Jump to content
Dogomania

Psy ze schroniska w Kotliskach proszą o pomoc !!!!


wiktoria008

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze że masz galerie, no więc kliknąc zdjęcie, będzie powiększone. Nastepnie zrób kopiuj j wklej je np tu:

[COLOR=navy][B] Kabi sunia do adopcji[/B][/COLOR]

[IMG]http://www.dogomania.pl/site/gallery/getPic/62651[/IMG]

tak samo z opisem psiaka. To taki przyśpieszony kurs ale napewno są lepsi ode mnie i ktos Ci pomoże pzryswoić szybsze techniki wklejania zdjęc. A swoją droga jaki piękny pycholek ma ta sunia tylko że bardzo smutne oczki. Trzeba ogłaszać te psiaki i powyciagac je na świat.

Powodzenia życzę.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję wątek,wiem,że w tym schronisku jest strasznie.Napisz coś więcej.Ile jest psiaków,czy jest wolontariat,jakie są warunki,kto prowadzi schronisko i inne informacje.Czy są sterylizacje i kastracje w tym schronisku?Jakie gminy okoliczne obsługuje to schronisko i z jakimi gminami ma podpisaną umowę?

Link to comment
Share on other sites

Schronisko "Przyjaciel" z Kotlisk 13 koło Kutna tel. 24 356 05 42 email : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czynne od godz. 11 do godz. 16 w każdy dzień prócz czwartków i niedziel. Bardzo cięzko jest tam dowiedzieć sie czegos o psach i ich zachowaniach. Pan, który wychodzi do odwiedzających nie jest zbyt rozmowny gdy podejrzewa o próbe organizacji pomocy dla tych psiaków. Nie mozna robic zdiec psom , nie mozna wyjsc z nimi na spacer. Stali pracownicy schroniska stale cie pilnuja, pozatym nie widziałam tam żadnych wolontariuszy nikt nie wychodzi z tymi psami na spacery, nikt ich nie socjalizuje nie ma z nimi zadnych zajec. Niektore psy sa zdziczałe i nie pozwalaja dojsc do siebie. Ludzie ze schroniska tak naprawde nie znaja ich charakterów i zachowan. Jedynym spacerem jest przejscie przez posesje schronu na wizyte do weta. Nie wiedza tam nawet czy pies umie chodzic na smyczy. Co do zabiegow sterylizacji nie przeprowadza sie ich tam . Psy tłocza sie w małych boksach , szczeniaki nawet 2-3 miesieczne trzymane w zimnych boksach , nieocieplanych budach na zewnatrz (nie ma zadnych wewnetrznych boksów) . Karmione ochłapami surowego miesa. Psy sa jedynie szczepione i odrobaczane nic pozatym. Ciezko cokolwiek powiedziec o tych psach ze wzgledu na to ze pracownicy nic o nich nie wiedza a człowiek odwiedzajacy moze psa zobaczyc przez kraty ... Schronisko współpracuje z wieloma gminami to jest strona schronu i tam wymienione sa wszystkie gminy i miasta z ktorych zwozi sie psy ... sa tam takze wszystkie psy tylko nie wiem czy na bierzaco aktualizuja strone (wydaje mi sie ze tak) : [URL]http://przyjaciel.kutno.pl/[/URL] napisalam meil w sprawie 2 psiaków to odpisali mi ze psy sa, ze sa wesołe i powinny byc łagodne dla ludzi i dzieci ale nie wiedza czy potrafia chodzic na smyczy ... i tyle wszystko czego sie o nich dowiedziałam ...

Link to comment
Share on other sites

Sama nic tam nie zdziałam potrzebna mi pomoc nie moge wciaz jezdzic i podawac sie za potencjalny dom dla psa bo wkoncu mnie nie beda chcieli wpuszczac , nie mozna nic innego powiedziec bo nie wyraza zgody na wejscie ... nie chca pomocy w sprawach adopcji nie wiem dlaczego czyzby mieli cos do ukrycia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...