Jump to content
Dogomania

Mix pohalan Misio ma dom - zostaje na stałe w DT !!!


keria

Recommended Posts

Ha! Bezpański, który pogryzł Misia prawdopodobnie jest czyjś i być może właściciel puszcza go wieczorami na zwiedzanie miasta - wczoraj widziałam go po raz kolejny! To spory psiak w typie rodezjana. Znów zadzwoniłam na SM, żeby go odłowili, to dowiedziałam się, że nie mają sprzętu ani warunków i żebym go spróbowała zwabić i uwiązać :megagrin: :-D Pewnie mnie czeka prywatne śledztwo jak mrozy odpuszczą :multi:Poszukam jego właścicieli :mad:

Postaram się w weekend napisać jak kastracja i sytuacja po.
Dzięki za wszystko i... trzymajcie kciuki, żeby Misio nie miał cukrzycy i żeby nie było powikłań!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asieq_']Ha! Bezpański, który pogryzł Misia prawdopodobnie jest czyjś i być może właściciel puszcza go wieczorami na zwiedzanie miasta - wczoraj widziałam go po raz kolejny! To spory psiak w typie rodezjana. Znów zadzwoniłam na SM, żeby go odłowili, to dowiedziałam się, że nie mają sprzętu ani warunków i żebym go spróbowała zwabić i uwiązać :megagrin: :-D Pewnie mnie czeka prywatne śledztwo jak mrozy odpuszczą :multi:Poszukam jego właścicieli :mad:

Postaram się w weekend napisać jak kastracja i sytuacja po.
Dzięki za wszystko i... trzymajcie kciuki, żeby Misio nie miał cukrzycy i żeby nie było powikłań![/QUOTE]

Asieq_ następnym razem poproś o nazwisko osoby która w SM tak Ci powiedziała ...
A za Miśka trzymam kciuki, może spotkamy się jutro w DW :)

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście nie ma u nas darmozjadów z SM a ataki psów zgłaszamy na policję i działa za każdym razem - może się nudzą ;) i od razu sprawdzanie szczepień na wściekliznę itp... Może zgłoś do dzielnicowego ale z zaznaczeniem, że Ty byłaś zagrożona.?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak. Czekam na telefon, maja dzwonić 15-16.
Wczoraj był telefon w sprawie adopcji Misia :razz:

17 - jesteśmy w domu. Wszystko dobrze poszło :) Misiu chodzi, chce sie wylizywac i przeszkadza mu kolnierz.

Edited by Asieq_
dopisek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Pewnie tak. Czekam na telefon, maja dzwonić 15-16.
Wczoraj był telefon w sprawie adopcji Misia :razz:

17 - jesteśmy w domu. Wszystko dobrze poszło :) Misiu chodzi, chce sie wylizywac i przeszkadza mu kolnierz.[/QUOTE]

Misiu, kolnierz nie jest fajny.

Link to comment
Share on other sites

Misio błyskawicznie doszedł do siebie, wychodzi na siku do ogrodu, biega, weszy, a po powrocie siedzi w ciepłym domku, wtedy ma zakładany kolnierz. Rana wygląda bardzo ładnie, piesek ma mega apetyt i jest wesoły.
Nadziwić sie nie mogę, jak szybko Misiu załapal zasady panujące w domu. W dodatku upodobal sobie Szarucha (kota), za którym chodzi przy każdej okazji :)

Link to comment
Share on other sites

To ja wyprobuje na watku Misia moj tekst dla Juli :):)

Jula, sunia uratowana z krotkiego lancucha, po operacji wielkiego guza na podbrzuszu, desperacko szuka funduszy na nastepna operacje - kwestia zycia i smierci, a czas goni niemilosiernie !!!!!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221927-Podhalanka-Jula-z-guzami-potrzebne-fundusze-na-operacj%C4%99..."][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6434/julad.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Chcę dla Misia jak najlepiej, bo zasługuje na prawdziwy kochający dom :)

Może jestem nienormalna, ale gdy mnie coś interesuje, to wszędzie szukam o tym informacji :razz: A potem dopiero kupuję/zabieram/itp.[/QUOTE]


Asia , ale wiesz my to specyficznie odjechani jesteśmy ;) Ale jest też spora grupa normalnie normalnych :) Będzie dobrze, serducho Ci podpowie co robić :) Skąd Ci ludzie są ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Szkoda, że przyszli właściciele do tej pory nie odezwali się na wątku Misia... Ciekawa jestem, czy w ogóle tu zajrzeli.[/QUOTE]
No cóż , nawet jeśli nam tu wydaje się to dziwne :roll:, to wielu nawet pojęcia nie ma o dogo , nie mówiąc już o tym , że wszelkie fora omija szerokim łukiem :roll: Myślę , że należy to uszanować .

[quote name='Rudzia-Bianca']Asia , ale wiesz my to specyficznie odjechani jesteśmy ;) Ale jest też spora grupa normalnie normalnych :) Będzie dobrze, serducho Ci podpowie co robić :) Skąd Ci ludzie są ?[/QUOTE]
Dokładnie :lol: Intuicja jest zawsze najlepszym doradcą . Poza tym , ważne jest dobro psa i jego dalsza bezpieczna egzystencja , a nie nasze sympatie;)

[quote name='kkanarekk']mam zwyczaj nie pisania o domach dopóki psiak nie trafi na swoje miejsce. ludzie którzy chcą adoptować Misia są super, dom marzenie. nie każdy musi logowac się na dogo. Państwo śpiewająco przeszli wizytę ale o tym jak już Miś będzie u siebie[/QUOTE]
Widzę , że już się nauczyłaś ;) , że nie warto chwalić dnia przed zachodem słońca :evil_lol: . Ja też już nie piszę nic na wątkach do chwili aż pies szczęśliwie trafi do nowego domu - nic tak nie boli jak zawiedzione nadzieje:shake:

Oczywiście , wszyscy chcielibyśmy , aby ludzie którzy maja adoptować Misia zalogowali się na dogo , napisali coś na wątku - jednak najważniejsze jest nie to co publicznie zadeklarują , ale to czy w realu sprawdzą się ( a mam nadzieję , że tak :loveu:) jako najlepsi opiekunowie Misia .

Link to comment
Share on other sites

Serducho, intuicja, czy co tam jeszcze podpowiedzialy: Misiu jest w DS już dokładnie miesiąc :D Mówiąc wprost, podjęliśmy z mężem decyzje, ze piesek zostaje u nas!:lol:

Mam nadzieje, ze państwo zainteresowani Misiem wybiorą sobie i uszczesliwia któregoś z Waszych podopiecznych, bo nie brakuje psiakow oczekujących na swojego pana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asieq_']Serducho, intuicja, czy co tam jeszcze podpowiedzialy: Misiu jest w DS już dokładnie miesiąc :D Mówiąc wprost, podjęliśmy z mężem decyzje, ze piesek zostaje u nas!:lol:
.[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu: Sączyłam jad powoli :evil_lol: , małymi dawkami ( że taka ładna para z Azą , że kot będzie tęsknił :lol:) i wcale nie czuję się winna [B]hurra !!! Misio ma najlepszy domek pod słońcem[/B]:multi::multi::multi:

Żałuje tylko ,że mój Timek zupełnie podhalana nie przypomina , bo od razu bym go zaproponowała na miejsce Misia :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...