Jump to content
Dogomania

DINA cudowna ONka biega już za tęczowym mostem


kkanarekk

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie cioci unixeny
Ale ślicznota :loveu:
Nóż mi się w kieszeni otwiera na myśl o takich ludziach. Wiele się musi jeszcze zmienić w świadomości ludzi, aby zwierzakom żyło się lepiej. Ale na wsiach to ciągle jeszcze ciemnogród w tym względzie :angryy::angryy::angryy:
Zrobię suni wątek na owczarek.pl, bo widzę, ze na owczarki.eu już ma.
Finansowo na razie nie dam rady pomóc, ale porozsyłam wątek.
Tak się cieszę, że sunia nie trafiła do schronu :):):)
Chwała Ci za to ciociu kkanarekk :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagienka']Aguś, nie miałam dzisiaj ani minuty w pracy, oddzwaniałam, ale byłaś już poza zasięgiem. Dobrze, że "mała" trafiła na Ciebie! Teraz będzie już tylko lepiej, wydarzenia na fb robią furorę, mam nadzieję, że będzie odzew![/QUOTE]

:) Ja niestety w domu nie mam zasięgu co mnie do szewskiej pasji doprowadza. dzwoniłam bo chciałam się pochwalić że sunia jest u mnie :D a poza tym zapytać o weterynarza, który tanio robi badania krwi... bo muszę jej zrobić a niektóre lecznice mają chore ceny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jestem na zaproszenie cioci unixeny
Ale ślicznota :loveu:
Nóż mi się w kieszeni otwiera na myśl o takich ludziach. Wiele się musi jeszcze zmienić w świadomości ludzi, aby zwierzakom żyło się lepiej. Ale na wsiach to ciągle jeszcze ciemnogród w tym względzie :angryy::angryy::angryy:
Zrobię suni wątek na owczarek.pl, bo widzę, ze na owczarki.eu już ma.
Finansowo na razie nie dam rady pomóc, ale porozsyłam wątek.
Tak się cieszę, że sunia nie trafiła do schronu :):):)
Chwała Ci za to ciociu kkanarekk :modla:[/QUOTE]


To chwała dla mojego taty bo to on zawsze jest tym na NIE a tym razem nawet słowa nie powiedział. :]

Dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie cioci unixeni, poprostubrak mi słów nie jestem w stanie niczego powiedzieć.... jak można nie dać jeść i być głuchym na piski głodzonego psiaka:( masakra dajcie mi numer konta na pw jutro zrobie przelew,jak narazie jednorazowy i nie wiele ale poprostu muszę:( bidna....

Link to comment
Share on other sites

[url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-DINA-skrajnie-wychudzona-ONka-szuka-DOMU-W0QQAdIdZ323481088[/url]

Jest gumtree i prowizoryczny tekst

Dina to około 8letnia piękna sunia Owczarka Niemieckiego. Piękna sunia a właściwie jej cień...

Została znaleziona w stanie skrajnego wychudzenia i wyczerpania we wsi niedaleko Krakowa..
Tułała się tak samotnie przez około rok nie zwracając na siebie niczyjej uwagi.

Jak to owczarki bardzo potrzebuje miłości i kontaktu z człowiekiem. To przemiły pies.
Toleruje psy i koty. Mogłaby również zamieszkać z dziećmi.

U weterynarza dostała leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Została odpchlona i odrobaczona.
Aktualnie jest przed szczepieniami i badaniem krwi.

Na ten moment suczka przebywa w domu tymczasowym i jest w trakcie rekonwalescencji.

Osoby, które chciałyby pomóc w inny sposób niż danie jej domu stałego proszę kontaktować się formularzem gumtree bądź pisac na maila. Potrzebna jest karma i fundusze na leczenie suni.


Pamiętaj!!
Pies to nie zabawka, zanim zdecydujesz się na adopcję dobrze przemyśl swoją decyzję!!
Psy dla których szukamy domu to często psy po przejściach, z nieznaną przeszłością. Potrzebują czasu aby zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Mogą brudzić, niszczyć,zachowywać się inaczej niż w schronisku/hotelu/domu tymczasowym.

kontakt w sprawie adopcji
[email][email protected][/email]
509217119

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jestem na zaproszenie Unixeny.
wrzuciłam link do wątku w podpis. Kto robi banerki?
To allegro cegiełkowe na leczenie bardzo by sie przydało[/QUOTE]

Przydałoby się i to bardzo. Na razie Asior nie było na dogo ale jak się pojawi to zaraz zapytam o udostępnienie konta KTOZU dla Diny

[quote name='DONnka']Napisałam do cioteczki fochu z prośbą o bannerek :):):)
Zaraz też wrzucę sobie link do wątku w podpis :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :)

[quote name='zioberek87']jestem na zaproszenie cioci unixeni, poprostubrak mi słów nie jestem w stanie niczego powiedzieć.... jak można nie dać jeść i być głuchym na piski głodzonego psiaka:( masakra dajcie mi numer konta na pw jutro zrobie przelew,jak narazie jednorazowy i nie wiele ale poprostu muszę:( bidna....[/QUOTE]

Każda złotówka się przyda na badania i szczepienia
Konto wysyłam na pw bardzo dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

kkanarekk znalazłam osobę, która prawdopodobnie będzie w stanie za sponsorować szczepienie jak i badanie krwi suni, jak i przekazać trochę karmy
tylko pieniądze prawdopodobnie otrzymałabym dopiero w pt, bądz jesli będzie udostęonione konto to na nie

prosze daj znać ile mniej wiecej kosztowały by te badania i szczepienia około???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Jejku super by było. Kurcze nie wiem, jutro rano zadzwonię do weterynarza i zapytam o wszystko ile to wszystko wyjdzie mogę jutro dać odpowiedź?. Zupełnie nie mam pojęcia.... Każda lecznica ma inne ceny, ta ponoć ma zrobić po ulgowych.[/QUOTE]

Ok. To czekam na info i dobrze byłoby gdyby było także to konto juz bo nie ma gdzie wpłacać datków. A lepiej zeby ta osoba wpłaciła kasę na jedzenie i np za to kupic puszki Royala czy wolisz np worek tańszej karmy???

Pisałam także do dziewczyny która robiła ostatnio dla jednego biedaka allegro cegiełkowe moze teraz też się podejmie :)

Tekst moze być na razie???

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem na zaproszenie. Zapisuję i po 25-tym wspomogę groszem (jakieś 100-150 zł, myślę że uda się wyskrobać). Znajomości wśród onkowych nie mam za wiele, ale jak tylko znajdę chwilę - przejrzę moje subskrybowane wątki onkowe i spróbuję też porozsyłać do tych, które (którzy) do tej pory się tu nie zameldują.
Taka śliczna i taka biedna:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Ok. To czekam na info i dobrze byłoby gdyby było także to konto juz bo nie ma gdzie wpłacać datków. A lepiej zeby ta osoba wpłaciła kasę na jedzenie i np za to kupic puszki Royala czy wolisz np worek tańszej karmy???


Pisałam także do dziewczyny która robiła ostatnio dla jednego biedaka allegro cegiełkowe moze teraz też się podejmie :)

Tekst moze być na razie???[/QUOTE]

Konto na razie mam tylko swoje prywatne... Ale myślę że nie będzie problemu żeby Ktoz udostępnił swoje. Wolałabym puszki Royala niż tania karmę bo ona potrzebuje teraz na prawdę dobrego jedzenia. Na tańszą karmę będzie mogła przejśc jak zacznie psa przypominać. Tekst jest super :) wielkie dzięki

[quote name='Karina R']Również się melduję ![/QUOTE]

[quote name='Beta&Czata']I ja jestem na zaproszenie. Zapisuję i po 25-tym wspomogę groszem (jakieś 100-150 zł, myślę że uda się wyskrobać). Znajomości wśród onkowych nie mam za wiele, ale jak tylko znajdę chwilę - przejrzę moje subskrybowane wątki onkowe i spróbuję też porozsyłać do tych, które (którzy) do tej pory się tu nie zameldują.
Taka śliczna i taka biedna:shake:[/QUOTE]


Witam :) i bardzo dziękuję!!! Suni potrzebna jest kazda pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Dina wrzuca na strone glowna owczarka w potrzebie, jak ktos ma jakies propozycje zmian to na PW.
[URL="http://owczarki.eu/newsy"]http://owczarki.eu/newsy[/URL]
Wrzucona tez na owczarek.pl
[URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=19250&PID=1011127󶶷"]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=19250&PID=1011127󶶷[/URL]
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Jejku super by było. Kurcze nie wiem, jutro rano zadzwonię do weterynarza i zapytam o wszystko ile to wszystko wyjdzie mogę jutro dać odpowiedź?. Zupełnie nie mam pojęcia.... Każda lecznica ma inne ceny, ta ponoć ma zrobić po ulgowych.[/QUOTE]
Badanie krwi to min. 70 zł, zestaw szczepień 80 zł, ale najpierw chyba odrobaczanie ok 20-25 zł. Chociaż nie wiem czy psiaka w takim stanie nie trzeba najpierw odkarmić... ale to chyba najlepiej, żeby wet zadecydował.
Z wetem to w Twojej okolicy nie znam, na wylotówce na W-wę, ul. Na barciach jest gabinet "Nasze zwierzaki" fajne kompetentne wetki i bezdomniaki zawsze są traktowane z wyróżnieniem. Mam nadzieję, że nic się nie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Dina jest już odrobaczona, teraz najważniejsze będzie badanie krwi i szczepienia (gdzieś za tydzień) i kolejne wydatki to karma.
Jutro zobaczę jaką cenę poda ten wet obok mnie jak będzie wysoka to poszukam innego.

joteska numer konta wyślę na pw na karmę przyda się kazdy grosz bo te weterynaryjne są niestety bardzo drogie...

ironiaaa dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Naszego przygarnietego najpierw musielismy ostro podleczyc ze wszystkich stanow zapalnych zeby moc go odrobaczyc i zaszczepic. Przynajmniej tak twierdzi nasz wet. Wiec chyba przede wszystkim wizyta u weta (miejmy nadzieje, ze na bidulke spojrza jakims przychylnym okiem i nie skasuja zabojczej kasy).

edit: niema za co dziękować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216365-dina-skrajnie-zag%c5%82odzona-suczka-onka-prosi-o-wsparcie-i-ds"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4370/dinaz.jpg[/IMG][/URL]
baner podlinkowany[/quote]


dziękuję!!!!

ironiaaa nam wet kazał zaczekać ze szczepieniem przynajmniej tydzień dwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...