Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Obcięte i to wyjątkowo mało fachowo, jedno jest większe, drugie mniejsze... Ogonek też udziabany:( Ktoś chciał z niej zrobić cane corso... trochę się chyba rozczarował, że suka nie chce być agresywna:) Jest ŚWIETNA:)

Trochę fotek dziś jej zrobiłam i Snikersowi także, jak obrobię to wrzucę parę.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Murka napisał:

Niestety wrócił, totalna porażka. I co z tego, że była wizyta pa. Ech, ręce i nogi opadają.

Jakoś nie lubię Lublina. Miluś też z Lublina wrócił i pewnie dlatego mam uraz do tego miasta

Link to comment
Share on other sites

W Lublinie są też dobre domy, wiele psów od nas tam zamieszkało. Niestety porażki się trafiają, jak wszędzie:(

Odnośnie Pirata to opisałam całą sytuację na jego wątku... dawno nie mieliśmy tak tragikomicznego zwrotu z adopcji.

 

Mamy nową lokatorkę, suczkę Karmen ze schroniska w Zamościu. Przyjechała na miejsce po Piracie... na szczęście wyjeżdża w sobotę do DT, więc jakoś damy radę przez te dwa dni.

a7e13dbb6b6d64b9gen.jpg

Wątek suni:

http://www.dogomania.com/forum/topic/335090-czy-jest-nadzieja-na-dom-dla-czarnej-karmen/?page=1

 

Link to comment
Share on other sites

Super trafiła sunia, a wydawało się, że będzie ciężko, bo taka z niej szara myszka:)

A u nas ruszyły adopcje:

Wczoraj do DS do Natalina wybyła Kaja (ma do towarzystwa dwa yorki oraz stado kur i kaczek:) )

a1042318d7d6cba4gen.jpg

 

Dziś do DS wybyła Frajda (aż do Szczecina):

97f9dec9023390d3gen.jpg

 

A Karmen wybyła do DT do Warszawy (do Marleny:) ):

a7e13dbb6b6d64b9gen.jpg

 

Mamy nowych lokatorów, dwie suńki, w tym jedna ze szczeniakami, ale o tym jutro :)

Link to comment
Share on other sites

Murka, w niedzielę zawiozłam Milusia do nowego domu na Śląsk. Dom idealny. Cała rodzina przyjęła nas ciepło i serdecznie. Wszyscy wyszli nam na spotkanie Ucieszyli się na widok Milusia. Trafił mu się naprawde wspaniały dom. Miluś zamieszkał w jednorodzinnym domu na Śląsku, z rodzicami, synem i synową. Niestety trochę  niszczy, jak zostaje sam. Podrapał drzwi i zerwał firankę. Ludzie się jednak nie przejmują. Trochę się martwię, ale oni mówią, że nie oddadzą Milusia i sobie z nim poradzą. Za miesiąc pani przestaje pracowac, więc Milus nie będzie sam. Dziękuję Ci za opiekę nad Milusiem. Mam nadzieję, ze Miluś poprawi się i zostanie na zawsze

V__63B7.jpg

V__304B.jpg

V__A6CF.jpg

V__B981.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...