Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

Oooo, ciotka Epe! Myślałam że już o nerisie zapomniałaś :mad:

W środku ciągle jestem 19-letnią dziewczyną, która ma mnóstwo marzeń, ostatnio śpiewa na głos piosenki Abby, wygłupia się i w ogóle.

Ale zaczęłam się zastanawiać, czy np. wypada mi założyć taką czy inną bluzkę, niedawno ciocia z oburzeniem powiedziała, że jej 50-letnia koleżanka nie ma w ogóle klasy bo nosi T-shirty!
A ja najbardziej lubię dziwne bluzeczki, najlepiej obszarpane albo z falbankami w dziwnych miejscach...


I dlaczego nikt nie widzi, że Abra chciała mnie zabić! Wpadła, rzucała mięsem i pojechała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Oooo, ciotka Epe! Myślałam że już o nerisie zapomniałaś :mad:

W środku ciągle jestem 19-letnią dziewczyną, która ma mnóstwo marzeń, ostatnio śpiewa na głos piosenki Abby, wygłupia się i w ogóle.

Ale zaczęłam się zastanawiać, czy np. wypada mi założyć taką czy inną bluzkę, niedawno ciocia z oburzeniem powiedziała, że jej 50-letnia koleżanka nie ma w ogóle klasy bo nosi T-shirty!
A ja najbardziej lubię dziwne bluzeczki, najlepiej obszarpane albo z falbankami w dziwnych miejscach...


[B]I dlaczego nikt nie widzi, że Abra chciała mnie zabić! Wpadła, rzucała mięsem i pojechała[/B] :evil_lol:[/QUOTE]



Nie Ty jedna śpiewasz sobie na głos ja robię to bardzo często fakt inne piosenki bo z gat. metal, rock ;) i nie obchodzi mnie co sądzą inni jak się ubieram ubieram się tak jak lubię odpowiednio do okazji.

I tak wiem że nie zrobiłaby tego :evil_lol:... ona ma inne plany ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Nie Ty jedna śpiewasz sobie na głos ja robię to bardzo często fakt inne piosenki bo z gat. metal, rock ;) i nie obchodzi mnie co sądzą inni jak się ubieram ubieram się tak jak lubię odpowiednio do okazji.

I tak wiem że nie zrobiłaby tego :evil_lol:... ona ma inne plany ...[/QUOTE]

Wiesz sama, co słychać u mnie w "graniu na czekanie" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']
I dlaczego nikt nie widzi, że Abra chciała mnie zabić! Wpadła, rzucała mięsem i pojechała :evil_lol:[/QUOTE]

Moja Droga..
Opis wizyty bardzo mnie zabolał.... :)
Zgadzam się, że wpadłam.
Zgadzam się, że rzucałam mięsem (przerzuciłam jakieś 100 (?) kilo) z bagażnika na trawę i taczkę.
Zgadzam się, że chciałam podłożyć ogień pod newralgiczne obiekty w Pomiechówku..
Ale na Boga! Nigdy nie miałam w planach zamordowania Neris.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Pewnie, że się nada! Dzięki za PW :)

Byłam dziś u Buraczka ...
Na szczęście totalne wk****ienie, czyli zdenerwowanie już mi przeszło, [B]ale ok.17.00 miałam ochotę zabić Neris, [/B]Diarę, trzech Maxsiów, kilka jamników, resztę zwierzyńca i podpalić cały Pomiechówek...
Potem chciałam się rzucić się ze skarpy w otchłań Królowej Polskich Rzek, która tworzy nieopadal bajeczne zakola..ale stojąc w kilkukilometrowym korku mogłam wreszcie (fakt, że w stanie dość dużego wzburzenia emocjonalnego) kontemplować ten bajeczny widok...
Powiem szczerze, że niewiele mi to dało ...
Wracałam przez Serock, robiąc spooore kółeczko...[/QUOTE]

HA!!!!!!!!!!!! A to co?????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']HA!!!!!!!!!!!! A to co?????????[/QUOTE]

Qrde... Dowody są niezbite i świadczą na moją niekorzyść.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że w stanie emocjonalnego wzburzenia, związanego z tą sytuacją przebywałam jedynie 3 godziny i teraz mocno tego żałuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']To były tylko słowa wyrzucone pod wpływem emocji, ale do czynu na pewno by nie doszło i nie doszło ....[/QUOTE]


Zważywszy, że oskarżona była w szpilkach... nawet przy dużym samozaparciu byłoby niezwykle trudno dopaść, obezwładnić i zaciukać nerisa. Bo on szybki jest, okrągły więc jak się już rozpędzi jest jak armatnia kula!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Zważywszy, że oskarżona była w szpilkach... nawet przy dużym samozaparciu byłoby niezwykle trudno dopaść, obezwładnić i zaciukać nerisa. Bo on szybki jest, okrągły więc jak się już rozpędzi jest jak armatnia kula![/QUOTE]

Neris... zdziwiłabyś się...
Nie chcesz wiedzieć jakie rzeczy ja potrafię robić w szpilkach ...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Co prawda nie widziałam ,,Sublokatorki" , ale byłam świadkiem jak moja koleżanka Ulka,kiedy jej mąż wyśmiewał umiejętności kulinarne żony zdjęla buciczek i najpierw rozwaliła talerz z obiadem a potem głowę szydercy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Co prawda nie widziałam ,,Sublokatorki" , ale byłam świadkiem jak moja koleżanka Ulka,kiedy jej mąż wyśmiewał umiejętności kulinarne żony zdjęla buciczek i najpierw rozwaliła talerz z obiadem a potem głowę szydercy....[/QUOTE]
Tymże buciczkiem oczywiście

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ależ tu się makabrycznie robi .... :evil_lol:[/QUOTE]

O naiwności... myślałam, że w szpilkach robiłam już wszystko, co można było robić :evil_lol:
Widzę natomiast, że wiele przede mną - tylko czy to o czym piszecie nie jest karalne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']O naiwności... myślałam, że w szpilkach robiłam już wszystko, co można było robić :evil_lol:
Widzę natomiast, że wiele przede mną - tylko czy to o czym piszecie nie jest karalne?[/QUOTE]
NIe bój nic !!! Cokolwiek nie zrobisz,staniemy za tobą murem !!!!! I przyznamy się do współudziału....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']NIe bój nic !!! Cokolwiek nie zrobisz,staniemy za tobą murem !!!!! I przyznamy się do współudziału....[/QUOTE]

Jakie przyzna-MY?!?!?!?!
Za siebie mów!
Ja mam dzieci na utrzymaniu, ja nie mogę do pierdla!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Jakie przyzna-MY?!?!?!?!
Za siebie mów!
Ja mam dzieci na utrzymaniu, ja nie mogę do pierdla![/QUOTE]

Neris, Cancer - zwalniam Was z odpowiedzialności, choć doceniam deklarację Cancer :)
Adrenalina to moje drugie imię, a Dziadek ze strony mamy miał na nazwisko Ryzyk :)
Jestem zdania, że to do czegoś zobowiązuje - zatem od przyszłego poniedziałku wkraczam do akcji!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Neris, Cancer - zwalniam Was z odpowiedzialności, choć doceniam deklarację Cancer :)
Adrenalina to moje drugie imię, a Dziadek ze strony mamy miał na nazwisko Ryzyk :)
Jestem zdania, że to do czegoś zobowiązuje - zatem od przyszłego poniedziałku wkraczam do akcji![/QUOTE]

Do jakiej kurka akcji? Ze szpilkami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...