Jump to content
Dogomania

Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D


AgaiTheta

Recommended Posts

  • Replies 32.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Menrzuś

    13274

  • apple

    3269

  • Iv_

    2629

  • szyszka.fr

    1599

Top Posters In This Topic

Chciałem się z Wami pożegnać na tym wątku. Dogomania, to już nie jest to co kiedyś - moderatorstwo zamyka gęby wszystkim niepokornym. No cóż - można się z tym godzić, bądź nie. JA SIĘ NIE GODZĘ.


Do zobaczenia gdzie indziej

Wasz Menrzuś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Chciałem się z Wami pożegnać na tym wątku. Dogomania, to już nie jest to co kiedyś - moderatorstwo zamyka gęby wszystkim niepokornym. No cóż - można się z tym godzić, bądź nie. JA SIĘ NIE GODZĘ.


Do zobaczenia gdzie indziej

Wasz Menrzuś[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A cos ty tu nawywijał?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Chciałem się z Wami pożegnać na tym wątku. Dogomania, to już nie jest to co kiedyś - moderatorstwo zamyka gęby wszystkim niepokornym. No cóż - można się z tym godzić, bądź nie. JA SIĘ NIE GODZĘ.


Do zobaczenia gdzie indziej

Wasz Menrzuś[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dokładnie Menrzusiu ...jak mówisz inaczej jak tego chcą to MORDA W KUBEŁ :angryy:.... a Ci co na moderatorstwo sie dostali dziwnym trafem zrobili się bardziej papiescy niż papież , [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zaraz czyszczą wątki :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]... mam w dupie takie oszołomstwo ...gdyby nie te aściki na wątkach PwP to też zbieram dupe w troki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]No to do zobaczonka ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Menrzusiu[/B] :loveu:
Wiem, że zrobisz to co zechcesz, ale chciałam powiedzieć, że.....my tutaj przychodzimy nie dla modów, nie towarzysko, nawet nie dla samych siebie, tylko dla tych , których skrzywidził los, a co najgorsze niestety człowiek. Dla nich tu jesteśmy i im chcemy zmienić życie na lepsze. Im pokazać, że człowiek nie jest najgorszym stworzeniem, jakie im w życiu często udało się poznać. Im, dla nich, dla ZWIERZĄT:loveu: a my jesteśmy tu jakby mniej ważni, bo to ich dobro leży nam bardziej na sercu, jak ludzkie przepychanki i utarczki słowne.
[B]Menrzusiu,[/B] tyle dobra tu zrobiłeś, tyle napełniłeś brzuszków wygłodniałych, tyle ulżyłeś w cierpieniu i chorobie w sposób często jedynie nam dostępny - zasilając funduszami pokrzywdzone, biedne i chore ZWIERZĘTA.

Więcej nic nie powiem, tylko jeszcze jedno słowo.......[B]wracaj[/B] :loveu:

To byłam ja - Iv_ :p

Link to comment
Share on other sites

Nie utrudniajcie - moją wielką wadą jest to, że jestem konsekwentny do bólu. Pomagać psiakom można na innych forach - Dogomania nie jest jedynym narzędziem (zresztą jest coraz bardziej ciężkim narzędziem, którym ciężko pracować), a na ploty też jest miejsce. Napewno jeszcze gdzieś się spotkamy - kawiarnię przecież zawsze można zmienić, nie zmieniając nastroju ;)

Zostawcie ten wątek w spokoju - niech sie wyciszy

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7672/59841248.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...