boksery sa powiadomione o tym psiaku na kotliskach i ma byc wyciągniety najprawdopodobniej w tym tygodniu , ja mialam czyste zamiary nie kryłam sie kim jestem a sylwiasso tez juz od tygodnia wiedziała kim jestem i nie narobiła mi takiego smrodu , ludzie naprawiaja swoje błedy i zmieniaja sie a nik zmienilam bo nie pamietam tamtych i mam inny komputer to tyle ja nadal bede sie udzielac na swoim watku bo nikt mi tego nie zabroni a i znalazłam juz dom 2 psom i teraz mam od dzisiaj 3 na dt i tez mu znajde dobry dom wiec bardzo prosze nie wypisywac takich oszczerstw bo mam naprawde dosyc i moja cierpliwosc sie kiedys skonczy ... na szczescie zalezy mi na dobru zwierzaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktoria008'][B]za takie oszczerstwa mogłabym kogos pozwac ale nie chce bo to odbije sie na psiakach[/B] , jesli nie wiecie kim jestem i jak naprawde bylo trudno, ja sie kolejny raz tłumaczyc nie bede , [B]telefon mam ten sam i numer jest na czarnych kwiatkach ten sam wiec nie chciałam ukrywac swojej tożsamosci[/B], nie mialam tego w zamiarze , załozyłam ten wątek zeby pomagac a nie sie wykłocac , boksery sa powiadomione o tym psiaku na kotliskach i ma byc wyciągniety najprawdopodobniej w tym tygodniu , ja mialam czyste zamiary [B]nie kryłam sie kim jestem a sylwiasso tez juz od tygodnia wiedziała kim jestem i nie narobiła mi takiego smrodu[/B] , ludzie naprawiaja swoje błedy i zmieniaja sie a [B]nik zmienilam bo nie pamietam tamtych i mam inny komputer[/B] to tyle ja nadal bede sie udzielac na swoim watku bo nikt mi tego nie zabroni a i znalazłam juz dom 2 psom i [B]teraz mam od dzisiaj 3 na dt[/B] i tez mu znajde dobry dom wiec bardzo [B]prosze nie wypisywac takich oszczerstw bo mam naprawde dosyc i moja cierpliwosc sie kiedys skonczy[/B] ... na szczescie zalezy mi na dobru zwierzaków[/QUOTE]

Ad 1. Z chęcią odpowiem za każde swoje słowo - szczerze namawiam do złożenia pozwu (dane podeślę via PW).
Ad 2. Numerów jest kilka, tak jak kilka jest nicków, a to co piszesz świadczy tylko o twoim bezmózgowiu.
Ad 3. To, że sylwiaso nie zrobiła Ci awantury "od ręki" wynikało m.in. z tego, że chcieliśmy Cię lepiej podejść, ale już w ostatnim PW coś ci chyba jednak napisała... Twoim zdaniem powinniśmy siedzieć cicho, kiedy w bezczelny sposób okłamujesz wszystkich dookoła.
Ad 4. Nicki zmieniałaś wielokrotnie, m.in. dlatego, że byłaś banowana, więc nie pisz głupotr, bo nie jesteśmy w piaskownicy. Obrażasz nas myśląc, że uwierzymy w podobne bzdury.
Ad 4. Jak to możliwe, że masz psa na tymczasie? Pisząc do nas w sprawie adopcji zapewniałaś, że nie masz i nie planujesz innego czworonoga. Przecież jeszcze dziś rano nie wiedziałaś, że wszystko się wydało. Czy mam zacytować całą korespondencje?
Ad 5, Nie dość, że jesteś tak zakłamana i nieuczciwa, to jeszcze śmiesz nas pouczać i straszyć. Pisząc o swojej kończącej się cierpliwości pokazujesz dobitnie, jakim jesteś człowiekiem. Powinnaś się wstydzić, grzecznie przedstawić swój punkt widzenia i co najwyżej liczyć na podarowanie drugiej szansy.
Masz niesamowity tupet !!!

A teraz każde moje powyższe słowo możesz wykorzystać w pozwie. Czekam na listonosza.

Link to comment
Share on other sites

tak nie wiedziałam i kilka godzin temu przyjechał do mnie psiak na tymczas niestety nie moglam odmówic ... jesli Kaja miałaby przyjechac to napewno juz znalazłabym mu dom , w Kutnie w krótkim czasie znajduja sie fajne domki zwlaszcza dla tak slicznych psiaków ... ja mam swojego adwokata i nie potrzebny mi inny ... a to wszystko co napisałas to zwykle oszczerstwa i tyle ... nie ma żadnych dowodów ze ja sprzedawałam psy z korzyscia dla siebie a pozatym do konca roku nie bylo to zabronione , natomiast to ze ogloszenia byly grzecznosciowe poswiadczy bardzo duzo osób ... i nie ja jestem bezmózgowcem ale Ty niestety i nie radze zaczynac ze mna wojny ... nie chce tego ale juz niewiele brakuje zebym stracila cierpliwosc

Link to comment
Share on other sites

ja juz wiele razy przedstawiałam swój punkt widzenia i wielu osobom juz wiele razy prosilam o szanse i niestety wasze zmowy, podsycanie atmosfery nowymi wyssanymi z palca historyjkami nie pozwolilo mi tej szansy otrzymac wiec nie ja mam tupet tylko wy , wszystkie osoby oskarzajace mnie bezpodstawnie i piszace takie glupoty , a po 2 to nie jest watek przeznaczony na publiczne kłotnie i wyrzuty tylko to watek majacy na celu pomoc tym biedakom ze schroniska jesli nie masz zamiaru dzialac na nim na ich rzecz to lepiej nie pisz juz ani słowa na tym watku , nie wymyslaj nowych oskarzen i daj mi swiety spokój bo nie masz prawa nikogo oceniac i poniżac

Link to comment
Share on other sites

po 3 i ostatnie chciałam adoptowac niewidomego psiaka ale niestety przez wasze wpisy nie dostałam go ... chcialam adoptowac chorego psiaka i to samo , a Kaji do sznaucera duzo brakuje ... tylko irytuje mnie to ze żadna z was nie raczyla mnie poznac osobiscie, nie przyjechała na wizyte , skoro tak dobrze sie znacie na ludziach to podczas rozmowy stwierdzilybyscie co zamierzam ... odmawiac jest łatwo tylko gorzej ze znalezieniem domów dla takich psów ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Zanim przejdę do meritum, wyjaśnię, dlaczego piszę akurat na tym wątku (przepraszam psiaki z Kotlisk).
Zdecydował o tym fakt, że osoba, o której piszę dalej, właśnie tutaj najbardziej się udziela.
Z przykrością muszę poinformować, że wiktoria008 to pospolita oszustka i kombinatorka. Handel psami, rozmnażanie itp. - trudno w to uwierzyć, ale to prawda...
Mocne słowa, fakt, ale zanim zdecydowałam się o tym napisać, wszystko dokładnie sprawdziłam i posiadam na to niezbite dowody.
Wiktoria088 na dogo posługiwała się już przynajmniej trzema nickami (sabinka, agnieszka cz, koszyczek miłości), a po każdej wpadce, zakładała nowe konto. Zmienia telefony. Na jej nieszczęście, z nami skontaktowała się z aktualnego.
Jak na to wpadłam, ktoś zapyta - jak to zwykle bywa, przez przypadek...
Na ogłoszenie o sznaucerkowatej suni odpowiedziała pani z Kutna. Zastanawiającą była natychmiastowa reakcja na ogłoszenie (po kilku godzinach od ukazania się), ale teraz kojarzę to z tym, że wiktoria088 musiała śledzić wątek suni na dogo, a kiedy pojawiło się info o ogłoszeniach, natychmiast odpowiedziała.
Wątek suni:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218008-Kaja-z-wro%C5%9Bni%C4%99tym-sznurkiem-i-jej-male%C5%84stwo-przygarnij-je-przed-zim%C4%85-!!!/page17[/url]

Wymiana pierwszych wiadomości z TZ-tem wypadła pozytywnie (zainteresowana informacjami wyprzedzała nasze pytanie i była bardzo dobrze zorientowana w zasadach adopcyjnych), dlatego postanowiliśmy szukać osoby, która mogłaby podjąć się przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej.
W naszym imieniu wypytywała o to Ziutka, która od innej dogomaniaczki otrzymała info, że... wiktoria008 jest z Kutna i udziela się właśnie na tym wątku. Dalej, niby mimochodem, przestrzegła nas przed pewną dziewczyną z Kutna, która jest handlarką, dlatego z tego powodu trafiła na "czarne kwiatki":
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uwa%C5%BCa%C4%87.?p=17743879&highlight=agnieszka#post17743879[/url] (wpsiy 1059 i 1066)

Postanowiliśmy wygooglować nr. tel zainteresowanej (z niego przysłała nam sms'a z adresem) i okazało się, że to nr... wiktorii008.
W pierwszej chwili zbaranieliśmy, ale powoli zaczęliśmy kojarzyć fakty.
Zaskoczenie było tym większe, że imię i pierwsze litery nazwiska (Agnieszka Cz,) pasowały do nicku handlary z czarnych kwiatków.
Nie zdradzając się, postanowiliśmy napisać do niej PW z prośbą o pomoc w przeprowadzeniu wizyty.
W odpowiedzi otrzymaliśmy info, że to właśnie ona stara się o adopcję naszej suni. Pytanie dlaczego się przyznała - dlatego, że już wcześniej spadły na nią gromy od innych dogomaniaczek, które dowiedziały się o całej historii, więc uznała, że nie może przeginać. W przeciwnym wypadku sama sprawdzałaby swój dom...
W kolejnej wiadomości zaproponowała, że (UWAGA !!!), sama znajdzie kogoś, kto ją zlustruje... Taka niby autolustracja...
Kiedy napisaliśmy, że po świętach kogoś podeślemy, odpisała, że ma już kogoś na oku i żebyśmy się już z nikim w tej sprawie nie kontaktowali (sic!!!). Nie wiem, czy jest aż tak naiwna, czy tak bardzo zależało jej na naszej suni (może ma klienta)?
A teraz coś, co ją pogrążyło do reszty...
Sama zwróciła się do Sylwiaso z prośbą o przeprowadzenie wizyty w jej domu, ale ta jej stanowczo odmówiła, stwierdzając, że wie już o wszystkim (nie zdradzając przy tym, że dowiedziała się od nas).
W kolejnej wiadomości wiktoria008 napisała, że Sylwiaso nie ma czasu, więc poprosi kogoś innego.
Tutaj już nie wytrzymałam i postanowiłam podzielić się z Wami powyższym.
Niebawem stosowny wpis znajdzie się na Czarnych Kwiatkach, gdzie do trzech poprzednich, dołączy kolejny spalony nick...
Uczulam wszystkich, którzy zbyt łatwo ufają każdej nowej dogomaniaczce. Znam już kilka przykładów, gdzie przez to ucierpiały niewinne psiaki, więc od pewnego czasu z natury jestem nieufna, do czego mocno zachęcam innych.

@wiktoria008 - obiecuję ci, że będę systematycznie sprawdzała, czy na dogo nie pojawiła się kolejna ciotka, zainteresowana zwłaszcza sznaucerkami i pudelkami.

Poniżej kilka linków do ofert, świadczących o tym, że handel (w tym psami) to jej pasja (nr. tel. inny, ale należy do tej samej osoby - w innych anonsach pojawiał się z aktualnym):
[url]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hszHRj_lE3kJ:ogloszenia.kutno.net.pl/%3Fpd%3Duser%26id%3D9000+tel.+781160102&cd=22&hl=pl&ct=clnk&gl=pl[/url]
Zwłaszcza ogłoszenia: D/4476/07/2011, D/6017/06/2011, D/3537/06/2011, D/10365/05/2011, D/7271/05/2011, D/7073/05/2011
A w tych ogłoszeniach pojawił się aktualny nr. tel. P/339/03/2011, P/139/03/2011

A tutaj inny wątek, gdzie nasza niechlubna bohaterka została w porę rozszyfrowana:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216055-Florek-biedny-zdredowany-opuszczony-i-samotny-blagam-o-pomoc?p=17968725&viewfull=1[/url]
Od postu 329

Reasumując - trzeba mieć niesamowity tupet...

@wiktoria008, chciałabym zobaczyć teraz twoją minę.
Ponoć w jednej z PW miałaś napisać w formie wytłumaczenia, że i owszem, kiedyś handlowałaś psami, ale teraz już się "nawróciłaś"...
Po pierwsze, anonse są całkiem aktualne, a po wtóre, nikt chyba nie uwierzy wilkowi, że raptem stał się wegetarianinem...
No i jak już gdzieś wcześniej ktoś napisał - cyt. "a na drzewo kochana kobieto".[/QUOTE]


jestem w szoku !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Uważną lekturę trzech ostatnich wpisów wiktorii008 polecam wszystkim, którzy do tej pory mieli jeszcze jakieś wątpliwości co do jej uczciwości i prawdziwych intencji.
Ja nawet nie podejmuję się tego komentować w myśl zasady " nie dyskutuj z idiotą, który najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a zaraz potem wykończy doświadczeniem"...

Link to comment
Share on other sites

Wiara i nadzieja to były słowa,które dawały nam siłę jak wyciągałyśmy psiaki z Kotlisk potem dopiero zobaczyłam wątek!pomyślałam,jak fajnie,że ktoś go założył i działa!!!nigdy bym nie pomyślała,że osoba,która została wpisana na czarne kwiatki itd.itd.będzie jeszcze działać w takim miejscu tam gdzie mordki i łapki przyklejone do siatek błagają o pomoc,gdzie wychodzi się ze łzami w oczach,bo wszystkim nie da się pomóc,a potem w samochodzie zalega cisza,bo myśli i głowa zostają w Kotliskach!!!Nie nam osądzać, czasami żli ludzie chcą się zmienić żyć normalnie!!Wiktorio008 jeżeli masz jeszcze sumienie,bo pamiętaj zło powraca tak jak i dobro!!!Zostaw psiaki ludziom,którzy Kochają to co robią,bo nie robią tego dla forsy i poklasku,przemyśl to sobie czy warto ciągle zmieniać image i na siłę działać, jak długo jeszcze!!!A Pan Bóg stoi za rogiem i rozliczy...............każdego!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Wiara i nadzieja to były słowa,które dawały nam siłę jak wyciągałyśmy psiaki z Kotlisk(...)Nie nam osądzać, czasami żli ludzie chcą się zmienić żyć normalnie!!Wiktorio008 jeżeli masz jeszcze sumienie,bo pamiętaj zło powraca tak jak i dobro!!!(...)A Pan Bóg stoi za rogiem i rozliczy...............każdego!!!!![/QUOTE]

Masz absolutną rację w tym co zechciałaś napisać.

Tym razem kilka słów pozbawionych emocji.
Po dokładnej analizie bardzo bogatego materiału w postaci treści ogłoszeń, wpisów pod różnymi nickami itp., doszliśmy do wniosku, że wiktoria008 jest prawdopodobnie osobą... chorą. Jej psychikę można porównać do psychiki kleptomanki, która nie jest w stanie zapanować nad "nałogiem", a czasem nawet nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Jest w tym też pierwiastek chęci zysku, a całość składa się na uzależnienie, od którego nie potrafi się uwolnić. Daleka jestem od usprawiedliwiania jej, ale jej reakcja na całą tę historię każe domniemywać, że ona nie potrafi trzeźwo myśleć i analizować. Gdyby była tylko sprytna i wyrachowana, nigdy w życiu nie napisałaby tego co ostatnio na tym wątku. To może wynikać z zaburzeń jej psychiki.
No bo przecież "zdrowy na umyśle" oszust nie pisze oczywistych bzdur, pogrążając się tym samym jeszcze bardziej, tylko kolejny raz znika i jak feniks z popiołów odradza się pod nowym nickiem.
Zgromadziliśmy obszerny materiał na jej temat, uwzględniający chronologię różnych wpisów i zdarzeń, z którego właśnie wysnuliśmy powyższą tezę. Jest w nim zatrważająca ilość krętactw, sprzeczności i niekonsekwencji, a co najważniejsze, brak logicznego myślenia i prostych potknięć, których nie dopuściłaby się osoba w pełni panująca nad tym co robi.


[B]UWAGA !!! B. WAŻNE !!![/B]

Zwracamy się z prośba o pomoc w zidentyfikowaniu jej pozostałych nicków, jakimi może się jeszcze posługiwać.
Zakładając, że działa nieprzerwanie, zlokalizowaliśmy dwie przerwy w jej dogo-życiorysie.
Poniżej chronologiczny wykaz znanych jej kont z tego roku:

[B]agnieszka.cz.[/B] - 28.01 - 24.04 BAN - to jest raczej jej pierwsze konto, ponieważ posłużyła się prawdziwymi danymi.
[B]sabinka[/B] - 08.02 - 10.04 BAN - zwraca uwagę fakt, że założyła je działając jeszcze na poprzednim (prawdopodobnie grunt zaczął jej się palić pod nogami). W świetle tego śmiesznym zdaje się być tłumaczenie o zmianie nicku z powodu zapomnienia poprzedniego, czy zmianie komputera (wpis nr 207).
[B]koszyczek_miłości[/B] - 08.06 - 13.06 - namierzona natychmiast odpuściła sobie to konto.
[B]wiktoria008[/B] - 25.11 - do teraz.

Jak łatwo zauważyć, brakuje okresu od maja do listopada (pomijam epizod z czerwca).
Ponieważ ogłoszenia w prasie ukazywały się dość systematycznie, nie można wykluczyć, ze w tym okresie działała na dogo pod jeszcze innymi nickami.
Zastanówcie się, czy nie mieliście wtedy styczności z osobą o podobnym zachowaniu i preferencjach.
[B]Zachęcam do zapoznania się z treścią jej postów pod wcześniejszymi nickami - szokująca lektura...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktoria008']tak nie wiedziałam i kilka godzin temu przyjechał do mnie psiak na tymczas niestety nie moglam odmówic ... jesli Kaja miałaby przyjechac [U][B]to napewno juz znalazłabym mu dom , w Kutnie w krótkim czasie znajduja sie fajne domki zwlaszcza dla tak slicznych psiaków[/B][/U] ... ja mam swojego adwokata i nie potrzebny mi inny ... a to wszystko co napisałas to zwykle oszczerstwa i tyle ... nie ma żadnych dowodów ze ja sprzedawałam psy z korzyscia dla siebie [B][U]a pozatym do konca roku nie bylo to zabronione[/U][/B] , natomiast to ze ogloszenia byly grzecznosciowe poswiadczy bardzo duzo osób ... i nie ja jestem bezmózgowcem ale Ty niestety i nie [U][B]radze zaczynac ze mna wojny ... nie chce tego ale juz niewiele brakuje zebym stracila cierpliwosc[/B][/U][/QUOTE]

1) pewnie, pewnie...może chętny by się znalazł kupić? co, wiktorio, czy jak Cię tam zwać?? a może do schronu? albo na ulicę...a jeszcze lepiej - zakopać żywcem! teraz jest to modne...znajdziesz psu dom, mhm, mi tu kaktus wyrośnie taki, że hodowlę założę... przecież znalezienie domku dla psów jest tak łatwe, jak dwa dodać dwa!!! tylko te pierdzielone schroniska i fundacje przeszkadzają!!! bezczelność, nie? nie dość, że jakieś wizyty przed i poadopcyjne wymyślają, to jeszcze kastrować i sterylizować nakazują...a jeszcze kutafony umowę podpisują!!! a nie wiedzą, że pieski np. zdychają, albo uciekają i nijak ich znaleźć nie idzie! a na piesku to i zarobek miły-zwłaszcza, że debilne fundacje za darmo oddają czasem perełki... a zwierzak ot - jest - nie ma! cholera...a ja myślałam, że z tą teleportacją to się jeszcze nie udało fizykom...

2) ojoj...a jak będzie zabronione to co, zaczniesz teraz handlować majtkami na allegro? w sumie to byłoby najlepsze - dla zwierząt w pierwszej kolejności!!!

3) a strać cierpliwość, strać...zobaczymy jaki tego efekt będzie....

musiałam na to odpisać, wybaczcie. niestety, kretynizmu nie lubię. zakłamania też nie. chyba nawet bardziej...
i...wiktorio008 - pisz po polsku, ok? są takie fajne rzeczy jak ustawa o języku polskim...serio - gramatyka i ortografia NIE BOLĄ!!! na tym się skup a nie na psach ;]

zaraz poproszę mojego byłego o to, żeby jej IP namierzył ;]

Link to comment
Share on other sites

Od chwili mojego ostatniego wpisu 28.11.2011 gdodz. 11:08 wiktoria008 nie logowała się na dogo, więc prawdopodobnie albo czyta to z ukrycia, albo całkiem sobie odpuściła, bo uznała, że nikt nie dał wiary jej bzdurnym tłumaczeniom.
Nie łudziłabym się, że tak jak wcześniej napisała, bez względu na to co o niej myślimy, dalej będzie pomagać biednym psiakom z Kotlisk. Jeśli to był jedyny wątek poświęcony temu schronisku, to osoby zaangażowane powinny pomyśleć o założeniu nowego.

Osobiście przypuszczam, ze wiktoria mogła mieć/ma jeszcze inne nicki na dogo i w dalszym ciągu może próbować swoich sztuczek.

Link to comment
Share on other sites

Tam trzeba koniecznie zorganizować wolontariat,żeby adopcje były.Schronisko podpisuje umowy z gminami,nawet niektóre gminy naszego powiatu przymierzają się do podpisania umowy z Kotliskami.Trzeba wyciągnąć ze schroniska psy potrzebujące najbardziej pomocy.ZABRAŁABYM TAM NASZE LOKALNE TOWARZYSTWO I ICH DZIAŁACZKI TAM JEST DUŻO DO ZROBIENIA,NIECH POKAŻĄ CO POTRAFIĄ ZROBIĆ!Tylko bez afer o,których było głośno i na FB i na lokalnych forach.Nie można zamykać oczu na to co tam się dzieje,ogłaszać,ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać psy ,które tam są.Po to są działaczki i ich fora,żeby pomagały.
TO TYLKO 35KM od Łowicza!Działaczki zróbcie wszystko żeby tam dotrzeć,macie już jakieś doświadczenie.A radą i pomoca na dogo będą służyć wszyscy.I ile sukcesów i radości można mieć z takiego działania!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...