Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mazowszanka']Całe szczęście w tym nieszcześciu,że została wysterylizowana.
Przynajmniej ten problem (szczeniaków w krzakach)nie będzie nas przesladował.[/QUOTE]

Tak, to jedyny plus....może ktoś ja przygarnie?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Wrzuciłam Bellę na zaginione psy. Czy Kora i Adziunia to są osoby z dogo?

Dowiedziałam się dzis, że kolejny pies z forum, adoptowany przez dobrze sprawdzoną rodzinę, uciekł w Sylwestra, osoba oddająca do adopcji została powiadomiona po kilku dniach...
Dla mnie nasuwa się jedno pytanie: jak sprawdzic potencjalny dom pod kątem tego, czy w przyszłości nie ucieknie im pies i jak się w tej sytuacji zachowają?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Elwira1992']otóż to dobrze że szczeniaków nie będzie :) i z drugiej strony Bella może nic jej się nie stało w końcu długi czas koczowała na ulicy ...[/QUOTE]

Tylko gdzie ona jest teraz? Jesli pobiegła bardzo daleko od tego Czosnowa, to może się już nie znaleźć. Tego się boję najbardziej, że wpadnie na jakąś wieś i już przepadnie. W ogóle nie dopuszczam do siebie myśli, że coś jej się stało:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie mam czasu czytać całego wątku. Skąd ona dokładnie uciekła, bo Łomianki i Czosnów to dwie sąsiadujące ze sobą gminy, oddalone od centrum do centrum o jakieś 15 km! Ja mieszkam w gminie Czosnów - będę się rozglądać - mogę plakaty rozwiesić. Problem tylko w tym, że gdy wracam do domu, jest już całkiem ciemno :(
Z naszej gminy wywożą psy do Kutna (tragedia!!!!! :(), ale najpierw hycel wiezie je do Nasielska na 2 tyg. (zupełnie nie wiem po co!!!). Niestety, w gminie namiarów na hycla podać nie chcą (ciekawe dlaczego :()
Domu na 100% sprawdzić się nie da - żadnego! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Nutusia']Dziewczyny, nie mam czasu czytać całego wątku. Skąd ona dokładnie uciekła, bo Łomianki i Czosnów to dwie sąsiadujące ze sobą gminy, oddalone od centrum do centrum o jakieś 15 km! Ja mieszkam w gminie Czosnów - będę się rozglądać - mogę plakaty rozwiesić. Problem tylko w tym, że gdy wracam do domu, jest już całkiem ciemno :(
Z naszej gminy wywożą psy do Kutna (tragedia!!!!! :(), ale najpierw hycel wiezie je do Nasielska na 2 tyg. (zupełnie nie wiem po co!!!). Niestety, w gminie namiarów na hycla podać nie chcą (ciekawe dlaczego :()
Domu na 100% sprawdzić się nie da - żadnego! :([/QUOTE]

Uciekła dokładnie z domu przy ulicy (nie wiem, czy to ulica?) Pieńków, w miejscowości Czosnów. Gdyby udało Ci się cokolwiek powiesić, byłoby cudownie.

Boże, po co oni te psy do Nasielska wywożą? Bez sensu zupełnie. Gdzie dokładnie psy są trzymane w NAsielsku? Gdzie się można tego dowiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dziewczyny, nie mam czasu czytać całego wątku. Skąd ona dokładnie uciekła, bo Łomianki i Czosnów to dwie sąsiadujące ze sobą gminy, oddalone od centrum do centrum o jakieś 15 km! Ja mieszkam w gminie Czosnów - będę się rozglądać - mogę plakaty rozwiesić. Problem tylko w tym, że gdy wracam do domu, jest już całkiem ciemno :(
Z naszej gminy wywożą psy do Kutna (tragedia!!!!! :(), ale najpierw hycel wiezie je do Nasielska na 2 tyg. (zupełnie nie wiem po co!!!). Niestety, w gminie namiarów na hycla podać nie chcą (ciekawe dlaczego :()
Domu na 100% sprawdzić się nie da - żadnego! :([/QUOTE]

O Nutusiu, jak dobrze, że tu jesteś!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Mazowszanka, ja dokładnie doszłam do tych samych wniosków. Wydaje mi się, że babka jej w ogóle nie szuka. Ma ją gdzieś. W ogóle nie dzwoni, nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Jesli ja nie zadzwonię, nie odezwie się.
Napisałam do mru z vivy - oni z Czosnowa zabierali jakieś psy, może będą wiedzieli, gdzie dokładnie zabierane są psy z tej miejscowości.

A w Pułtusku pojawiły się dwie nowe sunie. Ręce opadają. Jedna jest malutka - chyba 5 kg wagi. Ma niestety cieczkę. Dziś widziałam, jak stado psów biegło za nią. Obawiam się, że te psy ją zamordują. Druga jest trochę większa, tak z 15 kg, strasznie pocieszna ciapula, jeszcze szczeniak. Nie wiem, co robić. Nie mam juz siły na to wszystko!!!

Link to comment
Share on other sites

melduje się na wątku .Przeczytałam ,że sunia zagineła mniej więcej blisko mnie .Wcześniej nie mogłam tam podjechać i zrobiłam to dopiero dzisiaj.Rozglądałam się za sunią ,ale nigdzie jej nie widziałam .Jeżdżąc widziałam ogłoszenia i myślałam ,że to właściciele szukają suni ,ale jak wysiadłam i sprawdziłam to zobaczyłam zdjęcie /jak dla mnie to było bardzo podobne do zdjęć Belli/i dwa razy czytałam bo brzmiało :Znależliśmy psa Przybłąkała się młoda czarno-brązowa suczka.Mieszaniec średniej wielkości.Miała białą ,skórzaną obroże .Kontakt .Pieńków tel......... /numery podam Kasi na PW,bo nie wiem czy ci ludzie życzyliby sobie ,aby pojawiły się w internecie/.
Myśle ,że warto to sprawdzić .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...