Jump to content
Dogomania

Luna dostała na święta prezent - własny domek :) Bądź szczęśliwa dobeczko nasza :)


Akrum

Recommended Posts

Jak patrzę na Lunkę w tych majtasach - taka bidulka mała... że też akurat na to wszystko jeszcze ta cieczka jej się przyplątała...

Zdjęcie pod kocykiem - rewelka :) spokojnie sobie nyna mała nasza kruszynka :)

Saruniu, jak będziesz miała dostęp do neta to napisz choć dwa słowa jak się mała dziś miewa, czy biegunka odpuszcza??

Link to comment
Share on other sites

Witamy u nas Ciocię Larę i prosimy o rozsyłanie wątku naszej Luneczki:)

[B]Słuchajcie, mam dobrą wiadomość - dzisiaj ok południa pierwsza normalna koopa od 10 dni!!![/B]

Ja wiem, że może brzmi to śmiesznie, ale nawet nie wiecie ile to we mnie wzbudziło radości. Jestem pełna nadziei, że dieta, antybiotyk i preparaty wspomagające regulują florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym Luneczki i teraz będzie już tylko lepiej!!!
Dziś widać już pierwsze efekty. Luna już tak dużo nie śpi, jest radośniejsza i skora do zabawy.
Uwielbia biegać po ogrodzie, i ładnie reaguje na swoje imię. Dziś, jak Ją zawołałam z tarasu, to biegła do mnie jak sarna:):):)...

W nocy spała już ładnie. Obudziła się około 6,30. Pobiegała po ogrodzie, wróciła. Dostała pierwszą porcje jedzenia, a w niej Enteroferment i pospała do po ósmej.
Potem trochę zabawy, biegania po ogrodzie, przytulania, znowu biegania po ogrodzie (niestety o spacerach ze względu na cieczkę musimy zapomnieć).
Przed 12-tą następna porcja jedzenia, tym razem z antybiotykiem, trochę zabawy i teraz Niunia powoli chyba układa się odpocząć.
Ale i tak to był chyba najdłuższy jej okres czuwania, od kiedy jest u nas w domu.
Jestem pełna nadziei, że wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Pozdrawiamy wszystkie kochane Ciocie i Wujciów, którzy odwiedzają nas na wątku. Dziekujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem jeszcze raz. Korzystając z wolnej chwili wkleję kilka zdjęć Luneczki.
Potwierdzam również, że dotarły pieniążki w kwocie 280zł.
:B-fly::B-fly::B-fly:Bardzo serdecznie dziękujemy:B-fly::B-fly::B-fly:!!!!

W domu. Pierwsze przymiarki sweterka:). Nawet Nero się zdziwił:)...
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1252/a799eb0b72451539gen.jpg[/IMG]

I pierwsze pozowanie Luneczki w sweterku...
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1252/5a53b884e57d7e22gen.jpg[/IMG]

Wczoraj koło domu... Lunia i Korcia już zaczynają być bliżej siebie...
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1200/f106ba1d5aa02185gen.jpg[/IMG]

Lunusia do słoneczka:)
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1252/842ccfe27269005dgen.jpg[/IMG]

I portrecik - na tarasie:)
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1200/6d0fef79a5f88649gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']ależ ona jest piękna! psi cukierek! nie mogę się napatrzeć...[/QUOTE]
Dziękujemy za odwiedziny i mile słowa Barkelono:)
Na początku wątku wyglądała jednak inaczej... I bardzo się cieszę, że widać zmianę...

[IMG]http://images10.fotosik.pl/321/88d0008698f730e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1219/57df20e43cfb05b3gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/341/a163bc27bad88005med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1228/967e758262f9114bgen.jpg[/IMG]

Prawda, że różnica jest zauważalna?!

Link to comment
Share on other sites

Milutkie wieści, wbrew pozorom koopa to ważna sprawa i u psiaków i u ludzi. :)

[B]A Lunka jest piękna , cudowna, zachwycająca, dostojna, urodziwa, wspaniala, przystojna, zgrabna, grzeczna, mądra i kochana :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę - Sarunia-Niunia, czy masz możliwość zrobić LUNCE zdjecie doskonałej jakości? tzn w odpowiedniej rozdzielczości, wykadrowane, fajne ujęcie zeby było widac jej chudość (bo jeszcze jest chudzinka)? a za jakis czas cyknąć ją odkarmioną i wesołą? zbieram już materiały do kalendarza Nadziei Dobermana 2013!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']mam prośbę - Sarunia-Niunia, czy masz możliwość zrobić LUNCE zdjecie doskonałej jakości? tzn w odpowiedniej rozdzielczości, wykadrowane, fajne ujęcie zeby było widac jej chudość (bo jeszcze jest chudzinka)? a za jakis czas cyknąć ją odkarmioną i wesołą? zbieram już materiały do kalendarza Nadziei Dobermana 2013![/QUOTE]
Jeszcze jest, jednak od 10 dni poprawa jest bardzo widoczna. Już nie sterczy miednica, a i żebra przy głaskaniu nie są już jak drabinka.
Dobrze, postaram się zrobić zdjęcia. Byłoby miło mieć Luneczkę na kalendarzu:multi:.
W takim razie już go zamawiam:roll::lol:


[quote name='yunona'] [INDENT] Milutkie wieści, wbrew pozorom koopa to ważna sprawa i u psiaków i u ludzi. :smile:

[B]A Lunka jest piękna , cudowna, zachwycająca, dostojna, urodziwa, wspaniala, przystojna, zgrabna, grzeczna, mądra i kochana :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/INDENT][/QUOTE]Tak, koopka bardzo ważna:evil_lol: Dziękujemy Yunonko! Baaardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:

[INDENT] [quote name='Isadora7'][INDENT]Laska jeszcze w opModel weźmie udział[/QUOTE]
Jak tak dalej pójdzie, to jest wielka szansa, choć tam właściwie trzeba być szkielecikiem:eviltong:
[/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Milutkie wieści, wbrew pozorom koopa to ważna sprawa i u psiaków i u ludzi. :)

[B]A Lunka jest piękna , cudowna, zachwycająca, dostojna, urodziwa, wspaniala, przystojna, zgrabna, grzeczna, mądra i kochana :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/QUOTE]
Święte słowa,święte słowa. Zgadzam się w 100%.:lol:

Link to comment
Share on other sites

ewidentna zmiana nastąpiła i bardzo mnie to cieszy :)

Saruniu - skany dotarły, ślicznie dziękuję :)

a ja znów dostałam zdjęcia z przytuliska - tym razem dwóch szczeniaczków, które potrzebują pilnie DS lub DT - tam nie ma warunków na szczeniaki, nie ma szczeniakarni, kojce są zewnętrzne, na szczęście słoma jest...
wiecie co, czasami ręce opadają, jednego psiaka się uratuje i jeszcze człowiek nie zdąży odsapnąć, a tu kolejno kot z wypadku, mały kociak znaleziony - dzięki Emmie oba mają tymczas. Jutro kolejny psiak przyjeżdża do lecznicy a co z nim dalej - wielka nie wiadoma, gdzie do upchnąć? tu znów szczeniorki czekają na pomoc...
W drugim przytulisku czeka nasza trójłapka Dianka na wyciągnięcie... czasami ręce opadają...

jakbyście wiedziały, że gdzieś jest wolne DT dla szczylków - dajcie pilnie proszę znać :)

Link to comment
Share on other sites

Widać różnicę droga Saruniu, gołym okiem! Ta mała przypominała bardziej jamnika niż dobermana, była taka mała i wychudzona :( Cieszę się, że już jest pod Twoimi skrzydłami :) Lunka miała szczęście, że trafiła do Ciebie :) pod Twoją opieką wyrasta piękna pannica z niej :)

Link to comment
Share on other sites

Luneczka to piękna i kochana sunia,mam nadzieję że ze zdrówkiem będzie już coraz lepiej i tylko nam rozkwitać zacznie coraz bardziej.No i jeszcze ta pierwsza cieczka się przyplątała,ale dobrze że nie wcześniej,bo pewnie by w ciąży była,chudzinka biedna.Dzięki serdeczne dla Saruni Niuni za wspaniałą opiekę i domek dla sunieczki.Pozwolisz,że zapytam o kolczatkę,ona chyba sądząc ze zdjęć nie ma kolców,które zadają ból,ale metal na zimne dni jest nieodpowiedni,jeśli nie ma to kup jej obróżkę albo szeleczki,a ja przyślę pieniądze.Aha,nie dawaj jej nigdy,proszę Cię,ani żadnemu swojemu pupilowi,karmy chappi,ani innej tego typu,taniej,zawierają one składniki uzależniające,dlatego są chętnie jedzone,ale to straszne świństwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataZG']sprawdz konto, cioteczko Akrum:loveu:[/QUOTE]

kochana Natalio, właśnie sprawdziłam - dziękuję Ci ślicznie w imieniu swoim i Lunki :)

Wpłynęły od Ciebie pieniążki na Lunkę - 100 zł :crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::loveu:
to już Twoja druga tak duża wpłata na dziewczynkę - nie wiem jak dziękować :)

[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRE2zSfE4L0sf2G1cRMzYPFF1aPNI1ZHc2A3I7Drdw8qyWkDHg1xg[/IMG]



Wczoraj rozmawiałam z Sarunią- nadal ma problemy z netem.
Ale z Lunką już o wiele lepiej, kupki już ma ładne, antybiotyk podany w porę.
Lunka radośniejsza, biega po ogrodzie i juz się nie zatacza :)
Przy zakładaniu majtusiek już nie piszczy, już wie że Sarunia jej nic złego nie chce zrobić :) Później w majtusiach układa się na sofie i słodko śpi :)
Nero dzielnie znosi cieczkowe zapachy Lunki :)
Tylko Kora nadal chodzi wycofana, w obecności Saruni pozwala sobie np. na polizanie przez Lunę szyjki, ale jak tylko Sarunia kawałek odejdzie, tak od razu Kora pokazuje, że nie chce mieć nic wspólnego z Lunką.

Link to comment
Share on other sites

Kochani!
Korzystam grzecznościowo z dostępu do neta u koleżanki.
Chciałam Wam tylko napisać, że dostępu do neta nie mam i w poniedziałek ma zapaść ostateczna decyzja, czy da się podpiąć od innych Sąsiadów, czy umowa musi być rozwiązana:(.
Zostałam odcięta nie tylko od dogo, ale i opd świata:(. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Młody jest w klasie maturalnej i netu potrzebuje jak tlenu....
A dlaczego zostałam odpięta? A bo sąsiadka u której znajduje się urządzenie dające sygnał do sąsiadów w odwecie za to, że zareagowałam na to, że znęca się nad psem, pokazała mi kto jest górą. A Multimedia podobno nie mają na to wpływu. I tak w XXI wieku, w środku Europy, w mieście jestem bez dostępu do sieci... A i psu nie pomogłam, bo służby, które niby mają się tym zajmować, robią wszystko... żeby nic nie robić....
Informacje odnośnie Luneczki będę przekazywać telefonicznie Akrum, choć nie mam dobrych wieści.... tzn Lunusia jest kochana, natomiast Kora wycofuje się coraz bardziej, wręcz chowa się po pokojach, chodzi ze spuszczoną głową, boi się Luny panicznie... Natomiast Nero zaczął mi dokładnie obsikiwać dom - wszędzie i wszystko: podłogi, posadzki, sofy, łóżka.... Nie wiem, czy to kwestia cieczki??? A Lunie musiałam dziś kupić nowe gatki, bo tamte chcąc ściągnąć... uszkodziła.
Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję za dobre słowa.
Podkreślam, że Luneczka jest kochana i najlepiej, żeby znalazła dom, w którym będzie Jedynaczką. Ja już Ją pokochałam, ale nie mogę patrzeć, jak męczy się moja Korunia, która też była wzięta z patologii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...