Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaulinaT']Buuuuu a ja ryczę wzruszona.... :oops:[/quote] No nie rycz Ciotka, bo ja już za miliony tych łeż wylałam :roll:
A Pikusia wydaje się być szczęśliwa, więc trzeba sie wyzbyć naszych ludzkich uczuć............. Buuuuuuuuuuuuuuuuu:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziś ubrałam odświętny garnitur w kolorze czarnym i pojechałam na rodzinny pogrzeb...Padało dziś od rana - śnieg z deszczem - obrzydliwość... Dopiero na stypie uświadomiłam sobie, że moje czarne rzeczy są spowite sierścią Pikusi..... A to dlatego, że miałam na sobie płaszcz "adopcyjny". Robiłam wszystko, by się Pikusiowych kłaków pozbyć, ale nie dało rady.... Pikusia była zatem ze mną odprowadzić bliską mi osobę....
Pikusiu, jesteś i na zawsze pozostaniesz w moim życiu... I nie o biały włos się rozchodzi..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']GoniaP- pomyśl o rozdysponowaniu pieniędzy z AFN, bo pozostało "po " Pikusi 399zł!!!!

To grzech żeby pieniądze tak leżały niespożytkowane a tyle psiaków czeka na pomoc[/quote]
Bigosiku kochany :)
Dzięki, że czuwasz. My wkrótce wkleimy tu rozliczenie funduszy Pikusi, i zapytamy oficjalnie, na jakiego pieska będzie można je spożytkować.
W tej chwili pod naszą bezpośrednią lub pośrednią opieką znajdują się:
Jeżynka
Dudi
Ricz
Elvis
i Sułtan

Z w/w psiaków, tylko Elvis nie wymaga leczenia, Ricz jest leczony w dt, a reszta jest na SGGW w Warszawie. Jeśli nie będzie sprzeciwów, zarówno pieniążki z AFN, jak też nadwyżka Pikusiowych finansów przydałyby się na te psiaki. Na pewno się nie zmarnują ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no dostalam od Księżniczki takiego maila :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[I]Witam Pani Małgosiu Pikusia b. prosi o adres mailowy gdzie można
zamawiać jedzonko, bo jeszcze trochę i skończą się puszki.
A tak w ogóle to czuję się świetnie chodzę na spacerki i to już bez
smyczy!!!. Początkowo blisko Pana a teraz już coraz dalej. Pana to
słucham, czasem tylko ze trzy razy musi mnie zawołać, ale za to na
smyczy jak już idę to super przy nodze. Dzieciaki fajnie się ze mną
bawia, szczególnie Zuza. Apetyt mam spróbowałam nawet kociego żarcia i
chyba mi zasmakowało, ale ostatnio jakoś go (żarcia) niemogę znaleźć -
chyba chowają. Jest super, naprawdę pozdrawiam i śle długie liźnięcie
jęzorem dla Aleks. Aha Pan się dziwnie zachowuje, rzuca mi kij i woła
żebynm szukała a ja zupełnie nie wiem o co chodzi, czy mam biec po
niego, chyba facet zwariował.
Jeszcze raz proszę o adres bo sie przerzucę na Pedeegre a fuj.
Pikusia[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ale piękny liścik...:loveu: Pikulinka widać wniebowzięta...:lilangel:
Szczęśliwy Psiak w szczęśliwym domku. :multi:
Życzę nam wszystkim, żebyśmy mogli częściej czytać takie cudowne wiadomości...:loveu:
Ucałowania dla Księżniczki...:buzi:

Link to comment
Share on other sites

No to ja odpisałam Pikusi tak:
[I]Kochana Księżniczko!
Cieszy mnie, że wszystko u Ciebie w najlepszym porządku i jesteś szczęśliwa.
Nie napisałaś tylko jak traktują Cię koty, i czy nie nudzisz się będąc sama
w domu podczas kiedy Twoi Państwo zarabiają na Twoje puszki ;)
Oczywiście nie możemy pozwolić, by Twoje książęce podniebienie było skazane
na takie świństwo jak Pedigree. Spieszę więc przekazać Tobie adres hurtowni:
[url]http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25_28_74&sort=1a&page=3[/url]
Pamiętaj, musisz dostawać Royal Canin Sensitivity Control.
Ucałowania,
Ciotka Gonia
[/I]No i znów dostałam odpowiedź, że kotami się nie interesuje i panują między nimi stosunki lepsze niż między samymi kotami :lol:
I wierzę, że Pikunia jest szczęśliwa!!
I bardzo się cieszę, że mogę to napisać na 100 stronie wątku :multi: Cieszę się również, że idą Święta, i Księżniczka będzie je spędzać w rodzinnej atmosferze wśród kochających ją ludzi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']100 lat!!! 100 lat!!! 100 lat!!! :multi:

Goniu, jak będziesz miała okazję do odwiedzin, to proszę wycałuj i wymiziaj Księżniczkę i ode mnie...:loveu: i Zuluska oczywiście...;)[/quote] To się rozumie samo przez się!! A tych buziaków do przekazania to jest całe mnóstwo ;) No i mimo całej mojej miłości do Księżniczki, nie każcie mi przekazywać French Kissów bo Pikusia ma nie oczyszczone zęby (jeszcze) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=#008000]W związku ze zbliżającymi się świętami
[SIZE=2][FONT=Verdana]Ślemy moc uśmiechów z uściskami[/FONT][/SIZE][/COLOR][/I][/B]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Święconka niech dobra będzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]By ludzie Was kochali zawsze i wszędzie[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Bądźcie dla wszystkich zawsze serdeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Mili, uprzejmi, ułożeni i grzeczni[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech się w życiu dobrze Wam powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Niech w Waszym życiu będzie brak pożarów, lawin i powodzi[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Życie niech się Wam dobrze układa[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=green]Hakita z Nerusiem & Zuluskiem te życzenia Wszystkim składa!!![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I]
:bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...