Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']Z lekka zaczyna mnie brać licho.
Na apel o kasę zrobiłam na psiaki bazarek.Nie mogę rozliczyć bazarku, bo nikt nie chce pieniędzy. Niestety, nie będę już reagować na prośby, bo jest jak jest.:angryy:
I nie dam już pieniędzy na te psy tylko zmienię przeznaczenie po uzgodnieniu z kupującymi.
Nie zmienię decyzji. Niemniej jednak przykro mi .[/QUOTE]

nie rozumiem, sunia2000 przecież chciała te pieniądze na wizytę Jumpera:
[quote name='sunia2000']Na 16.grudnia mam umówioną wizytę Jumpera u dr Niedzielskiego. Popytałam trochę ludzi i doradzono mi akurat jego. Koszt konsultacji + ewentualny rentgen wyniesie ok 200zł. Jeśli byłaby taka możliwość to chętnie przyjęłabym te pieniądze na jego wizytę gdyż groszem nie śmierdze:([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Przepraszam że się wtrącę, ale wizyta jest na 16-go, po co ma brac pieniądze jak np nie wie ile zapłaci? Może cała suma nie będzie np potrzebna.[/QUOTE]

Podobnie myślimy:) Liczyłam po wizycie wrzucic na wątek skan rachunku i wtedy podać nr konta. Może obyć się bez rtg i za samą wizytę zapłace 100zł, gdybym wzięła pieniądze wcześniej od Poker to musiałabym później odsyłać 20zł, a tak zapłace za wizytę z pieniędzy Vikusiowych, a po okazaniu rachunku Poker wyśle tyle ile trzeba.Może tak być???

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie wiem czy uwierzycie ale znalazłam Śnieżkowi DS :D
Młoda dziewczyna z mojego roku zobaczyła jego zdjęcia na moim profilu juz z 2 tyg temu jakoś, dojrzewała do decyzji i dojrzała. Chce mu dać dom na stare lata.. łapka bez znaczenia. Jutro jedziemy się zapoznać, jak wszystko będzie ok adoptuje go po weekendzie :) !!!

Link to comment
Share on other sites

No i były odwiedziny, Asia myślała że Śnieżek jest mniejszy ale nie przeraziła się. ;) Łapka jej 'zwisa' ;D, mieszka na 6-tym piętrze więc i tak windą jeździ. Niestety wydaje mi się, że Śnieżek jest przeziębiony, ale wet go jeszcze przed wydaniem przebada. Wstępnie we wtorek zaczyna nowe życie :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą wróciliśmy:)
No więc tak:
Łapa jest do odratowania, nie ma porażenia nerwu, okazało się że byla jednak złamana, ale sama się ładnie zrosła. Zgrubienie przy stawie łokciowym to nie zmiany w stawie tylko wynik rany którą ma do dzisiejszego dnia i którą w schronie zostawili żeby sama się goiła-do dziś robiłam mu tam opatrunki żeby sobie jej bardziej nie uszkadzał ale na poniedziałek jesteśmy umówieni na jej czyszczenie, usuwania zgrubienia które powstało i szycie. Trochę gorzej jest przy stawie nadgarstkowym, tam w wyniki przykurczu pierwszy rząd kości nadgarstka odsunął się od kości przedramienia i albo nastawią się same jak poprawią się ścięgna i mieśnie w wyniki ćwiczeń albo będzie trzeba operacyjnie usztywnić jedno ścięgno i unieruchomić ten jeden rząd na stałe.
Jutro idę pogadać z rehabilitantką jakby miala wyglądać jego rehabilitacja. Ćwiczenia wiem jakie i jak robić ale najlepsze wyniki przy tak zaawansowanym przykurczu były po elektrostymulacji-jeden zabieg 60złx10zabiegów=600zł:(
Dziś dam chłopakowi spokój-nastresował się trochę przy rtg bez znieczulenia a od jutra zaczynamy męczyć łapę. Może uda mi się wysępić jakiś upust dla schroniskowca na elektrostymulacje:)
Skanują mi się rachunek i karta, zaraz wrzuce

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo mnie tu przez pare dni, a tu takie wiadomosci!!! :sweetCyb:

Sniezkowi szykuje sie DS, Jumperka łapka do odratowania! Nie moze byc lepiej!!! :multi: Trzymam kciuki za obu chlopakow! :kciuki:

Sunia2000 nie martw sie, na rehabilitacje zrobimy zbioreczke. :glaszcze:

A jak Sniezek pojedzie do domku, to zmienie Allegro tak, zeby Jumper mial je tylko dla siebie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Robiłam porządki w zdjęciach i znalazłam jeszcze jedno z uśmiechniętą mordką Jumpera:)

[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/DSCN2389.jpg[/IMG]

Po wczorajszym badaniu boli go troche łapa, dziś przy zmianie opatrunku nawet zawarczał na mnie czarnulek:( Dobrze że dziś ostatni raz musiałam mu tam ingerować-w poniedziałek czyszczenie łokcia i założenie szwów, mniej stresu dla niego i dla mnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Robiłam porządki w zdjęciach i znalazłam jeszcze jedno z uśmiechniętą mordką Jumpera:)

[IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/DSCN2389.jpg[/IMG]

Po wczorajszym badaniu boli go troche łapa, dziś przy zmianie opatrunku nawet zawarczał na mnie czarnulek:( Dobrze że dziś ostatni raz musiałam mu tam ingerować-w poniedziałek czyszczenie łokcia i założenie szwów, mniej stresu dla niego i dla mnie:)[/QUOTE]

Suniu, czy ta piękna dziewczyna na tej fotce to TY ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...