Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

[B][COLOR=darkorchid]Słuchajcie, Bella pojechała dziś do swojego ds. Została zaadoptowana przez Panią z okolic Łomianek, a dokładnie Czosnów, która mieszka tam wraz z 16 letnim synem. Pani jest bardzo ciepłą, miłą osobą w okolicach 50-tki; sunię wynalazł w necie jej syn - ich poprzedni pies został uśpiony, ponieważ miał guza mózgu. Bella będzie miała do dyspozycji podwórko/ogródek. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Pilnie potrzebna jest osoba, któa mieszka w okolicy (może Warszawa?), która mogłaby sprawdzić, czy na miejscu jest wszystko ok.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Mazowszanka, dziękuję za miłe słowa. To, co robię, to kropla w morzu, niestety...

Czy znasz kogoś może z Wwy/Łomianek na dogo, kto mógłby przeprowadzić wizytę? W dziale wolontariusze, wizyta przedadopcyjna panuje głucha cisza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska'][B][COLOR=darkorchid]Słuchajcie, Bella pojechała dziś do swojego ds. Została zaadoptowana przez Panią z okolic Łomianek, a dokładnie Czosnów, która mieszka tam wraz z 16 letnim synem. Pani jest bardzo ciepłą, miłą osobą w okolicach 50-tki; sunię wynalazł w necie jej syn - ich poprzedni pies został uśpiony, ponieważ miał guza mózgu. Bella będzie miała do dyspozycji podwórko/ogródek. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc]Pilnie potrzebna jest osoba, któa mieszka w okolicy (może Warszawa?), która mogłaby sprawdzić, czy na miejscu jest wszystko ok.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Suuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczęcia i wiele miłości w nowym domku malutka:):)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Ja też się cieszę bardzo:)

Jesli chodzi o kasę, to na razie bazarek trwa i parę fantów już poszło - dam znać, jak się skończy - ale [B]Bardzo Ci dziękuję[/B] za propozycje:):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Niestety, mam złą wiadomosć. Bella prawdopodobnie wróci z adopcji. Małpa jedna wspina się po siatce (chodzi po niej jak kot) i ucieka na drugą stronę. U megii1 w hoteliku wychodziła z kojca, spryciara, ale nigdy nie uciekała za siatkę, a tu proszę, znalazła sobie rozrywkę.... Pani ma się jeszcze zastanowić do poniedziałku, zobaczyć, czy jeszcze będzie uciekać, ale wydaje mi się, że jeśli zrobiła to już kilka razy, to zrobi przynajmniej kolejny raz. Kobiecie zależy na tym, żeby pies był na podwórku. Ech, nie mam do niej siły. Bella znalazła naprawdę fajny, ciepły dom i na swoje życzenie pojedzie chyba juz tylko do schronu, bo miejsca u megii1 dla niej juz raczej nie będzie - miejsc w innych hotelikach jak na lekarstwo, a te, które są, prekraczają absolutnie moje mozliwości finansowe.
Najlepszy dla niej byłby ds w bloku, tam nie miałaby skąd uciec. Nie wiem naprawdę, co dalej. Potrzebny chyba byłby dla niej dt, ale o tym, to mogę tylko pomarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Mazowszanka']Bardzo smutna wiadomość.
Wychodzenie po siatce to rzadka umiejętność.
Że też to się Belli trafiło.:shake:[/QUOTE]

Trafiła się 1 na milion:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Niestety, mam złą wiadomosć. Bella prawdopodobnie wróci z adopcji. Małpa jedna wspina się po siatce (chodzi po niej jak kot) i ucieka na drugą stronę. U megii1 w hoteliku wychodziła z kojca, spryciara, ale nigdy nie uciekała za siatkę, a tu proszę, znalazła sobie rozrywkę.... Pani ma się jeszcze zastanowić do poniedziałku, zobaczyć, czy jeszcze będzie uciekać, ale wydaje mi się, że jeśli zrobiła to już kilka razy, to zrobi przynajmniej kolejny raz. Kobiecie zależy na tym, żeby pies był na podwórku. Ech, nie mam do niej siły. Bella znalazła naprawdę fajny, ciepły dom i na swoje życzenie pojedzie chyba juz tylko do schronu, bo miejsca u megii1 dla niej juz raczej nie będzie - miejsc w innych hotelikach jak na lekarstwo, a te, które są, prekraczają absolutnie moje mozliwości finansowe.
Najlepszy dla niej byłby ds w bloku, tam nie miałaby skąd uciec. Nie wiem naprawdę, co dalej. Potrzebny chyba byłby dla niej dt, ale o tym, to mogę tylko pomarzyć...[/QUOTE]

Szkoda, ale gdyby ta Pani chwilke pomyslała, to logika nakazuje psa przyzwyczaić do siebie, do domu, do otoczenia.....szczególnie młodego psa, który jest po przejściach.

Malutka, życzę ci wspaniałego domu w Nowym Roku!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Tez tak uwazam, ale nikogo do niczego nie zmuszę:(

Najgorsze, że ja naprawdę nie mam pomysłu na to, co z nią dalej. U megii1 prawdopodobnie nie będzie mogła zostać, a do schronu nie chcę jej wieźć, ale może nie będę miała wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...