Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

[B]shirrrapeira[/B] WSZYTSTKIEGO NAJ NJLEPSZEGO i oby teraz już wszystko było OK i żeby te palanty się Ciebie nie czepiały tylko wreszcie przyjechał do Ciebie książe na białym rumaku :)

a my dziś miesiąc kończymy
stawiamy torta :)

[IMG]http://cards.yandex.net/get/789/tort_500x500.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

[quote name='Asior'][B]shirrrapeira[/B] WSZYTSTKIEGO NAJ NJLEPSZEGO i oby teraz już wszystko było OK i żeby te palanty się Ciebie nie czepiały tylko wreszcie przyjechał do Ciebie książe na białym rumaku :)

a my dziś miesiąc kończymy
stawiamy torta :)

[/quote]

Już miesiąc....ale to leci. Gratulacje Wam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']A teraz mam do Was prośbę...
Przeczytajcie to:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9442247#post9442247[/URL]
I wyraźcie soją opinię, czy dalibyście tej osobie sukę DA..... Proszę...[/quote]

Do końca Goniu nie wiem, ale 80/20 bym dał....20 to jest to, że obawiam się, czy ta dziewczyna da sobie sama radę z tak dużym zwierzęciem....
Ake chyba bym jednak spróbował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Do końca Goniu nie wiem, ale 80/20 bym dał....20 to jest to, że obawiam się, czy ta dziewczyna da sobie sama radę z tak dużym zwierzęciem....
Ake chyba bym jednak spróbował.[/quote] Zadałam jej znów multum pytań...
Zobaczymy co odpowie, ale ja właśnie też się mocno waham... Nie chcę wpadek, szczególnie z tym psem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Zadałam jej znów multum pytań...
Zobaczymy co odpowie, ale ja właśnie też się mocno waham... Nie chcę wpadek, szczególnie z tym psem...[/quote]

Pisanie, to jest zawsze pisanie. Szkoda, że tej dziewczyny nie można zobaczyć - w oczach wszystko by było widać. Ale myślę, że przy braku innych ofert, można by było spróbować i potem sprawdzić. W tym przypadku ważna jest kontrola przed i poadopcyjna.

[quote name='GoniaP']Ja tam lubię trochę błotka ;) I moje psiury też :)[/quote]

Zawsze potrzeba trochę błotka na drodze - sam asfalt jest nudny.
Właśnie jesteśmy po praniu psiorków po taki błotku :lol:

Link to comment
Share on other sites

przychodzę dopiero teraz bo rano zabiegana byłam :p
ale mam za to bułę i jogurt i herbatkę :evil_lol: ( niecierpliwie czekam na te wypieki Menrzusiowe......:cool3: )

PS: wygrzebałam fotkę ze skrzydełkami - to jest początek cyklu, Dobra Wiadomość zjawia się na dworcu kolejowym i nawiedza miasto ( w sumie fotek było 10, ale nie mam wszystkich, no i oczywiście to jest jeszcze przed obróbką komputerową)
[IMG]http://www.albumik.pl/albumy/mojebokserki/a/2215384157150.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.albumik.pl/albumy/mojebokserki/a/2215372057457.jpg[/IMG]
nie umiem tego inaczej zeskanować....(bo to forma papierowa jest )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Życzenia złożyliśmy Cioteczce na gg... I Wam, Asiorku życzymy wszystkiego wymarzonego! Dziś chyba ostatki?
A u mnie smuteczki dziś, więc nie będę psuła nastroju![/QUOTE]

Halbuś!! A co CI??????

[quote name='Menrzuś']Już miesiąc....ale to leci. Gratulacje Wam :loveu:[/QUOTE]
noo już miesiąc :)
Zleciało, nie :) ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbirka']zawitałam ogólnie na dogo i ponadrabiałam zaległości.... zaglądam z doskoku, bo czasu troche brakuje:razz::razz::razz: a tutaj bardzo dawno nie było zdjęć fafelków:roll:
Sylwa zeszczuplała? Jak Argon i jego przypadłości? Wszystko w porządku?[/quote]

Jak jest zapotrzebowanie, to cos tam się zroooooobi. Trudno robić na wolności bestiom fotki, bo rąk brakuje :p

[quote name='Iza i Avanti']Cześć! A Wy na spacerku? Będą foty?[/quote]

Będą jak się zrobią....daj mi parę dni :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']przychodzę dopiero teraz bo rano zabiegana byłam :p
ale mam za to bułę i jogurt i herbatkę :evil_lol: ( niecierpliwie czekam na te wypieki Menrzusiowe......:cool3: )

PS: wygrzebałam fotkę ze skrzydełkami - to jest początek cyklu, Dobra Wiadomość zjawia się na dworcu kolejowym i nawiedza miasto ( w sumie fotek było 10, ale nie mam wszystkich, no i oczywiście to jest jeszcze przed obróbką komputerową)

nie umiem tego inaczej zeskanować....(bo to forma papierowa jest )[/quote]

Cieka wy pomysł. Dawno to było?
Kolorowy motylek :lol:

(czekam na cud-poradnik ;))

Link to comment
Share on other sites

aa taki lek sprowadzany z czech, nie do kupienia w polsce... Na razie dopero zaczęłam go podawać, ale ponoć to jedyne co może poimóc..Notabene, szukam ludziÓW ;) którzy czasem jeżdżą do czech, coby mi to kupili, bo zamawianie w necie mnie zrujnuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']aa taki lek sprowadzany z czech, nie do kupienia w polsce... Na razie dopero zaczęłam go podawać, ale ponoć to jedyne co może poimóc..Notabene, szukam ludziÓW ;) którzy czasem jeżdżą do czech, coby mi to kupili, bo zamawianie w necie mnie zrujnuje :roll:[/quote]

Ja pod inną granicą siedzę i nie mogę pomóc :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...