Jump to content
Dogomania

Wrak jamnika, ślepy, głuchy, bezzębny-za TM[*]


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']... u Ciebie jest trawka na każde jęknięcie czy sapnięcie ;)[/QUOTE]
no ładne legendy KTOŚ po mieście rozpowiada ;) może z 2 razy się zdarzyło, że wyniosłam dziadeczka przed 5 rano bo coś tam pisnął i już wielkie halo :) swoją drogą widać, że lubi chłopak w trawce dreptać i węszyć, to co mu będę żałować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piove']mam pytanie , doszła kasa na staruszka ??[/QUOTE]

napisałam pw do sunia2000, żeby potwierdziła wpłatę na wątku, więc musimy poczekać, aż się pojawi

edit: mam odpowiedź
[quote name='sunia2000']Niestety nic na razie nie doszlo:( Ale mój bank jest opóźniony, w pon powinny być:)[/QUOTE]

Edited by terierfanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='piove']mam pytanie , doszła kasa na staruszka ??[/QUOTE]

Czy pieniądze były wysłane w euro?bo mam jedną nieznaną wpłatą (nie pokazuje mi od kogo obca waluta:() i nie wiem czy to od jednej cioteczki która wpłaca stałą deklaracje na moją hotelową sukę czy moze ty na dziadzia?:)

Link to comment
Share on other sites

Ulv przypomnij proszę czym smarowałaś spękany nosek dziadzia?
Pani z mojego osiedla adoptowała Stefcia (nazywa się teraz Gapcio) i ma taki sam lub podobny problem (wysuszony, spękany, czasem krwawiący nosek staruszka). Obiecałam jej, ze dopytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Ulv przypomnij proszę czym smarowałaś spękany nosek dziadzia?
Pani z mojego osiedla adoptowała Stefcia (nazywa się teraz Gapcio) i ma taki sam lub podobny problem (wysuszony, spękany, czasem krwawiący nosek staruszka). Obiecałam jej, ze dopytam.[/QUOTE]

poszperałam na wątku:

[quote name='ulvhedinn']Sprawa jest taka, że to musi być coś, co nos natłuści/nawilży/zmiękczy stawrdniały naskórek jednocześnie nie będąc toksyczne w razie wylizania. W związku z tym stosuję olej nagietkowy na bazie oliwy mieszany z olejem karotenowym :)[/QUOTE]

[quote name='Basia1244']Pycha :) - a jak zliże, to mikstura równie dobrze na żylaki działa :)
można zamiast oliwy dać olej winogronowy - to jedyny taki, który skóra wchłania w 100%[/QUOTE]

[quote name='ulvhedinn']Ale oliwa zostawia taki fajny film na nosku i przy okazji chroni przed słońcem, wiatrem i zimnem. :) Do środka (znaczy dodziobnie)dziadzio jak wszystkie moje psi tez dostaje oleje, ostatnio mają mieszankę rybnego i rydzowego.....[/QUOTE]

czyli wynika, że po prostu jadalnym olejem można smarować

Link to comment
Share on other sites

Może znajdzie się na wątku Nestorka ktoś, kto pokocha Tibonka i da Mu domek???

[CENTER][SIZE=5][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231193-Niezwyk%C5%82a-metamorfoza-Tibona-to-po-prostu-niemo%C5%BCliwe%21"]Niezwykła metamorfoza Tibona - to po prostu niemożliwe![/URL][/B][/SIZE]


[B][FONT=comic sans ms][SIZE=6][COLOR=#FF66FF]Piękny TIBONEK, z chorym uszkiem szuka domku i swojego człowieka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231193-Niezwyk%C5%82a-metamorfoza-Tibona-to-po-prostu-niemo%C5%BCliwe"][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8526/tibon.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=#ff66ff][SIZE=6][B][FONT=comic sans ms]
[SIZE=7]ZAPRASZAMY NA WĄTEK MALUSZKA[/SIZE][/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...