Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Marzenko co u Ciebie? Jak się czujesz?

 

U nas super! Ja nawet sobie wypoczęłam 2 dni w pięknych Pieninach. Bardzo polecam!

Biszkoptowi trafił się fajny dom a na jego miejsce trafiły 2  młode suczki ...wieczorem wstawię zdjęcia.

Lena, Sajda, Berk również mają domki, bo widzę że Ci jeszcze o tym nie napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że udało ci się wypocząć ;)

Wstawiaj zdjęcia i pisz na bieżąco, a ja jak wrócę do domu to wszystko uzupełnie ;)

 

Dziś urodził się Janek. 4 kg, 57 cm... kawał chłopca a i tak wydaje się mały ;)

Ja nie wstałam jeszcze z łóżka po cesarskim...ale jutro powinno być już lepiej ;) oby.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Gratulacje!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Link to comment
Share on other sites

To teraz wkleję nowe piękniochy a Ty je dodasz na stronę, kiedy będziesz mogła.

 

Stella(kudłata) i Loni (wyżełkowata):)

Stella ok 7miesięcy , wesoła i mocno szczekliwa,  lubi też dowodzić Loni, ale w stosunku do ludzi  trochę bojaźliwa.

Nie ma w niej agresji, przy bezpośrednim kontakcie  po prostu podkula wszystko co ma, ale z każdym dniem Stella czuje się pewniej .

 

Loni ok roku, sama słodycz z mega wielką dozą energii, nie sposób ją utrzymać na rękach. Od rana pozytywna, to taka sunia na każdą pogodę i nawet depresję.  Otwarta do ludzi, ale mniej do psów....boi się przy pierwszym kontakcie.

Miała na sobie mnóstwo kleszczy.

 

 

IMG_0063 (992x1024).jpg

IMG_0071 (1024x638).jpg

IMG_0072 (1024x932).jpg

IMG_0079 (1024x683).jpg

IMG_0088 (1024x631).jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Istar19 napisał:

Dobrze że udało ci się wypocząć ;)

Wstawiaj zdjęcia i pisz na bieżąco, a ja jak wrócę do domu to wszystko uzupełnie ;)

 

Dziś urodził się Janek. 4 kg, 57 cm... kawał chłopca a i tak wydaje się mały ;)

Ja nie wstałam jeszcze z łóżka po cesarskim...ale jutro powinno być już lepiej ;) oby.

Nie wstałaś a już tu jesteś :)

gratulacje Istar, zdrowia dla całej rodzinki

Link to comment
Share on other sites

Marzenko Ty  teraz odpoczywaj.... jak będziesz mogła to dodasz  piesy. Nie przejmuj się, że wklejam...po prostu robię to, póki mam czas.

 

A to nasza para zakochanych:) Tak bardzo bym chciała, aby razem znalazły wspólny dom. Lexi urocza ślepotka i jej kochaś grzeczny, rudy Rydz:)

Świetnie się uzupełniają i bawią, ale tylko w boksie, bo Lexi tam czuje się bezpiecznie. Nie mogę się na nich napatrzeć, tak się dobrze dobrały.

 

 

 

IMG_0135 (1024x683).jpg

IMG_0153 (1024x867).jpg

IMG_0165 (1024x683).jpg

IMG_0168 (1024x903).jpg

IMG_0193 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Nowy piesol.... Został przywiązany do drzewa jakąś plastikową taśmą:(  Jest ślepy i bardzo bardzo sympatyczny, grzeczny i pogodny.

Ma ok 7-8 lat i chyba nie ma szans na dom:( 

To taki psiak, co z pokorą znosi swoje cierpienie.

Może będzie miał na imię Smile tak na przekór .....

IMG_0377 (991x1024).jpg

IMG_0378 (902x1024).jpg

IMG_0379 (1024x683).jpg

IMG_0385 (1024x683).jpg

IMG_0386 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...