Jump to content
Dogomania

Starsze wrocławskie TRÓJŁAPKI szukają ostoi!!!


sunia2000

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Był planowany początkowo tylko zabieg usuwania guza, ale po co psa poddawać dwa razy narkozie. Zbadano, okazało się że problemów z serduchem nie ma, że da rade narkozie to od razu wycięło się też klejnoty. Wczoraj był trochę osowiały, ale wieczorem już zjadł małą porcyjkę. Dziś to znów ten sam pies, cieszy mordę co chwilę, apetyt dopisuje, gorączki nie ma, wysięku na szczęście na razie też nie ma, ale ostrzegano mnie że w miejscu gdzie był guz może się pojawić. Najchętniej to już by harce odstawiał z suką, ale na razie nie pozwalam na zabawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Był planowany początkowo tylko zabieg usuwania guza, ale po co psa poddawać dwa razy narkozie. Zbadano, okazało się że problemów z serduchem nie ma, że da rade narkozie to od razu wycięło się też klejnoty. Wczoraj był trochę osowiały, ale wieczorem już zjadł małą porcyjkę. Dziś to znów ten sam pies, cieszy mordę co chwilę, apetyt dopisuje, gorączki nie ma, wysięku na szczęście na razie też nie ma, ale ostrzegano mnie że w miejscu gdzie był guz może się pojawić. Najchętniej to już by harce odstawiał z suką, ale na razie nie pozwalam na zabawy.[/QUOTE]

To dobrze :) Buziaki dla łobuza :)

Link to comment
Share on other sites

no własnie zauwazyłam ze nikt mnie nie zauwazył :) moje pytanie wzieło sie stad ze w domu jest dog niemiecki i adopcyjna goldenka ..nie wiem jak Sniezek reaguje na duze psy ..nie chciałabym aby psiak przezył traumę widzac codziennie 80 kg łagodnego do bólu cielaczka udającego ze jest grozny :) i zwariowana blondi choc psychicznie wrak bo jest po przejsciach

Link to comment
Share on other sites

myślę, że możemy się dowiedzieć jedynie jak reaguje na duże psy, chociaż w warunkach schroniskowych i tak nie jest to miarodajne w 100%, Wykastrowany pewnie nie jest, chyba że taki już trafił do schronu - u nas schron, poza szczególnymi przypadkami, kastruje psy dopiero jak zostaną wyadoptowane. A sprawdzenie czy zachowuje czystość w domu, gdzie będzie regularnie wyprowadzany, w warunkach schronu jest prawie niemożliwe. Na Twoje pytania mogą odpowiedzieć jedynie Basia1244 lub sunia2000, więc może spróbuj na pw.

Link to comment
Share on other sites

Mam 120 zł z bazarku na te psiaki ,ale widzę ,że są niepotrzebne,a na dodatek nie mogę rozliczyć bazarku.
Tyle bid czeka na pomoc ,a kasa leży sobie w spokoju. Jeżeli do końca tygodnia nie pojawi się możliwość wykorzystania tych pieniędzy , to zapytam kupujące czy się zgodzą na zmianę celu.

Link to comment
Share on other sites

Na 16.grudnia mam umówioną wizytę Jumpera u dr Niedzielskiego. Popytałam trochę ludzi i doradzono mi akurat jego. Koszt konsultacji + ewentualny rentgen wyniesie ok 200zł. Jeśli byłaby taka możliwość to chętnie przyjęłabym te pieniądze na jego wizytę gdyż groszem nie śmierdze:(

Link to comment
Share on other sites

Snieżek mimo swych lat jest dość energicznym psiakiem. Do innych psów z reguły nie startuje ale znając jego temperament to podejrzewam, że zdenerwowany pokaże na co go stać. Nie zauważyłam, żeby bał się dużych psów, jemu to chyba wsjo ryba kto koło niego się kręci, duzy czy mały. Nieraz potrafi złapac człowieka zebami jak mu się nie podoba, że musi wracać z powrotem do klatki-taki z niego trochę terrier, wszędzie go pełno, grze pyska kiedy tylko może, jak coś nie po jego myśli to pokazuje ząbki. Jeśli inne psy byłyby spokojne i umiały odczytywać sygnały z jego strony to stawiam, że nie było by żadnych problemów. Jest niekastrowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']To kto sie nim zajmuje? Widze, ze Pacysi nikt nie moze odpowiedziec na pytanie i w koncu odpuscila... szkoda...[/QUOTE]
Nie wiem czy nikt nie może jej odpowiedzieć, ale JA nie mogę, nie będę wymyślać odpowiedzi, skoro jej nie znam, bo chyba nie o to chodzi . Ja nie znam wszystkich 400 psów w schronisku. Jeśli znam psa, wychodzę z nim , to odpowiedzi udzielam, a skoro nie udzielam, to znaczy że nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Śnieżek jest w boksie takim ogólnym :( Z innym psiakiem, głaskałam go dziś tylko przez kratki, tamten powarkiwał ale Śnieżek nie zwracał na niego uwagi. Ja jak go wyprowadzałam nigdy się źle nie zachował, ma bardzo duzo energii, chce biegać i bardzo lubi być przytulany z tego co zauważyłam. Do boksu wracał normalnie bez żadnych problemów, może czasem ma gorsze dni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Mhhh o 10 jeszcze był w izolatce....taki szkielecik, z rzadkim futerkiem na boksach długo nie pociągnie:( Pamietasz może w którym boksie?który nr?[/QUOTE]
na przeciwko szczeniakarni, chyba drugi boks od biura licząc, nie wiem jaki numer.. z czarnym niedużym psiakiem siedzi, może jeszcze jakimś, widziałam tylko ich obu. Byłam tam koło14:30, musieli go przenieść :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Dziewczyny, prosze napiszcie PM do Pacysi. Wyglada na to ze Ona chce dac Sniezkowi DT/DS.[/QUOTE]
napisałam.. mam nadzieję że nie zrezygnuje z pomocy Śnieżkowi.
Jejku gdyby to tylko ode mnie zależało dawno by siedział w domu i spokojnie szukał DS, ale mnie to irytuje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...