Jump to content
Dogomania

Ratujmy bezdomniaki z szosy - Hallo Kadzidło!


Morska

Recommended Posts

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam, przepraszam ze wtracam sie tak, ale mam taka sprawe: szukam kogos kto moglby pomoc psu w typie Husky, ktory od 3 miesiecy przesiaduje na stacji paliw Bliska ok. 30 km za Radomiem w Zdziechowie (nr1 chyba) gmina prawdopodobnie Szydłowiec,trasa E77. Prawdopodobnie ktos go wyrzucił, pracownicy stacji podobno go dokarmiaja. Pies wyglada dobrze, jest towarzyski, podchodzi do ludzi, chyba szuka swojego podlego wlasciciela. Niestety nie moglam go zabrac nie mam warunkow. Jesli mozecie prosze przeslijcie te informacje do ludzi mieszkajacych w tych okolicach, moze ktos jest w stanie go przygarnac. Pies wyglada ładnie, jest chyba dosc mlody, nie sprawdzilam czy to pies czy suczka, wylecialo mi z głowy. PROSZĘ POMÓŻCIE!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gosia7']co z pozostałymi psiakami z szosy?[/QUOTE]

Właśnie. Będę jutro to się rozejrzę. Od świąt nie widziałam żadnego i bardzo się martwię. Rozpoczynam nowy sezon jeżdżenia, ale na Mazurach jest jeszcze bardzo zimno. Mróz i wiatr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']Boże, od świąt :smhair2: ?

to pozamarzały...

wątek i konto założone, a oprócz Didiera żadnemu psu nie udalo się realnie pomóc?[/QUOTE]

Może nie.
Byłam tam kilkakrotnie od tego czasu i żadnego psa nie widziałam. Tylko jeden Didier czekał na pomoc. Nie wiem, dlaczego wszystkie psy nagle zniknęły i czy ma to jakiś związek ze zniknięciem Morskiej.
A i widzę, że pierwszy post należy do Morskiej.:-o

Edited by Miki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Ja zaglądam jak zawsze, ale co mogę...[/QUOTE]

Wiesz, tam na miejscu pusto i głucho. Wcale zwierząt nie widać i tych co były za płotami też. Nie wiem, naprawdę nie wiem. Jeszcze nie jestem w stanie jechać tam na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Wcześniej chyba w sprawie tego konta zadzwonię, bo jeśli ktoś wpłacił jakieś pieniądze to co?[/QUOTE]

może faktycznie wobec tego należałoby zamknąć konto, albo ewentualne pieniądze przekazać innemu potrzebującemu?

a gdzie założyciel watku???

a może wątek należałoby po prostu zamknąć? po co forumowicze mają tracić energię na wirtualny temat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...