Jump to content
Dogomania

Sznaucer mini, MA JUZ DOMEK !!!!


zalewscy

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zalewscy halo, czy wasza sunia nie ma przypadkiem cieczki? Jak mozna pokpic w ten sposb sprawe. jest was dwoje, jedno moglo zaopiekowac sie psem, drugie dowiezc do Poznania. Czy ona wymagala waszej opieki na 4 rece? Przestancie sie osmieszac i wreszcie dowiezcie ta psine na miejsce. Genetycznie moze urodzic sie slepy miot:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Zalewscy halo, czy wasza sunia nie ma przypadkiem cieczki? Jak mozna pokpic w ten sposb sprawe. jest was dwoje, jedno moglo zaopiekowac sie psem, drugie dowiezc do Poznania. Czy ona wymagala waszej opieki na 4 rece? Przestancie sie osmieszac i wreszcie dowiezcie ta psine na miejsce. Genetycznie moze urodzic sie slepy miot:angryy:[/quote]


Po cholere wymyślasz takie bzdury ??
Jaka cieczka ??
Jakie cztery ręce ?? Tylko ja nie pracuje i ja miałam do wyboru albo jechać z Dredziem albo zostać z Gabi !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aa no to chyba mam nieświeże wiadomości :roll: ale w tą środę co będzie?[/quote]

Po psa ma przyjechać moja mama, która mieszka koło Kielc i go tam zabrać, a Maja ma go odebrac z Kielc. Teraz wszystko zależy od mojej mamy. Majałabyć u mnie wczoraj, ale nie dała rady, myśle, że do środy dotrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zalewscy']Po psa ma przyjechać moja mama, która mieszka koło Kielc i go tam zabrać, a Maja ma go odebrac z Kielc. Teraz wszystko zależy od mojej mamy. Majałabyć u mnie wczoraj, ale nie dała rady, myśle, że do środy dotrze.[/quote]

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej moj maz bedzie ze wspolnikiem jechal w nast.tygodniu do Wawy.Moglby zabrac Dredzika,ale tylko z kims do opieki nad nim.No i nie ma czasu,aby jezdzic z psiakiem po miescie.Jedzie na Bielany.Napisalam "najprawdopodobniej",bo u niego wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie i moze okazac sie,ze jada pociagiem lub wysylaja sprzet kurierem.
Do Wroclawia ja moge zawiezc Dredzika.Niestety tylko do Wroclawia...:(

Link to comment
Share on other sites

Nikt z nas nie jest święty i każdy popełnia jakieś błędy, lub kogoś zawodzi. Okażmy jednak zrozumienie. Nie bawmy się w sędziów, oskarżycieli, a skupmy się na tym forum na tym, co jest tu najważniejsze. To forum powinno skupiać ludzi, dla których los i krzywda psów jest najważniejsza. Unikajmy zamętu i niezgody. Nic dobrego z tego nie wyniknie, a psy ucierpią.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To forum powinno skupiać ludzi, dla których los i krzywda psów jest najważniejsza.[/QUOTE]
Wandziu, tylko do takich Zalewscy nie naleza. Zerknij na watek o bokserce Soni, ktora do mnie na rancho przyjechala z cyckami prawie do ziemi, ktore sie u nas wciagnely, a rzekomo wcale w ciazy u zalewskich nie byla. Jak rowniez o " wlasnej produkcji" szczeniakow sznaucerkowatych, sprzedawanych przez zalewskich na allegro.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Wandziu, tylko do takich Zalewscy nie naleza. Zerknij na watek o bokserce Soni, ktora do mnie na rancho przyjechala z cyckami prawie do ziemi, ktore sie u nas wciagnely, a rzekomo wcale w ciazy u zalewskich nie byla. Jak rowniez o " wlasnej produkcji" szczeniakow sznaucerkowatych, sprzedawanych przez zalewskich na allegro.:angryy:[/quote]
Bardzo brakowalo tu tego postu pajunia, chyba nie wszyscy do tej pory byli zorientowani w temacie. Zalewscy moga sie obrazac, ale pewne fakty przemawiaja na ich niekorzysc niestety:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczynam mieć tego dosyć ! :mad: Dla mnie to zachowanie jest po prostu niepoważne. Ja nie wiem, kiedy pies przyjeżdża. Miał być dzisiaj ! Jasno chyba napisałam, ze wątku śledzić nie mam możliwości Tutaj mamy niewiele tymczasów! A wiedząc, kiedy pies przyjeżdża mielibyśmy możliwość przetrzymania kolejnej suki po sterylce choć 3-4 dni z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37035[/URL]!
:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
W następny lub jeszcze kolejny piątek mamy możliwość transportu bezpośrednio z Legnicy psiaka do Starachowic Ale to za późno może być jeśli chodzi o istnienie tego tymczasu, który na Dredzika czeka !

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]jezu jak zwykle nie potraficie odpuścić i kolejny wątek zamienia się w bagno i o psie się zapomina brawo!!!

[/QUOTE]
ciekawe, czy bys tak pisala, gdybys przejela psa, ktory nawet nie wiedzial, co to pilka, czy kijek do rzucania :evil_lol: . Bron dalej zalewskich, tylko watpie, aby na to zasluzyli.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']ciekawe, czy bys tak pisala, gdybys przejela psa, ktory nawet nie wiedzial, co to pilka, czy kijek do rzucania :evil_lol: . Bron dalej zalewskich, tylko watpie, aby na to zasluzyli.:mad:[/quote]

fajnie, że masz powód do radości - chociaż Ty... jakbyś nie zauważyła to nie jest wątek o zalewskich tylko o tym biednym niewidomym psie, który potrzebuje pomocy... ale to przecież mało ważne bo lepiej mieć jakąś chorą satysfakcję i możliwość do przechwałek - baw się dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']fajnie, że masz powód do radości - chociaż Ty... jakbyś nie zauważyła to nie jest wątek o zalewskich tylko o tym biednym niewidomym psie, który potrzebuje pomocy... ale to przecież mało ważne bo lepiej mieć jakąś chorą satysfakcję i możliwość do przechwałek - baw się dalej[/quote]
A ja bardzo proszę o skupienie się na transporcie, choć powiedziałam i zalewskim i tu na dogo, że po takiej ignorancji ręki nie dołożę, ale szkoda mi psa A najważniejsze że powinnien szybko statmtąd pojechać Choć przypominam, ze w każdej chwili u nas z przyczyn od nas całkowicie niezależnych , a im później, tym większe ryzyko, tymczas dla psa może się skończyć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']

Iza - a moze ty go odbierz od nich i będziemy ten transport po ludzku załatwiać o ile jeszcze jest po co!!!!:angryy:[/quote]

Andzia,ale ja nie mam gdzie ulokowac Dredzika:(
Ze zdrowym psem bylyby problemy,bo moj Fidel rzadko ktorego toleruje i jest zazdrosny.
A Dredzik to pies specjalnej troski....
Sa w Legnicy ludzie dobrego serca,ktorzy ,jak dobrze pamietam,daja tymczas psom.Kiedys od weta slyszalam.Zadzwonie do weta i wypytam.Na wszystko jednak Elka musi sie zgodzic,bo Dredzik jest teraz jej.
Rozmawialam z mezem w sprawie tego transportu.On dokladnie nie wie kiedy bedzie jechal do Wawy.Napewno to bedzie w przeciagu 2 tygodni i raczej samochodem.Nie chce brac zadnego psa,bo spieszy mu sie.No,ale przekonalam go,ze pies nie bedzie przeszkadzal,ze bedzie ktos do opieki nad nim.Kurka wodna,jak trzeba bedzie to zorganizuje opieke dla moich dzieci i zwierzynca i pojade z Dredzikiem.
Sluchajcie,wpadlo mi cos do glowy.Kiedys w lokalnym radio bylo cos takiego jak bazar,gdzie oglaszalo sie gdy sie czegos szukalo lub chcialo sprzedac.
Moze oglosic,ze potrzebny jest transport do Starachowic? Tylko ja juz nie moglabym jechac jako opieka dla Dredzika,bo to zbyt dlugo by trwalo.Ja moge tak w "te i spowrotem". Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Znowu się złamię! Za miękka jestem ! Oczywiście, że próbuj ! Iza jakie masz szanse na dopilnowanie (jeśli wcześniej nic by nie wyszło) przyszłego piątku i tego, żeby Dredzik pojechał ?[/quote]
Tzn Dredzik ma za tydzien pojechac skad i dokad?
Hmm,Majaa jak rozumiesz to dopilnowanie?
Przyznam szczerze,ze nie mam ochoty widziec Elki,ale jesli trzeba by psiaka dowiezc gdzies to moge to zrobic o ile znajde kogos do odebrania mojego dziecka ze szkoly i ew.opieki.Jesli transport bylby w godz.kiedy moja corka jest w szkole to byloby super.No i jesli Elka mi napisze,zebym ze Zlotoryi przyjechala psa zawiezc od niej na dworzec w Legnicy to nie przyjade,bo to niepotrzebne koszty ,gdyz jest komunikacja publiczna.
Napisz cos wiecej o tym transporcie ,bo trudno mi okreslic w jakim zakresie moge pomoc.
Gdyby nie moje duze wydatki w ostatnim czasie to podrzucilabym Dredzika dalej niz do Wrocka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...