Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu bo jest za mało dramatyzmu - młoda, spokojna, zdrowa; sama ją złapałaś, umieściłaś w hotelu i git - pozamiatane, radź sobie sama. Jedyna szansa na więcej osób na wątku to jak ucieknie (będzie można sobie poużywać na hotelu) albo jak wydarzy się coś równie ciekawego:). Przepraszam za sarkazm ale ja już nie robię swoim tymczasom nawet wątków na dogomanii - fanty na bazarki się skończyły, a i tak nikt nie pomoże:(

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='megii1']Kasiu bo jest za mało dramatyzmu - młoda, spokojna, zdrowa; sama ją złapałaś, umieściłaś w hotelu i git - pozamiatane, radź sobie sama. Jedyna szansa na więcej osób na wątku to jak ucieknie (będzie można sobie poużywać na hotelu) albo jak wydarzy się coś równie ciekawego:). Przepraszam za sarkazm ale ja już nie robię swoim tymczasom nawet wątków na dogomanii - fanty na bazarki się skończyły, a i tak nikt nie pomoże:([/QUOTE]

Sarkastyczne, smutne, ale prawdzwe:(

Magda, nie wiem, czy dostałaś moją wiadomość - Soema zgodziła się na dopisanie Belli do skarbonki, można ja umawiać na zabieg.
A jak ona? Nadal dokazuje na wybiegu?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Elwira1992']Witaj moja kochana psico jak się masz :) pieniążki doszły od cioci ? :D
jak coś znów mi się uda odłożyć znów prześlę ( gwiazdka się zbliża więc zamiast rzeczowych prezentów poproszę by dali kaskę żeby wesprzeć cię niunia :) )
hop hop malutka na pewno znajdziesz domek :)[/QUOTE]

Ta, pieniądze doszły, bardzo serdecznie dziekujemy:) Nie tylko za pieniądze, ale za zainteresowanie, serce i trwanie:)

Zaraz Cię "wrzucę" na 1 stronę:)

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki :) i napiszcie jak po zabiegu :) niuniu moja taka z Ciebie piękna, kochana, wesoła psina trzymam kciuki by się uśmiechnął do Ciebie los :) i żeby w końcu ktoś zauważył Cię :) dogomaniacy nie raz pokazaliście że się da czy pomożecie Belli znaleźć domek ? wiem wiem sunia nie ma za sobą tragicznej historii a ni jakiś poważnych chorób itp. dla tego myślę że łatwiej jej domek znaleźć wystarczy tylko popytać poogłaszać pomożecie ?? Belli tylko brak domku ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...