Jump to content
Dogomania

Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]


sunia2000

Recommended Posts

Musze uzupełnić rozliczenia :oops: ale jutro, ok...?

Dziedek ma się... dziadkowo. Tzn fizycznie jest w pełni sprawny, nic mu nie dolega, nic go nie boli, tyle, ze jest coraz bardziej "odjechany" ;) Tupta sobie we własnym świecie, interakcje z otoczeniem dotyczą jedzenia (węch ma bezbłędny!!!), awantury o miskę (szybciej!!!!), kłapania na koty, ewentualnie oburzonego szczekania na szaczeniaka ;)
Śpi jak pień, ostatnio doprowadził mnie do palpitacji, bo zaległ w plamie słońca, psy wróciły ze spaceru, przebiegły nad nim, on nic. Trącam go, miekko się "gibnął" i dalej nic!!! No to mi ciśnienie skoczył, no nie żyje, jak rany!!!! Potrząsnęłam futrzakiem w desperacji- a dziadek leniwie się raczył obudzić, ziewnął i... dalej zakimał.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to nieźle sobie Dziaduś "poleciał w gumy" z Tobą, Ulv...
Myślę, że miałaś starcha, co;)?
Fajnie, że Dziadeczek ma się dobrze - jest sprawny, nic Go nie boli i na dodatek potrafi zawalczyć jeszcze o swoje, a nawet pogonić młodego:mad:.... hihihi....
Miejcie się dobrze, oby tak dalej:)!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']

Dziedek ma się... dziadkowo. Tzn fizycznie jest w pełni sprawny, nic mu nie dolega, nic go nie boli, tyle, ze jest coraz bardziej "odjechany" ;) Tupta sobie we własnym świecie, interakcje z otoczeniem dotyczą jedzenia (węch ma bezbłędny!!!), awantury o miskę (szybciej!!!!), kłapania na koty, ewentualnie oburzonego szczekania na szaczeniaka ;)
Śpi jak pień, ostatnio doprowadził mnie do palpitacji, bo zaległ w plamie słońca, psy wróciły ze spaceru, przebiegły nad nim, on nic. Trącam go, miekko się "gibnął" i dalej nic!!! No to mi ciśnienie skoczył, no nie żyje, jak rany!!!! Potrząsnęłam futrzakiem w desperacji- a dziadek leniwie się raczył obudzić, ziewnął i... dalej zakimał.....[/QUOTE]
Hahaha! Dawno się tak nie uśmiałam :loveu: :bigcool:
Aż mnie brzuch rozbolał

Link to comment
Share on other sites

Dziadek wybił sobie zęba....

W sumie bardzo dobrze, bo ząb był martwy, ruszał się i przeszkadzał, a Nestor za nic nie chciał dać sobie paszczy porządnie obejrzeć, nie mówiąc o interwencji "dentystycznej". Stękał, kwękał i piszczał. Ale dwa dni temu wychodząc z koszyka, potknął się i z rozpędu zarył dziobem w podłogę - na szczęście nic mu sie nie stało, poza tym nieszczęsnym kłem, który poleciał na drugi koniec kuchni.
Dziadkowi ulżyło, a ja musiałam rzeczony kieł natychmiast wydłubać z paszczy szczeniaka, który uznał go za świetną zabawkę.!!

Poza tym dziadek miał dziś fart i udało mu się capnąć Niobe za ogon. Bezszkodowo, jedynie kicia wrzasnęla z zaskoczenia i zrobiła dziki piruet w powietrzu. A dziadek chodził przez pół dnia dumny bo "kota upolował"
:evil_lol:

Zwariuję, jak słowo daję, zwariuję z tymi wariatami.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dziadek wybił sobie zęba....
W sumie bardzo dobrze, bo ząb był martwy, ruszał się i przeszkadzał, a Nestor za nic nie chciał dać sobie paszczy porządnie obejrzeć, nie mówiąc o interwencji "dentystycznej". Stękał, kwękał i piszczał. Ale dwa dni temu wychodząc z koszyka, potknął się i z rozpędu zarył dziobem w podłogę - na szczęście nic mu sie nie stało, poza tym nieszczęsnym kłem, który poleciał na drugi koniec kuchni.[/QUOTE]
No, to nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło;)

[quote name='ulvhedinn']Dziadkowi ulżyło, a ja musiałam rzeczony kieł natychmiast wydłubać z paszczy szczeniaka, który uznał go za świetną zabawkę.!![/QUOTE]
Tym to sposobem więcej "Osób" zadowolonych z takiego przebiegu wypadków;)
[quote name='ulvhedinn']Poza tym dziadek miał dziś fart i udało mu się capnąć Niobe za ogon. Bezszkodowo, jedynie kicia wrzasnęla z zaskoczenia i zrobiła dziki piruet w powietrzu. A dziadek chodził przez pół dnia dumny bo "kota upolował" :evil_lol:[/QUOTE]
No, to nie taki znowu dziadek, jakby wydawać się mogło... hehehe....

[quote name='ulvhedinn']Zwariuję, jak słowo daję, zwariuję z tymi wariatami.......[/QUOTE]
Będzie dobrze!!! Grunt, że w stadku zdrowo i wesoło:)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][SIZE=3][B][FONT=georgia]Zdrowiusieńkich i Spokojnych Świąt!!!!![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://www.hosting-agusi2.yoyo.pl/images/h7dnr9rnujnky84k43dw.gif[/IMG][IMG]http://www.hosting-agusi2.yoyo.pl/images/43hztub6yj29glyosyc.gif[/IMG][IMG]http://stronka-agusi.pl/obrazki/285402m.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

Są chwile, kiedy dziadek doprowadza mnie na skraj wytrzymałości, bo z uporem rozdeptuje koopsko po całej kuchni.... ma jednak i swoje zalety- otóż mogę sobodnie wydrzeć się na niego, bo i tak mnie nie słyszy ;) mi ulży, a pies nie jest zestresowany.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

aktualizuję:


Finanse Dziadka Nestora:

[B]Wydatki:
[/B]- 3 puszki po 5 zł = 15 zł (2.12.11r.)
- 85 zł (utrzymanie grudzień)
- 28 zł (pieluszki 3 paczki - kupione w styczniu)
- 72 zł (utrzymanie styczeń)
- 89 zł (wet - wizyta z badaniami)
- 600 zł (utrzymanie luty-lipiec [100zł/mc])
- 275 zł (operacja - kastracja + ząbki)
- 100 zł (utrzymanie sierpień)
- 100 zł (utrzymanie wrzesień)
- 100zł (utrzymanie październik)
- 100zł (utrzymanie listopad)
- 100zł (utrzymanie grudzień)
- 100zł (utrzymanie styczeń)
- 100zł (utrzymanie luty)
- 100zł (utrzymanie marzec)
- 100zł (utrzymanie kwiecień)

[B]Suma: 2064 zł

Wpływy:
[/B]+60 zł (keakea deklaracja listopad-styczeń)
+80 zł (muza_51 deklaracja grudzień-lipiec)
+40 zł (piove za listopad i grudzień)
+306 zł (bazarek Ryjonek i Keakea)
+50zł (od Bros od Jeżyka)
+20zł (keakea deklaracja za luty)
+60 zł (keakea deklaracja za marzec-maj)
+20zł (keakea deklaracja za czerwiec)
+20zł (keakea deklaracja za lipiec)
+20 zł (bazarek Terierfanka maj)
+82,50 zł (bazarek Terierfanka maj)
+37,20 zł (bazarek Terierfanka czerwiec)
+65,50 zł (bazarek Terierfanka czerwiec - puszki)
+33 zł (bazarek Terierfanka lipiec)
+185,50 zł (bazarek Ryjonek)
+20zł (Keakea deklaracja za sierpień)
+ok.100 zł (Figa - 25 ojro, ale ile dojdzie :D?)
+20zł (piove deklaracja za sierpień)
+20zł (deklaracja keakea wrzesień)
+20zł (deklaracja piove wrzesień)
+20zł (deklaracja muza_51 sierpień + wrzesień)
+7zł (Terrierfanka - bazarek ciuszkowy)
+21zł (Terrierfanka - bazarek monetowy)
+32,20zł (Terrierfanka - bazarek winylowy)
+74zł (Terrierfanka - bazarek książkowy)
+20zł (keakea -październik)
+20zł (keakea - listopad)
+ 20zł Katrzyna W., Suwałki (?)
+20zł (keakea grudzień) 29.11
+ 10zł (muza51 listopad) 10.12
+20zł (keakea styczeń) 31.12
+20zł (keakea luty) 29.01
+30zł (muza51 grudzień, styczeń, luty)
+20zł (keakea marzec) 1.04
+50zł - puszki kupione z bazarków terierfanka
+20zł (keakea kwiecień) 4.04

[B]Suma: 1643,90zł[/B]

Deklaracje:
+20 zł keakea
+10zł muza_51
+20zł piove

[COLOR=#FF0000][SIZE=3][B]stan na 27.04: -420,10zł[/B][/SIZE][/COLOR]

Edited by terierfanka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...