Jump to content
Dogomania

Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM


czarna anda

Recommended Posts

[quote name='czarna anda']Wazniejsze nawet siki :0 bo nery moga stanac deba :)[/QUOTE]
siki bardzo ważne ,bo nery to nie przelewki ..ale ja bym zrobiła badanie moczu ,tak na wszelki wypadek .
post darmowy ,ale na fb sie udziele ,jak w koncu już bedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']coś zaproponuję za każdy wpis 5 zł na rehabilitację Kasi.ale miałaby sunia kasy.Choć moją miłością są bullowate ale kocham wszystkie psiaki.Za mój wpis daję 10 zł na leczenie suni.Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='Ewa i flatki']Świetny pomysł - poproszę o nr konta, na razie wyceniam swój wpis też na dyszkę :)[/QUOTE]

zacytowałam sama siebie bo nie dostałam nr.konta.Wiem ,że to maleńki grosik ale gdyby kilka cioteczek rzuciło po grosiku to moze się cos zbierze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Świetny pomysł - poproszę o nr konta, na razie wyceniam swój wpis też na dyszkę :)[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']coś zaproponuję za każdy wpis 5 zł na rehabilitację Kasi.ale miałaby sunia kasy.Choć moją miłością są bullowate ale kocham wszystkie psiaki.Za mój wpis daję 10 zł na leczenie suni.Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']zacytowałam sama siebie bo nie dostałam nr.konta.Wiem ,że to maleńki grosik ale gdyby kilka cioteczek rzuciło po grosiku to moze się cos zbierze.[/QUOTE]

[quote name='wapiszon']Już mam nr konta, zadeklarowałam 50 zl, wpłacę 11.03. Może być, że to za ten mój wpis nie na temat ;)[/QUOTE]

Niestety nie mam konta:shake:... może osoby, które maja konto dla suni, podeśla? Każda złotówka na koncie, to juz realna pomoc dla tego psiaka.
Warto sobie i psiakowi i w ten sposób pomagać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Tak przywitała dziś Campari Iwonę - na własnych nogach:) Sama wstała.

[IMG]http://a.imageshack.us/img809/7774/img0895isu.jpg[/IMG]

Dziś wizyta u dr Niziołka, więc pewnie Iwona pojawi się po południu.[/QUOTE]

Nie będę wydziwiać, ale doceniam w pełni wysiłek jaki wkłada Campari w przezwyciężenie własnych słabości (psychicznych i fizycznych)... oraz prowokowanie suni do chodzenia, do nawiązywania kontaktu z człowiekiem i psami(choć zamurowało mnie jak uwidziałam to stadko wokół Kasieńki :)... no, tak, ale ja mam tylko 4 i zupełnie mi to wystarcza. A że stadko "opanowane" - widać już przy podawaniu smaczków Kasiuni- się pcha, ale burd nie wszczyna i smaczki w pychu Kasieńki lądują)... to dla mnie także nowe doświadczenie warte nauczenia się i zapamiętania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Tak przywitała dziś Campari Iwonę - na własnych nogach:) Sama wstała.

[IMG]http://a.imageshack.us/img809/7774/img0895isu.jpg[/IMG]

Dziś wizyta u dr Niziołka, więc pewnie Iwona pojawi się po południu.[/QUOTE]

Dzielna dziewczyna :)

[quote name='zuzlikowa']Niestety nie mam konta:shake:... może osoby, które maja konto dla suni, podeśla? Każda złotówka na koncie, to juz realna pomoc dla tego psiaka.
Warto sobie i psiakowi i w ten sposób pomagać...[/QUOTE]
Bez zgody Czarnej Andy, nie da rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Przepraszam, a co się stało z postem malibo? Odpowiedziałam na post, którego nie ma :)
Był i znikł...[/QUOTE]

Jest cały i zdrowy na poprzedniej stronie :)

Brawa dla Kasieńki i czarnej andy za tak błyskawiczne postępy!! :D

Link to comment
Share on other sites

jest zgoda andy, już przesyłam nr konta do Was, Kasia bardzo dziękuje za chęć pomocy i wsparcia :Rose: , każdy grosz na wagę złota
teraz Kasieńka ma właśnie rehabilitację :)
stadko wokół Kasi faktycznie robi wrażenie, widać kto jest tam przywódcą, wszystkie spokojne i zrównoważone a to przecież spore stado owczarów. Kasia przechodzi chyba szybką przemianę, dzisiejsze zdjecie jest tego przykładem, wygląda na bardzo zadowolona no i nareszcie coraz pewniej na własnych łapeczkach- szybka rehabilitacja to podstawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']jest zgoda andy, już przesyłam nr konta do Was, Kasia bardzo dziękuje za chęć pomocy i wsparcia :Rose: , każdy grosz na wagę złota
teraz Kasieńka ma właśnie rehabilitację :)
stadko wokół Kasi faktycznie robi wrażenie, widać kto jest tam przywódcą, wszystkie spokojne i zrównoważone a to przecież spore stado owczarów. Kasia przechodzi chyba szybką przemianę, dzisiejsze zdjecie jest tego przykładem, wygląda na bardzo zadowolona no i nareszcie coraz pewniej na własnych łapeczkach-[B] szybka rehabilitacja to podstawa[/B][/QUOTE]

Zdecydowanie przychylam się do tego wniosku!
[B]
Bardzo prosimy o wsparcie rehabilitacji Kasieńki... [/B]50zł zabieg+ 50zł dojazd( a to optymalna sytuacja na dziś i dla psychiki i mozliwości fizycznych Kasi), to już stówa, a zabiegów potrzeba min. 10, jak dobrze pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']zuzlikowa, nie bądź przewrazliwiona :evil_lol: , wysłałam Ci nr dla Kasi na gmail[/QUOTE]

No co Ty... ja? Okurary se zmienię i nadwrażliwość minie jak dym:evil_lol:

Ok :)... rozumiem, że w razie czego możemy podsyłać konto dla Kasieńki i nie czekać na Czarną ?
Dobrze tak by było, bo po prostu szybciej :)... widzę prośbe o konto dla Kasiuli i... wysyłam! Fajnie. Tak też można pomóc psiakowi.

Edit: jeszcze konta nie mam na gmailu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']No co Ty... ja? Okurary se zmienię i nadwrażliwość minie jak dym:evil_lol:

Ok :)... rozumiem, że w razie czego [B]możemy podsyłać konto dla Kasieńki[/B] i nie czekać na Czarną ?
Dobrze tak by było, bo po prostu szybciej :)... widzę prośbe o konto dla Kasiuli i... wysyłam! Fajnie. Tak też można pomóc psiakowi.

Edit: jeszcze konta nie mam na gmailu...[/QUOTE]

jak nie dojdzie mail to krzycz lub odblokuj pw ;)
możemy przesyłać nr konta, anda ma pełne ręce roboty

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzieki za pomoc - naprawde :)

Kaska dzisiaj po drugiej akupunkturze - przestala byc taka spieta - zdecydowanie lepiej wyciagalo sie przednie lapy ktorych bronila wczoraj jak niepodleglosci
pani Rehabilitantka zwrociladzisiaj uwage na spore rany Kasi na przedniej lapie - widac pod sierscia rany ktore sa pogojone ale widac ze ja bola - mogla miec lape pogryziona - i tutaj nie uwazam zeby tym pietnoswac Cz - takie rzeczy sie w stadach zdarzaja - pisze tylko bo zwrocilam na to uwage i mysle ze to jest powod bolu w lapie przedniej - przykurcz miesni prawdopodobnie jest spowodowany pozsarpaniem miesnia i zrostu - zrobei fote - moze bedzie widac o czym mowie

Przelozylam z dzisiaj wizyte o niziolka bo przy akupunkturze dobrze kontynuowac przez 5 dni z rzedu a wizyta nizilkowa byla na 13 a Pani regabilitantka moze tylko do poludnia
Kardiologicznie bedzie wiec diagnozowana w piatek o 16.20 tak mamy zamowione :)

jako ze sama sika -powtorzyla swoj wyczyn rano :) nie pije - ale to moze dlatego ze rozmaczam jej karme mocno woda - okolo pol litra wlewam w miche i czekam az sie rozmoczy plus siemie lniane zeby lepiej kupa szla :) wiec moze wody jej starcza
Chce dzisiaj wieczorem podjechac pobrac Kasi krew i powtorzyc kreatynine z mocznikiem i bede wiedziec czy starcza czy nie wody kasi w karmie

Pojade takze kupic szelki -ktos madrze podpowiedzial ze lepsze nizeli obroza - swieta racja wiec pojade celem zakupowym :)

A kasia jak powiedziala takze pani Rehabilitantka od wczoraj zmienila sie bardzo !!!! pysk usmiechniety - reaguje , kontaktowa , wodzi wzrokiem za psami - sama - czasemnieudolnie ale sie podnosi - DZIKI PIES OT TYLE :)

Edited by czarna anda
Link to comment
Share on other sites

Czy moze ktoś dać opis psa ...?
Stan zdrowia ,jak jest leczona itp ,bo to potrzebne do eventu na fb,a znikneło ....
Malibo biorę tą fotke ,ale jeszcze info ,albo która stnona watku ,gdzie jest jakis opis psa
I to co najwazniejsze w sprawie zbiórki ,na evencie fb ,zbieramy tylko na konta fundacyjne ,inaczej nie można ,,więc ja czekam na to fundacyjne ,bo słyszałam ,ze ma byc załatwiane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Iwonko podaj mi na pw swój adres. Mój bank tego wymaga. Nowotomyskie cioteczki tez chcą zasilić skarpetkę Camparii - chociaż symbolicznie.Jeszcze raz dziękujemy Ci za naszą Agatkę.[/QUOTE]

[B]No to jotesko krzyczę[/B]... nie doszedł mail z kontem. Konto skubnęłam z postu Andy, ale fakt,że niekiedy banki wołają o adres, to podrzuć mi go na tego maila [B][email protected] [/B](skrzynki nie mam kiedy odetkać, a prawdę powiedziawszy i tak zaraz będzie zatkana... syzyfowej pracy nie lubię:shake:)... jak ktoś będzie potrzebował, to podrzucę(choć tyle wesprę).


[B]Czarna, wywal konto z posta... nie potrzebne Ci problemy kolejne.
[/B] Nie wiadomo jaki "życzliwy" żuczek działa i akurat Po Rajowskie psy załatwia na allegro... więc nie ma co się prosić o problemy.

I jak- udało sie zrobic badania? A może już sama zaczęła pić?
No i ciekawość mnie ogarnia jak pomyślę o Campari w szeleczkach- udało się kupić odpowiednie?
Na pewno dużo bardziej przydatne i wygodniejsze, a Campari dadzą jakby poczucie, że" sama" se chodzi.


[B]EDIT:[/B] znalazłam @! W spamie:crazyeye:
Zapisałam sobie i podeślę dziewczynom.
A jeśli ktoś jeszcze ma konto Campari/Kasi, to bardzo prosimy o pomoc i podsyłanie ew. pytającym o nie. Bedzie po prostu szybciej i sprawniej. Wysyłam do Pyrdki i Dominiki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Iwonko podaj mi na pw swój adres. Mój bank tego wymaga. Nowotomyskie cioteczki tez chcą zasilić skarpetkę Camparii - chociaż symbolicznie.Jeszcze raz dziękujemy Ci za naszą Agatkę.[/QUOTE]
się zapisuję i ja :)

i podpisuję pod tym wpisem Pyrdki :)

W podziękowaniu za cudowną opiekę nad naszą Agatką, za to że dałaś jej czarna ando kilka miesięcy pięknego życia - DZIĘKUJEMY :)
i choć skromnym grosikiem wspomożemy i podziękujemy w ten sposób :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...