Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

wzorowałam się nieco na ogłoszeniu psiaka któy już doopkę grzeje w swoim DS i wyszło coś takiego :D


Początek był trudny. Dwa psy, rodzeństwo, niechciane , zdane tylko na siebie. Siostra Barta znalzał dom . Bart nie miał tego szczęścia. Porzucony dwukrotnie, ostatni raz zamknięty w opuszczonym domu. Odnaleziony, po miesiącach, błąkający się po wsi, nadal czeka aż ktoś go pokocha. Mimo porażek nadal zapatrzony w człowieka. Nie ważne ile ten ma lat. Kocha każdego i jest delikatny w stosunku do dzieci. Za każdym razem gdy człowiek jest obok niego, jego oczy się śmieją, a ogon wesoło huśta się na boki. Gdyby mógł to cały czas podkładałby głowę pod rękę w oczekiwaniu na pieszczoty. Jeśli szukasz psiego druha do spacerów i lenistwa, spójrz na Barta, zadzwoń, zapytaj, dowiedz się o nim więcej. Bo o jego charakterze książki można by pisać...kilka słów w ogłoszeniu to za mało. A może mieszkasz niedaleko? Może Bart jest Ci pisany? Nie dowiesz się, póki go nie poznasz!
Nie wydajemy psów na łańcuch.
Kontakt…..

Link to comment
Share on other sites

Ogłosiłam Barta na Warszawę na 10 portalach tych moim zdaniem naj, kontakt dałam na hotelik(mam nadzieję ,że to nie problem) wcześniej był ogłaszany na Kasię i Wojtusia ale Oni już tu chyba nie zaglądają.
Wklejam jeden link tak ''poglądowo''
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/bart-pies-idealny-do-adopcji-540562626[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Ogłosiłam Barta na Warszawę na 10 portalach tych moim zdaniem naj, kontakt dałam na hotelik(mam nadzieję ,że to nie problem) wcześniej był ogłaszany na Kasię i Wojtusia ale Oni już tu chyba nie zaglądają.
Wklejam jeden link tak ''poglądowo''
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/srodmiescie/bart-pies-idealny-do-adopcji-540562626[/URL][/QUOTE]
Dzwoniłam do hotelu i jak najbardziej kontakt może być na hotel.Dziękuję za ogłoszenia.Powiem wam nowinę P.Ewa Bem będąc w hotelu była na spacerze z Bartem i też go ogłasza na swojej stronce.To nasz Bartoliński chodzi na spacer z gwiazdami,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]Rozliczenie finansów Barta.

+ 145 zł
LISTOPAD

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło .[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 31.10.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 04.11.[/COLOR][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000]zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka -wpłynęło wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]===============================
+ 180 zł

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 07.11.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł 07.11.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga wpłacone 100 zł za listopad ,grudzień ,styczeń ,luty.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 05.11.
=====================================
+ 420 zł
+ 30 zł baster i lusi
=====================
+ 450 zł
- 450 zł za hotel 360 zł od 23.11. do 22 12. i na karmę 90 zł.
==============================================[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Byłam dzisiaj u Barta, wszystko w porządku u niego. Zdjęcia zamieszczę jak odzyskam swojego laptopa, jest w naprawie , a ja korzystam awaryjnie z takiego maleńkiego, wolnego jak diabli. Bart powinien być obejrzany przez lekarza, bo coś mu się oczko paskudzi.[/QUOTE]
Dzwoniłam do hotelu i mają z nim podjechać do weta.Może by ktoś zrobił jakiś bazarek cegiełkowy bo finanse Barta są jakie są.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ROZLICZENIE FINANSÓW BARTA.

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]+ 450 zł
- 450 zł za hotel 360 zł od 23.11. do 22 12. i na karmę 90 zł.
==============================================

GRUDZIEŃ

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 40 zł za listopad i grudzień[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 03.12.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 30.11.[/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - zapłacone do lutego i ujęte w poprzednim rozliczeniu.[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł [/COLOR][COLOR=#40e0d0]brak wpłaty[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł zapłacone za wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.
*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł 09.12.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło09.12.
* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 06.12.
=====================================
Razem+ 195 zł


Tylko dzięki bazarkowi cegiełkowemu Malwy zapłacimy bez problemu za hotel i karmę w grudniu.A co będzie w styczniu to boję się myśleć.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Pewnie nie ma, jakbys Agatko mogła:razz:.[/QUOTE]
[quote name='baster i lusi']Jeśli byś mogła to prosimy o ogłoszenia.[/QUOTE]
Mogłam ;)
Ogłosiłam Go tym razem na Kraków (wcześniej było na warszawę) na 10 portalach
jeden link do wglądu
[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/207084/Bart---pies-idealny-do-ADOPCJI-/[/url]

Kurcze tak mi szkoda tego psiaka,ma takiego pecha do ''ludzi'' :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...