Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[quote name='megii1']Allegro

[url]http://allegro.pl/piekna-mloda-bella-szuka-super-domu-i2054122804.html[/url][/QUOTE]

Dzięki Magda, zaraz zrobię CI przelew. Miałam dość pracowity tydzień, nie bardzo mogłam wchodzić na dogo.
No to teraz kciuki, żeby Bella znalazła super dom dla siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Założę też zaraz wątek malutkiej suńce, o której pisałam wcześniej. Ta większa, niestety, gdzieś się zapodziała - a może była czyimś psem? Trudno powiedzieć, nie ma jej.
Ta malutka jest cały czas, chociaż nie w jednym miejscu, bardzo szybko się przemieszcza, ucieka przed hordą psów, które czekają na swoją szansę, bo sunia ma cieczkę. JEst malutka, a psy 10 razy większe od niej. Nie ma z nimi szans. Nie mogę zrobić jej zdjęcia, bo albo nie mam przy sobie aparatu, albo nie mogę jej znaleźć, albo sunia szybko ucieka. Ech...:-(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7159/championq.jpg[/IMG]Zapraszam wszystkich wielbicieli BELLI NA BAZAREK JEJ POŚWIĘCONY:
[url]www.dogomania.pl/threads/221223-MINI-BAZAREK-JABŁKOWY-DLA-BELLI-Z-PUŁTUSKA-do-23-stycznia-21.00[/url]


Pomóżcie, kochani, Belli : kupujcie, podnoście, rozsyłajcie zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']Nie została sama, ja o niej pamiętam i obmyślam bazarek.:)
Tylko się z tym uporam, bo przede mną rozliczenia i wysyłki.
A robię to pierwszy raz.[/QUOTE]

O rany, jaki tu ruch:)

Mazowszanko kochana, jesteś cudna:) Dziękuję - Bella jest CI ogromnie wdzięczna.
Czy doszła do Ciebie poszewka na poduszkę?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='kabaja']jestem u pięknej tylko czasu u mnie trochę mało . Poproszę o numer konta na PW
Czy ktoś zamówił dla małej pakiet ogłoszeń ?[/QUOTE]

kabaja, dziękuję ogromnie za finansowe wsparcie Belli:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...