Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='Sharpa']Jest tylko jeden mały szczegół. Gdyby nie decyzje Li, może i nie konsultowane z innymi, to cała akcja wyciągania tego psa ze schroniska, i wożenie go do Warszawy, byłyby bez sensu, bo pies by zdechł w czasie ustaleń forumowych gdzie i jak go leczyć.
Wybranie Kliniki SGGW było najlepszym wyborem ze względu na dobro psa.[/QUOTE]

Może imasz rację. Ale jeśli do calej sytuacji doszło to Li powinna napisać że zrobiła to i to bo wymagała tego sytuacja, ale nie poradziła sobie z kosztami i bardzo prosi o pomoc w spłaceniu rachunku za leczenie bo ją to przerosło. A nie rozkaz - zapłaccie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Nie jestem w stanie zebrac forsy na rachunek z SGGW i go nie zaplace. Forse ma piechcia, wiec niech placi.[/QUOTE]


A decydować za plecami wszystkich to byłaś w stanie?

Jakoś na psy zabrane od Emira do szwedzkiej adopcji to umiałaś zbierać kasę. A teraz nie jesteś w stanie?

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że jesteś w błędzie Szamanko. Na wątku aż roi się od deklaracji Piechci, które zresztą przytaczała Li1,że trzeba będzie zapłacić za leczenie Basika, również na SGGW. Poza tym Piechcia jest formalną właścicielką psa. Dodatkowo, na leczenie psa były organizowane bazarki, z których piechcia musi się rozliczyć,allegro cegiełkowe i wpłaty na fb. Także Viris sądzi, że coś jest na rzeczy !!!.
Poza tym klinika jest obecnie blokowana przez dług Basika i nie przyjmuje innych psów w potrzebie. To jest karygodne!!!
Klinika SGGW URATOWAŁA PSU ŻYCIE. BEZ JEJ POMOCY OSOBY KTÓRE ZBIERAJĄ DATKI NA BASIKA MACHAŁYBY MU ZZA TĘCZOWEGO MOSTU.

Sprawa jest jasna.
Jeśli trzeba będzie pójdziemy z tym do sądu !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Nie jestem w stanie zebrac forsy na rachunek z SGGW i go nie zaplace. Forse ma piechcia, wiec niech placi.[/QUOTE]

Li1 - skorzystaj z pomocy znajomego i kierowcy, to oni zażądali umieszczenie Basika w SGGW; Piechcia może jedynie dać tylko pieniądze uzbierane przez nią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="darkgreen"]Sharpa, nie pisz bzdur jeśli nie przeczytałaś całego wątku..[/COLOR][/B][/QUOTE]
Może trochę grzeczniej. Czytać jeszcze umiem zapewniam Cię.Wydaje mi się że od Moderatora można oczekiwać kultury wypowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska']Obawiam się, że jesteś w błędzie Szamanko. Na wątku aż roi się od deklaracji Piechci, które zresztą przytaczała Li1,że trzeba będzie zapłacić za leczenie Basika, również na SGGW. Poza tym Piechcia jest formalną właścicielką psa. Dodatkowo, na leczenie psa były organizowane bazarki, z których piechcia musi się rozliczyć,allegro cegiełkowe i wpłaty na fb. Także Viris sądzi, że coś jest na rzeczy !!!.
Poza tym klinika jest obecnie blokowana przez dług Basika i nie przyjmuje innych psów w potrzebie. To jest karygodne!!!
Klinika SGGW URATOWAŁA PSU ŻYCIE. BEZ JEJ POMOCY OSOBY KTÓRE ZBIERAJĄ DATKI NA BASIKA MACHAŁYBY MU ZZA TĘCZOWEGO MOSTU.


Sprawa jest jasna.
Jeśli trzeba będzie pójdziemy z tym do sądu !!![/QUOTE]


Patrycja spytam jeszcze raz ?
Idąc do sądu pokażesz umowę podpisaną z jaką osobą na dt czy hotel?
Na jakiej podstawie przyjełaś psa pod opiekę?

Bo tu akurat powinnać straszyć sądem siebie i Li
Każdy prawnik Ci to powie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Jeszcze raz powtarzam, ze piechcia ma forse na oplacenie rachunku z SGGW wiec niech wreszcie ureguluje go. Bo duchu winna Patrycja nie ma na to forsy.[/QUOTE]
Czyli faktura jest na Patrycję? No to sie sprawa wyjaśniła. Powiedz li1 czy pies był u Ciebie w BDT choć jeden dzień??? Czy od razu odwiozłac go do Patrycji? I kto dysponował leczeniem Basika?

Link to comment
Share on other sites

Mam w tej chwili jasność sprawy wiec proponuje następujace rozwiązanie.

Ponieważ li1 oferowała BDT, a okazało się że pies od razu został odesłany do Patrycji, ze zdiagnozowana jaskrą, ale bez zdiagnozowanego stanu zapalnego jelit - które byc moze powstało juz w BDT oferownym przez li1 zatem:
1. opłacić przez piechcię na podstawie faktury leczeniem jaskry u Patrycji
2. Kosztami hotelowania w klinice SGGW obarczyc li1
3. Pozostałymi kosztami leczenia w lecznicy oabrczyć piechcię i li1 po połowie.

Jeżeli chcecie zrobię rozpiske kosztów na pełną sumę z podziałem na w.w.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Jeszcze raz powtarzam, ze piechcia ma forse na oplacenie rachunku z SGGW wiec niech wreszcie ureguluje go. Bo duchu winna Patrycja nie ma na to forsy.[/QUOTE]

Li1 dlaczego uskuteczniasz spychoterapię i dajesz do zrozumienia, że to sprawa pomiedzy Patrycja a Piechcią? A co ma do tego Patrycja poza tym, że pies jest u niej na PDT? To podobno Ty uzgodniłaś przeniesienie psa do SGGW, jak sama napisalaś..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Mam w tej chwili jasność sprawy wiec proponuje następujace rozwiązanie.

Ponieważ li1 oferowała BDT, a okazało się że pies od razu został odesłany do Patrycji, ze zdiagnozowana jaskrą, ale bez zdiagnozowanego stanu zapalnego jelit - które byc moze powstało juz w BDT oferownym przez li1 zatem:
1. opłacić przez piechcię na podstawie faktury leczeniem jaskry u Patrycji
2. Kosztami hotelowania w klinice SGGW obarczyc li1
3. Pozostałymi kosztami leczenia w lecznicy oabrczyć piechcię i li1 po połowie.

Jeżeli chcecie zrobię rozpiske kosztów na pełną sumę z podziałem na w.w.[/QUOTE]

Po zrobieniu rozpiski wyglada to nastepująco dla wypisu z lecznicy na 926,11 zł:
1. koszt "hotelowania" w lecznicy 144 zł - ponosi li1
2 pozostałe koszty 2 x 391,055zł ponosżą równo piechcia i li1
3 piechcia pokrywa koszty leczenia jaskry u Patrycji (po okazaniu faktury bo tu jej nie było)

Pokazałam Wam jak można rozwiązac ten węzeł gordyjski .... i opuszczam temat z wyrobioną opinią na temat kilku userów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska']Maiqa, czepiasz się nic nie znaczących szczegółów, co w języku psychologii oznacza, że podświadomie czujesz się winna zaistniałej sytuacji. (...) Na razie podtrzymuję zarzuty, że próbujesz być oszustką i krętaczką. Jeśli się okaże, że nie to wtedy oczywiście ładnie cię przeproszę. Póki co możesz z tym iść do sądu. Nie zapomnij zabezpieczyć postów!!![/QUOTE]
Psychologizuj dalej. :-)
Przypisywaniem mi i oszustwa i krętactwa dalej wystawiasz sobie świadectwo.

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=darkgreen]Przeczytałam cały wątek od A do Z.
Moje wnioski:
Nie widzę, żadnych podstaw prawnych, które zmuszałyby Piechcię do zapłacenia rachunku, na którego wygenerowanie nie miała ona żadnego wpływu.
Piechcia od samego poczatku podkreślała, że na konto Basika wpływają niewielkie kwoty pieniędzy i że absolutnie nie ma środków na trzymanie go w DT, bo nie ma deklaracji.
Li1 samowolnie podejmowała wszystkie decyzje, informując o nich po fakcie na wątku.
Piechcia nie miała żadnego wpływu na decyzje Li1.
Tworzenie wątków tego typu oraz zbieranie pieniędzy na konkretnego psa wiąże się ze wspólnym podejmowaniem decyzji. Łańcuch dobrych ludzi wyciągnął tego psa ze schronu, wspólnie zorganizowano mu transport i opłatę za to.
Niestety po trafieniu do Li1 wspólne podejmowanie decyzji się zakończyło.

Piechcia bardzo rzetelnie i profesjonalnie zajmowała się tematem. Przewidywała możliwe koszty i sposób ich opłacenia. Ponadto cały czas na bieżąco informowała o stanie Basika, jego zachowaniu, postępach, gdy pies był pod jej opieką

Pomawianie Piechci, majqi czy innych osób zaangażowanych w sprawę uważam za niedopuszczalne i karygodne.
Żądanie opłacenia faktury również jest bezzasadne.[/COLOR][/B][/QUOTE]
Dziękuję moderatorowi za szybką reakcję, co więcej za wyrażenie stanowiska po, jak widzę, przeczytaniu wątku w całości.

[quote name='patrycja ostrowska'](...) Poza tym Piechcia jest formalną właścicielką psa. Dodatkowo, na leczenie psa były organizowane bazarki, z których piechcia musi się rozliczyć,allegro cegiełkowe i wpłaty na fb. Także Viris sądzi, że coś jest na rzeczy !!!.(...)
Jeśli trzeba będzie pójdziemy z tym do sądu !!![/QUOTE]
Jako formalna właścicielka psa nie miała wpływu na decyzje podejmowane w sprawie psa.
Piechcia musi się rozliczyć z bazarków i rozliczy, nie mam wątpliwości.
Skoro Viris sądzi, że coś jest na rzeczy również, o co gorąco proszę, powinna jasno wyrazić swoje stanowisko.
Póki co tego stanowiska, że [I]coś jest na rzeczy[/I], nie widzę.
Sądem nie strasz, bo jeśli prowadzisz odpłatną opiekę nad psami i nie masz jej zarejestrowanej to mocno możesz się zdziwić i to będzie Twoje pierwsze zdziwienie. Drugie przyjdzie z faktem analizy przez sąd konkretnych zarzutów - krętactwa i oszustw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska'] Także Viris sądzi, że coś jest na rzeczy !!!.[/QUOTE][COLOR=green][B]O nie, proszę mi w usta nie wkładać słów których nie powiedziałam.

Dostałam zgłoszenie, to zajmuję się sprawą. Nie ma tu "jest okej" lub "jest nie okej", tu grono moderatorów zaleci pewne działania gdy dogłębnie zostanie zbadany ten przypadek. Prosiłam by nie toczyć bezsensownych dyskusji na tym wątku - ale macie to głęboko gdzieś - a to wydłuża moją pracę nad tym wątkiem i coraz bardziej mam ochotę walnąć to w kąt, mam za dużo własnych zmartwień żeby uspokajać kilka osób o teoretycznie dobrych sercach dla zwierząt, które nie potrafią współgrać dla dobra psa!


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Maiqa, nie zasłaniaj się Szamanką, gdy sama nie masz już argumentów, żeby się bronić !!!
I nie strasz mnie sądem, gdyż takie rzeczy trzeba udowodnić, a ja tymczasem mogę cię oskarżyć o pomówienie.
Natomiast wasze krętactwa łatwo udowodnić, używając jako dowodu treści tego wątku oraz treści basikowych bazarków.
Proszę więc moderatorów, którzy są nam przychylni, oraz tych, którzy są przeciw nam o zabezpieczenie wszystkich wątków związanych z Basikiem w razie ewentualnej sprawy sądowej. Dziękuję.

ps. Jak to Piechcia nie miała wpływu na psa. Ktoś ją więził ?
Jak jej się nie podobała klinika SGGW, mogła psa w każdej chwili zabrać, ale zaakceptowała tą lecznicę, jak i konieczność opłacenia jej, czemu dała wyraz w pierwszym poście na wątku. Nie bądź śmieszna Maiqa !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska']Maiqa, nie zasłaniaj się Szamanką, gdy sama nie masz już argumentów, żeby się bronić !!!
I nie strasz mnie sądem, gdyż takie rzeczy trzeba udowodnić, a ja tymczasem mogę cię oskarżyć o pomówienie.
Natomiast wasze krętactwa łatwo udowodnić, używając jako dowodu treści tego wątku oraz treści basikowych bazarków.
Proszę więc moderatorów, którzy są nam przychylni, oraz tych, którzy są przeciw nam o zabezpieczenie wszystkich wątków związanych z Basikiem w razie ewentualnej sprawy sądowej. Dziękuję.

ps. Jak to Piechcia nie miała wpływu na psa. Ktoś ją więził ?
Jak jej się nie podobała klinika SGGW, mogła psa w każdej chwili zabrać, ale zaakceptowała tą lecznicę, jak i konieczność opłacenia jej, czemu dała wyraz w pierwszym poście na wątku. Nie bądź śmieszna Maiqa !!!!![/QUOTE]

Jak na razie to Ty się nadajesz do sądu. Jesteś niesamowicie bezczelna obrażasz wszystkich wokół! WSTAW FAKTURĘ tak jak wstawiona być powinna bo nikt nie będzie opłacał nie wiadomo czego. I napisz wreszcie co u Basika bo zdecydowanie wolę to czytać niż twoje głupoty!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patrycja ostrowska']Maiqa, nie zasłaniaj się Szamanką, gdy sama nie masz już argumentów, żeby się bronić !!!
I nie strasz mnie sądem, gdyż takie rzeczy trzeba udowodnić, a ja tymczasem mogę cię oskarżyć o pomówienie.
Natomiast wasze krętactwa łatwo udowodnić, używając jako dowodu treści tego wątku oraz treści basikowych bazarków.
Proszę więc moderatorów, którzy są nam przychylni, oraz tych, którzy są przeciw nam o zabezpieczenie wszystkich wątków związanych z Basikiem w razie ewentualnej sprawy sądowej. Dziękuję.

ps. Jak to Piechcia nie miała wpływu na psa. Ktoś ją więził ?
Jak jej się nie podobała klinika SGGW, mogła psa w każdej chwili zabrać, ale zaakceptowała tą lecznicę, jak i konieczność opłacenia jej, czemu dała wyraz w pierwszym poście na wątku. Nie bądź śmieszna Maiqa !!!!![/QUOTE]
Ja Cię nie straszę Patrycjo.
Bronić się nie muszę, bo i przed czym.
Na razie solidne pomówienia pojawiły się z Twojej strony pod moim adresem.

Udowodnić co? Na wątku, o którego zabezpieczenie apelujesz, zresztą nie tym jednym, są Twoje własne wpisy, z których wynika, że prowadzisz działalność zarobkową, która nie podlega opodatkowaniu. Jeśli jest inaczej, wyjaśnij mi proszę następujące informacje:

[quote name='patrycja ostrowska']Witam Was,

Chętnie przyjmę spokojnego psa na tymczas do mieszkania w Warszawie. Obecnie przebywa u mnie w dt nieduża, lękliwa suczka. [COLOR=red][B]Stawka za dobę to 10 zł. [/B][/COLOR]Przy miesięcznym pobycie zniżka.

POZDRAWIAM PATRYCJA[/QUOTE]

[quote name='patrycja ostrowska'][COLOR=red][B]W cenie oferuję wygodną kanapę w moim dwupokojowym mieszkaniu w Warszawie. Kilka spacerów dziennie. [/B][/COLOR]Jedzenie: puszki, sucha karma lub mięso gotowane z ryżem.
[COLOR=red][B]Nastawiam się na raczej małe psy lub większe, ale spokojne. Oczywiście za tę cenę pieski będą w grupie 3, 4 psów, dlatego muszą się zgadzać. Dodatkowo potrzebuję jeszcze ich książeczek zdrowia oraz odrobaczenia przed przybyciem do mnie. Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE]

[quote name='patrycja ostrowska'](...)[COLOR=red][B] Chciałabym rozszerzyć swoją działalność na większą ilość zwierząt potrzebujących pomocy, ale nie mogę ciągle obarczać fundacji coraz to nowymi nabytkami, dlatego postanowiłam stworzyć płatny dt u siebie w domu. Żebym mogła całkowicie zaangażować się w sprawę muszę mieć z czego opłacić rachunki i wyżywić siebie - czyli zaspokoić podstawowe potrzeby.[/B][/COLOR] (...) Pozdrawiam[/QUOTE]

Kolejno Patrycjo, na tym już wątku padły pytania i wpisy odnośnie tejże działalności i Twoje odpowiedzi, dające obraz sytuacji. Pozwolisz, że zacytuję:

[quote name='Rewelacja']a co? faktury wystawia? Patrycja? To wstaw na wątek bo się rozliczać trzeba jak zbierane są pieniądze a z tego co widzę są...[/QUOTE]

[quote name='patrycja ostrowska'][COLOR=red][B]Emilio, po prostu zejdź z Li1. Ona płaci za hotelowanie.[/B][/COLOR] Może i ty byś coś dorzuciła do faktury na 965 zł z SGGW !!! a nie tylko gadasz kto ma płacić. [COLOR=red][B]Bez kliniki SGGW pies by zdechł bez badań w jakiejś obskurnej lecznicy w Piasecznie, która nie miała żadnego sprzętu diagnostycznego.[/B][/COLOR] (...)[/QUOTE]

[quote name='patrycja ostrowska'] [COLOR=red][B]Rewelacja!!! Na pewno nie będziesz mi rozkazywać co mam robić !!! A jak chcesz mieć hotel z podatkami to bul 30 zł za dobę. [/B][/COLOR]MAM JUŻ DOSYĆ INWEKTYW POD MOIM ADRESEM !!!!
PANIENECZKI GADULIŃSKIE PROSZĘ ZABRAĆ ODE MNIE BASIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może wreszczcie wykażecie się działaniem, zamiast wiecznie mieleć ozorem i wszystkich obrażać!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps co do faktury - jak wyżej[/QUOTE]

Reasumując, wyjaśnij nam proszę, skoro błądzę i moje przypuszczenia godzą w Twoje dobre imię, jak to jest z Twoją działalnością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qruella']Li1 - skorzystaj z pomocy znajomego i kierowcy, to oni zażądali umieszczenie Basika w SGGW; Piechcia może jedynie dać tylko pieniądze uzbierane przez nią[/QUOTE]

To niech daje, bo powinno byc z 1000zl z wplat.
Ja nie mam czasu na pisanie na watku, wpadne tu moze jak piechcia zaplaci koszty leczenia psa z pieniedzy innych deklarujacych ( w tym i moich, bo ma chyba moje 100zl)
Za okuliste zaplacilam ja ok150zl, za jazdy do klinik tez ja placilam, za karme tez place, za telefony do piechci i klinik ja placilam. Teraz niech piechcia odda forse zebrana na jej konto.
A jak jej sie nie podabala klinika SGGW (ktora uratowala zycie Basikowi) i chciala by pies umieral w cierpieniu, to mogla zabrac psa kiedy tylko chciala. ja go nie ukrywalam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="darkgreen"]Li1, zachowujesz się jak obrażony dzieciak w sytuacji, która wymaga powagi.
Przestań tylko żądać, a zaangażuj się w posprzątanie tego całego bałaganu.[/COLOR][/B][/QUOTE]

A ty nie komentuj mnie, bo to moja sprawa jak sie zachowuje, tym bardziej, ze zachowuje sie uczciwie. Wg mnie to ty zachowujesz sie jak wspolnik machlojek piechci z Basikowa forsa.
Jaki balagan? Forsa jest, rachunek jest wiec go zaplaccie. Ja nie mam balaganu. Jak ty masz balagan to sprzataj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']A ty nie komentuj mnie, bo to moja sprawa jak sie zachowuje, tym bardziej, ze zachowuje sie uczciwie. Wg mnie to ty zachowujesz sie jak wspolnik machlojek piechci z Basikowa forsa.
Jaki balagan? Forsa jest, rachunek jest wiec go zaplaccie. Ja nie mam balaganu. Jak ty masz balagan to sprzataj.[/QUOTE]
Zacytuję ku pamięci. Hm... widzę, że grono uwikłanych w nieuczciwość się poszerza. W sumie to zaszczyt zasiadać na wspólnej ławce z modem. Już mi raźniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']A ty nie komentuj mnie, bo to moja sprawa jak sie zachowuje, tym bardziej, ze zachowuje sie uczciwie. Wg mnie to ty zachowujesz sie jak wspolnik machlojek piechci z Basikowa forsa.
Jaki balagan? Forsa jest, rachunek jest wiec go zaplaccie. Ja nie mam balaganu. Jak ty masz balagan to sprzataj.[/QUOTE]

[quote name='majqa']Zacytuję ku pamięci. Hm... widzę, że grono uwikłanych w nieuczciwość się poszerza. W sumie to zaszczyt zasiadać na wspólnej ławce z modem. Już mi raźniej.[/QUOTE]

Ja tez przypomne, coby nie poszlo w niepamiec.
Musze zaraz isc na sale, bo te cholerne pielegniarki nie daja mi dluzej pisac i chca prad wylaczyc. A tabletek dzisiaj nie wzielam, tak je wykiwalam. A co, zobaczymy kto madrzejszy.
to na razie, pa, pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...