Jump to content
Dogomania

Pusia Jamniczka w swoim domu , Zuzka tez ma swoj dom :)


kkasiiiar

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, dostałam pw od kkasiiiar, czy mogłabym zrobić wizytę, ale widzę PA, ze ktś już sie wybiera? Jezeli moja pomoc byłaby potrzebna, chętnie służę :).

edit: Widzę że na PA jedzie Isadora z Yunoną, dziewczyny pewnie mają większe doświadczenie niż ja- mnie wczoraj nie było na Dogo, mogłam dopiero dzisiaj odpisać...
Mam tylko pytanie- o co chodzi z testerką :lol:? Będziecie cos sprawdzac? Bo nie zrozumiałam :oops:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Witam, dostałam pw od kkasiiiar, czy mogłabym zrobić wizytę, ale widzę PA, ze ktś już sie wybiera? Jezeli moja pomoc byłaby potrzebna, chętnie służę :).

edit: Widzę że na PA jedzie Isadora z Yunoną, dziewczyny pewnie mają większe doświadczenie niż ja- mnie wczoraj nie było na Dogo, mogłam dopiero dzisiaj odpisać...
Mam tylko pytanie- o co chodzi z testerką :lol:? Będziecie cos sprawdzac? Bo nie zrozumiałam :oops:...[/QUOTE]


Testerka to psiak :)

Link to comment
Share on other sites

no psiak bylo takie uogulnienie..tak myslalam ze jamnik ;) ale nie wiedzialam czy jamnik czy jamniczka wiec wolałam napisać pisak..ale wiadomo ze jamnik to jamnik a nie pies ;) Moj pierwszy pies ktorego dostalam w wieku 7 lat bo meczylam rodzicow to wlasnie jamniorek moj ukochany najwspanialszy :)

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z dobrymi nowinami :) Zuza pojechała dzisiaj do nowego domku do Lubonia!
Otrzymałam też informacje, że wizyta w Warszawie u p. Hani była bardzo udana, bardzo dziękuję za jej przeprowadzenie. Dzisiaj nie udało mi się skontaktować z p. Hanią, będę dzwonić jutro, jak wszystko dobrze pójdzie to Pusia pojedzie do nowego domku w środę, bo akurat na wtedy mamy transport.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero się dostałam na dogo. Domek sie zaprezentował bardzo pozytywnie, aczolwiek nie byłam z testerką co jest dla mnie najwązniejszym sprawdzianem. Pusia będzie miała salony, fajne tereny na spacery, działeczkę, ptaszka w klatce i myszki. Yunona m iała podać na priva telefon stacjonarny, jako że komórka Pani Hani cos szwankuje. No ale pewnie nie dostała się na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Ptaszek w klatce. A myszki to nie takie hodowlane tylko dzikie. Państwo nie sa w stanie zastosowac łapki, co najwyzęj przeganiają. Po prostu w bloku sa myszy. Jestem pewna ze Jak będzie Pusia u nich nie będą już myszy urzędować. Ptaszek stoi na wysokim parapecie, Pani jest niepracujaca wiec jest szansa że przeżyje :roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Pusia będzie miała niezłą rozrywkę ;) Polowanie na myszki... każdy jamnik by tak chciał. Pewnie żadnej nie upoluje, a myszki się wystraszą i przestaną przychodzić.

A ptaszek zapewne będzie hipnotyzowany przez tydzień i na tym się skończy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pusia jest już u p. Hani, średnio zniosła podróż, była trochę zestresowana, ale mimo tego cały czas grzeczna. Koleżanka, która zawiozła Pusię mówiła, że wszystko już na nią czekało przygotowane :) Do Zuzy pojedziemy przed świętami na wizytę poadopcyjną :) I mamy szczęśliwy finał :) Wszystkim bardzo dziękuję!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...