Jump to content
Dogomania

Bella - szczęśliwie w DS:)


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

Guest kasia mierzejewska

[quote name='yumanji']Kasia przywiozla Belle do mojej Mamy w w-wie,gdzie czekalam na nie razem z moimi dzieciakami.Sunia jest wspaniala,mila ,lize nas po rekach,widac,ze lubi dzieci.Nie miala problemow z adaptacja,bo od razu napadl na nia moj 4-mies szkocki terier i juz po chwili ganiali po pokoju ,jak szaleni.Teraz spia obydwoje na dywanie.Zbieramy sie powoli i jedziemy na wies do domu.Reszta jutro.[/QUOTE]

yumanji, super wieści. Belka to naprawdę wspaniała i pogodna psinka, potrzebuje tylko właściwych i kochających ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

Boże, jak chciałabym, żeby Bella znalazła wreszcie swoich ludzi i nie przechodziła więcej z ręki do ręki. To na pewno jej dobrze nie robi.:-(

Link to comment
Share on other sites

super wieści :) ja postaram się coś wpłacić tylko u mnie tak będzie co będę miała to wpłacę raz może być więcej raz mniej ... ale teraz myślę że na pewno między 80-100 zł uda mi się przesłać :) na najbliższych dniach

i trzymam kciuki by w końcu znalazła ten domek

Link to comment
Share on other sites

Bella jest super psiakiem.Miła ,delikatna ,przytulaśna ,bardzo dobrze chodzi na smyczy ,super jeździ samochodem .Po prostu jest kochana :loveu:
Jak po nią przyjechałam ,była zamknięta w jakimś pomieszczeniu /żeby nie uciekła /wyszła przywitała się ze mną i z synem właścicieli .Ja zajełam się dopasowaniem szelek dla niej a ta już była na stercie drzewa ,które przylegało do ogrodzenia i jak po drabinie już jedną nogą była poza działką .Dobrze ,że ją złapał syn właścielki.Widać po nim ,że polubił Belle ,ale nie radzili sobie z jej ucieczkami.Nawet nie wiedzieli ,którędy sunia ucieka .Mówił ,że uszczelnili ogrodzenie a Bella przy mnie zademonstrwała ja to robi . Nie wiem czy by mogła uciekać jakby nie było tej sterty drzewa .
Dobrze ,żę jest już w dobrych rękach i teraz trzeba jej znaleźć wspaniały dom .
Obiecałam kiedyś sobie ,że nie będe się deklarować na stałe ,ale będe o małej zawsze pamiętać i będe wpłac ile będe mogła . /prosze o nr konta na Pw /

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę do góry. Rozmawiałam z yumanji wczoraj wieczorem, bella zachowuje się bardzo ładnie:) nie wiem, niestety, jak dziś

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Cieszę się, że u Belli wszystko ok.
Sunia rzeczywiście nie jest duża - tak max 20 kg waży, na zdjęciach wygląda na większą.
Przykro słyszeć, że kolejna sunia została potraktowana per noga:(


[B]Mam prośbę, Bella potrzebuje allegro. Wysłałam pw do selengi z prośbą o to, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Chodzi mi o allegro wyróznione, ja, oczywiście, pokrywam koszt. Czy ktoś mógłby pomóc? Ja nie mam konta na allegro.[/B]
[B]W ogóle w tej chwili suńka nie ma ogłoszeń, bo te, które kupiłam na bazarku dla niej, jeszcze chyba nie wyszły:([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Cieszę się, że u Belli wszystko ok.
Sunia rzeczywiście nie jest duża - tak max 20 kg waży, na zdjęciach wygląda na większą.
Przykro słyszeć, że kolejna sunia została potraktowana per noga:(


[B]Mam prośbę, Bella potrzebuje allegro. Wysłałam pw do selengi z prośbą o to, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Chodzi mi o allegro wyróznione, ja, oczywiście, pokrywam koszt. Czy ktoś mógłby pomóc? Ja nie mam konta na allegro.[/B]
[B]W ogóle w tej chwili suńka nie ma ogłoszeń, bo te, które kupiłam na bazarku dla niej, jeszcze chyba nie wyszły:([/B][/QUOTE]

Ja mogę odnowić allegro na 14 dni. To koszt około 25 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...