Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

Słupsk!
Sprawa zaczęła się przed świętami.

Sunię zawiązaną w worku podrzucono pod bramę schroniska w Słupsku. Była w tragicznym stanie. Zawiązana pewnie kilka dni.
Karolina zabrała ją do swojego weterynarza ponieważ w schronisku nie ma lekarza, jest tylko eksperymentujący technik weterynarii.
Sunia dostała kroplówki, jej stan był stabilny. Musiała wrócić do schroniska.

[SIZE=4][COLOR=red]Ona waży 12 kg!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Wróciła do kojca z innymi psami.

Została pogryziona
Wypadło jej oko!!!!!!!
Schroniskowy technik wcisnął je do środka i zaszył.
Karolina na szczęście zajechała by zobaczyć jak z sunią.

Zabrała ją natychmiast na operację.
Sprawa rozbiła się o media, TOZ i inne instytucje.

Sunia po operacji, oko udało się uratować.
Dzisiaj trzeba ją odebrać.

[SIZE=4]ALE NIE MAMY GDZIE!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]

Kto może dać jej tymczas??????

12 kg śpiącej bokserki!!!!!

Bardzo Prosimy!
Ona nie może wrócić do schroniska, tam na 100% "jej stan sie pogorszy i umrze".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

Sprawdzę na mapie dogo :shake:

EDIT: sprawdziłam, na mapie pomocy dogo znalazłam coś takiego dla woj. Pomorskiego:

[QUOTE][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#993300][U][B]3.DOM TYMCZASOWY/HOTEL[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][B][COLOR=#008000]*Kojec [/COLOR][/B][COLOR=#000000]BRAK OFERT[/COLOR]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#008000][B]*Dom [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Tczew - daga_27
●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Trójmiasto –irma,oliwka,Roti(małe,nieagresywne),
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][B][COLOR=#008000]*Hotele [/COLOR][/B][COLOR=#000000]BRAK OFERT[/COLOR]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#008000][B]*Inne zwierzęta [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Trójmiasto -Kasia.W

[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#993300][U][B]4.DOM TYMCZASOWY AWARYJNY [/B][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Narrow][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3] ●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Gańsk - psokot(suki,szczeniaki),Roti,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=3]●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Starogard Gdański - Famelia
●[/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3]Żukowo – Szelk@[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=#993300][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Narrow][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: Przepraszam cię sunieczko, że nie dałam rady ci pomóc... :placz: :placz: :placz: Karolina! Ciebie też przepraszam.... Jezu, siedzę i ryczę.... :placz: :placz: :placz: A w dodatku zaraz wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do netu co najmniej do jutra wieczór...

[SIZE=3]Błagamy o pomoc! Dziewczynka umrze, jak nie trafi natychmiast na tymczas....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a to-
[QUOTE][SIZE=1][FONT=Arial][B][COLOR=#0000ff]SZCZECIN - Moryn[/COLOR][/B]
[B][I][COLOR=#008000]Greven[/COLOR][/I][/B][/FONT][/SIZE]
[COLOR=#008000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][I][B]fundacja ProEquo[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]kom 0 502 309 385 kontakt preferowany[/B][/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]NET[/COLOR] roznie[/B] raz codziennie, raz sporadycznie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=#ff0000]DT [/COLOR]- fundacja może przyjąć psy / koty / konie / inne zwierzęta na [B]dom tymczasowy [/B](mile widziani sponsorzy)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=#ff0000][B]DOM STALY[/B] -[/COLOR] [B]na stałe[/B], jeżeli zwierzęta mają zapewnionych opiekunów finansowych [/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

?

Link to comment
Share on other sites

Ja o sunieczce dowiedziałam się, jak byłam w drodze na Święta... I nic nie mogłam wykombinować... Nawet cholernego netu nie mialam... A później Karolina wysłała mi sms-a, że jest stabilna i w miarę bezpieczna... I się uspokoiłam... I dlatego ryczę, bo byłam bezsilna i nic nie mogłam zrobić.... [B]I przepraszam, że Was wystraszyłam...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...