Jump to content
Dogomania

Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?


Gosia>>>

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']U Birmy opis "20 kg" jest nieco mylący - młoda ma prawie 60 cm, tylko budowę taką bardziej charcią... ONka tej samej wielkości wazy ok. 35 kg :D[/quote]

moja sunia ma 63 w kłębie i waży 20 kg... Cały czas się zastanawiam jak ona może tyle ważyć jak je prawie jak koń :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Ni mam galeri :( ale jak dzis znajde czas wieczorkiem to założe :P
ale zapraszam na jego wątek i zo baczenie filmu na youtube. Link dam na priv[/quote]


oglądnełam troszkę. cudny jest. Bardzo mi się podoba:)

Link to comment
Share on other sites

an1a ale ja o suce ONka mówię [takiej, co to ją znam ;)]... A Birma to chart jak sie patrzy - sprawdź w naszej galerii [link w podpisie] jak wyglądała jak była ścięta za zero :D

[quote name='Okamia']moja sunia ma 63 w kłębie i waży 20 kg... Cały czas się zastanawiam jak ona może tyle ważyć jak je prawie jak koń :evil_lol:[/quote]

No właśnie... moja je niesamowicie dużo - 2 razy więcej niż powinna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']an1a ale ja o suce ONka mówię [takiej, co to ją znam ;)]... A Birma to chart jak sie patrzy - [B][I]sprawdź w naszej galerii [link w podpisie] jak wyglądała jak była ścięta za zero :D[/I][/B]



No właśnie... moja je niesamowicie dużo - 2 razy więcej niż powinna :D[/quote]
[B][I]Nie patrz bo oszalejesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote]A Birma to chart jak sie patrzy - sprawdź w naszej galerii [link w podpisie] jak wyglądała jak była ścięta za zero :-D[/quote]
Bo duple zawsze chude są :evil_lol:

Mój został okrzyknięty mianem najbrzydszego psa świata :lol: budowę ma nie wiadomo jaką :eviltong:

Odnośnie dziwnych psiarzy - wczoraj na szkoleniu podszedł do nas posokowiec, psa skupiam na ciastku, kamikaze podchodzi mu pod ryj, chłopak chce go zabrać, mama do niego "nie zapinaj, zostaw", więc piesek coraz bliżej pyska mojego psa.... Podziwiam jego cierpliwość - wytrzymał spokojnie, a ja miałam ochotę wydrzeć się na nich, żeby zabierali psa. Teraz mi się przyda jakieś szkolenie z hamowania agresji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafie az do 100:evil_lol: dziś nie wytrzymałam i się wydarłam:diabloti:

Jest taki mały ratlerkopodobny i on zawsze dziwnym trafem ucieka z domu jak ja na spacerze i łazi za mną i skubie po nogach psy. I jak się pojawił właściciel to sie wydarłam nie powiem jak bo cenzura:-x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']Nie potrafie az do 100:evil_lol: dziś nie wytrzymałam i się wydarłam:diabloti:

Jest taki mały ratlerkopodobny i on zawsze dziwnym trafem ucieka z domu jak ja na spacerze i łazi za mną i skubie po nogach psy. I jak się pojawił właściciel to sie wydarłam nie powiem jak bo cenzura:-x[/quote]
Twoje psy maja czasami przechlapane przez to, że sa takie cierpliwe ;) Szczególnie Obs ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja dzis myslalam ze na spacerze zawalu dostane:angryy: Wyszlam wieczorem z Fionka do parku-malutkiej pare dni temu sie skonczyla kwarantanna i od niedzieli dopiero chodzimy na spacerki,wiec malutka troche z obawa chodzi na smyczy i bada otoczenie.Nagle w parku patrze a prosto na nas biegna dwie
sunie husky :angryy: a wlasciciela nie widac :crazyeye:.Ja sie dlugo nie zastanawiajac Fionke na rece i z tego szoku stoje jak slup soli,a jedna suka skacze kolo mnie-prawie na mnie wskakuje warczac,po chwili uslyszaly gwizd i klaskanie w dlonie wiec odeszly.Okazalo sie ze wlasciciel siedzial sobie na trawce 200 metrow dalej a sunie lataly jak chcialy po calym parku a on je co jakis czas nawolywal.Powiedzialam temu facetowi co zaszlo a on na to ze przeciez sie nic nie stalo i ze szczeniaczka nie musze brac na rece bo jej nic nie zrobia :angryy:-az mi mowe odjelo,bo nawet przy nim ta suka co warczala i skakala siedziala cala na nastroszona i wygladala tak jak by chciala sie na Fione rzucic:angryy: Mowie wam co przezylam-koszmar,przeciez jak bym jej nie wziela na rece to by chyba ja zjadly na kolacje:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...