Jump to content
Dogomania

DINA cudowna ONka biega już za tęczowym mostem


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kkanarekk']Dina ma problem z oczami, wydaje nam się że bardzo słabo widzi na pewno trzeba będzie sprawdzić jej wzrok :([/QUOTE]
a ma taka jakby niebieskawą mgiełkę? bo wtedy to jest zaćma starcza, ale na to byłoby za wczesnie chyba skoro ma około 8 lat

Link to comment
Share on other sites

Kkanarek zapewne się nie obrazi, a np. dla mnie bez różnicy - prywatne, czy fundacyjne. Ważne, żeby Dina jak najszybciej uzbierała na swoje potrzeby. Przykro mi, że muszę czekać z wpłatą na moją wypłatę, Rezerwę trzymam na nagłe potrzeby mojej Czaty (w avatarze), która wczoraj obchodziła 15-te urodziny.
Pozdrawiam
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maruda99']Dina dostaje małe porcje gotowanego kurczaka z ryżem 5-6 razy dziennie. Koopy piękne 2-3 dziennie. Dzisiaj jakby lepiej chodzi. Witaminy od weta 3x dziennie, z leków: 2x dziennie tabletki na drogi moczowe. Spacerki 5-6 razy dziennie nie za długie. Sunia ma prawdopodobnie problem z oczami - trzeba sprawdzić jaki. Pierwszej nocy nie przetrzymała i rano była kałuża. Dzisiaj wcześniej ją wyprowadziłam i super, całą noc wytrzymała. Może i tabletki zadziałały. Jadłaby najchętniej non stop. Pije wodę śmiesznie, jakby chciała ją zjeść. Jest bardzo łagodna, na widok dzieci wyraźnie się ucieszyła i chciała do nich biec. Czekamy na kąpiel, ale musi się trochę wzmocnić, bo to przecież będzie dla niej stres. A w tej chwili to zdrowie jest najważniejsze, uroda poczeka :)[/QUOTE]

To super !
Tym harmonogramem dojdzie do siebie !
Z Lują było podobnie na początku, a sikanie to może z powodu podziębionego pęchrtza ?
Toż ona na zimnie cały czas przebywała i spała.

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o siusianie to generalnie nadmierne wydzielanie sie moczu moze byz oznaka jakiegokolwiek stanu zapalnego. Nasz Skaut zaliczyl mlodziencze zapalenie kosci i wlasnie pierwszym objawem bylo latanie na siku co chwile, dopiero potem zaczela sie kulawizna. Musimy trzymac za Dinusie kciuki i czekac cierpliwie na badania i ich jak najbardziej pomyslne wyniki!

Pytanko, jesli ktos chcialby podarowac suni karme, puszki itp. to gdzie to zawozic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Wysłałam na priv , kkanarek się pewnie nie obrazi ;) to jest na razie jej konto prywatne . Jeśli jeszcze ktoś potrzebuje to proszę pisać.[/QUOTE]

[quote name='Beta&Czata']Kkanarek zapewne się nie obrazi, a np. dla mnie bez różnicy - prywatne, czy fundacyjne. Ważne, żeby Dina jak najszybciej uzbierała na swoje potrzeby. Przykro mi, że muszę czekać z wpłatą na moją wypłatę, Rezerwę trzymam na nagłe potrzeby mojej Czaty (w avatarze), która wczoraj obchodziła 15-te urodziny.
Pozdrawiam
Elżbieta[/QUOTE]

kkanarek się oczywiście nie obraził :)
Bardzo elaja dziekuję za szeleczki i wpłatę dla Diny (dla nie wtajemniczonych Dina dostała dziś od Cioci elaja szeleczki wraz z pasem do auta i kasę na badania :) baaaaardzo dziękujemy rozliczenie w pierwszym poście

[quote name='ewa36']To super !
Tym harmonogramem dojdzie do siebie !
Z Lują było podobnie na początku, a sikanie to może z powodu podziębionego pęchrtza ?
Toż ona na zimnie cały czas przebywała i spała.[/QUOTE]

Bardzo prawdopodobnie tak ale jutro będziemy wiedzieć najwięcej po badaniach krwi

[quote name='Ironiaaa']Jesli chodzi o siusianie to generalnie nadmierne wydzielanie sie moczu moze byz oznaka jakiegokolwiek stanu zapalnego. Nasz Skaut zaliczyl mlodziencze zapalenie kosci i wlasnie pierwszym objawem bylo latanie na siku co chwile, dopiero potem zaczela sie kulawizna. Musimy trzymac za Dinusie kciuki i czekac cierpliwie na badania i ich jak najbardziej pomyslne wyniki!

Pytanko, jesli ktos chcialby podarowac suni karme, puszki itp. to gdzie to zawozic?[/QUOTE]

Ja mieszkam w Niegoszowicach i serdecznie zapraszam na wizytę u Diny :) ale oczywiście jak komuś wygodniej jest w Krakowie to ja praktycznie codziennie jestem w centrum więc mogę podjechać gdzie trzeba.

Jeżeli chodzi o udostępnienie konta przez fundację to odpisała mi togaa , że sprawi to więcej problemów i zamieszania niż korzyści i tak na prawdę nie ma sensu. W związku z tym muszę zbierać na swoje konto prywatne. Rozliczę się z każdej złotówki oczywiście, wszystko będzie w 1szym poście a rachunki będę na bieżąco skanować i wklejać na wątek. Jeżeli znalazła by się dobra dusza, która chciałby zrobić allegro cegiełkowe to będę ogromnie wdzięczna bo jest wielka liczba ludzi, którzy mogli by Dinę wspomóc właśnie w ten sposób.


Dziś na konto DIny wpłynęły dwie wpłaty po 50 zł, wczoraj 30zł i dziś od elaja 100zł

Czyli:

[B]Wpłaty dla Diny :
[/B]elaja: 100zł
p. Krzysztof K. : 50zł
p. Marzena i Krzysztof G.: 50zł
joteska: 30zł

[B]Razem:230zł[/B]

[B]Wydatki:[/B]
1sza wizyta u weterynarza 18.10.2011: 100zł w tym: odrobaczanie, advantix, zastrzyki: przeciwzapalny, przeciwbólowy, wzmacniający + witaminy, witaminy w tabletkach, leki na drogi rodne i moczowe.


Planowane wydatki: jutrzejsza wizyta u weterynarza 22.10.2011: badania krwi, oczu i ogólnego stanu zobaczymy co jeszcze. Później szczepienia całość ok. 180zł
+ karma royal convalescence

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie jak jest z tym royalem, czy to dla niej glowna karma jest czy to tylko wspomagacz i wzmacniacz diety? Jednak to allegro to by bylo cos, wiem ze to problem Anashar swojego czasu sie zmagal z subkontami w fundacjach i w koncu zrezygnowal bo bylo z tym na prawde sporo problemow...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...