Jump to content
Dogomania

Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....


malagos

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='masza44']O Jezu, biała sunia wygląda jak sobowtór mojej Świnki...Serce mi chyba pęknie...Spróbuję namówić moją teściową na tymczas, może za tydzień , dwa, jak nikt jej nie weźmie uda mi się ją urobić...[/QUOTE]


Masza dziękuje, że jesteś:loveu::loveu::loveu:
Urabiaj teściową może się uda ;)Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Tak sobie wymyśliłam, ze najpierw trzeba zabrać do dt maluszkę, odrobaczyć porządnie, wykąpać i ogłaszać. ale niech czeka na pańcia w domu tymczasowym, a nie tam za stodołą.
A za mamuśkę zaraz potem się zabrać.
Za tydzień, jakoś zaraz po weekendzie 22-23 października jedziemy z Tiką na sterylizacje do Ostrołęki. Mój mąż stwierdził, że mozemy zabrać dwie, niech za jednym zamachem nasz zaprzyjaźniony wet zrobi operacje u obu. Sunia mogłaby wrócić na razie do tej pani, u której mieszka za stodołą. Może nie salonu, ale do sionki czy kotłowni i pani jest skłonna przetrzymać. To byłby taki "tymczasowy tymczas", o ile znajdziemy fundusze na zabieg. Mam nadzieję, że na Tikę dostanę ze sterylkowej skarpety, a na tę Sunię?..........[/QUOTE]
Napisz ile trzeba pomogę opłacić jak nie dostaniecie z tej skarbonki albo tylko część.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Napisz ile trzeba pomogę opłacić jak nie dostaniecie z tej skarbonki albo tylko część.[/QUOTE]
Na razie napisałam do Soemy i czekam, raczej powinno być 100 % refundacji jeśli zabieg nie będzie bardzo drogi
Ok, mam akceptację! Malagoś więc mamy zielone światło od Soemy na sterylizacje białej piękności:) !!faktura na Stowarzyszenie ale trzeba wysyłać razem z numerem konta weta na adres Soemy to wtedy zapłata jest wcześniej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Kurcze, małą zaraz bym brała do siebie na DT, do ciepłego domku, do legowiska... z podusiami i kocykiem, ale to ponad 400 km do mnie :([/QUOTE]

Myślisz o której małej, szczeniorce czy mamuśce, obie niewielkie.......? :evil_lol: :multi:
Cudnie by było!
:loveu:


Wtedy sunia by trafiła na sterylkę, razem z moja tymczasowa Tiką.

Tymczasem zapraszam na bazarek, na ziółka dla zdrowotności, jakość gwarantowana! :p, choćby tylko do podnoszenia bazarku.....
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216203-SUSZONE-ZIO%C5%81A-z-mojego-ogrodu-mi%C4%99ta-kwiat-lipy-czarnego-bzu-na-Tik%C4%99-do-25.10.?p=17819048#post17819048"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Masza dziękuje, że jesteś:loveu::loveu::loveu:
Urabiaj teściową może się uda ;)Trzymam kciuki[/QUOTE]
Działaj , jeżeli sunia będzie wysterylizowana i szczeniak mógłby zamieszkać w Czechowicach, to za jednym transportem psiaki można porozwozić. Stanę na głowie i załatwię transport. Sunie są za Warszawą a do Czechowic i Dąbrowy droga wiedzie na południe. Ja mieszkam na Śląsku, więc ogarnęłabym to równocześnie. Potrzebne są tylko decyzje i kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Ja od razu nie mogę się zadeklarować, dam odpowiedź na dniach, jeśli biała ślicznota znajdzie DT wcześniej to oczywiście niech jedzie, ja nad teściową muszę popracować ( wczoraj pojechała nasza tymczaska Milka i na razie jest na zasadzie że może za jakiś czas znowu będzie mogła pieska wziąć na DT ale na razie by nie przeżyła znowu przywiązania i znowu rozstania) Będę pilnie śledzić wątek więc informować w razie co tez będę od razu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Ja od razu nie mogę się zadeklarować, dam odpowiedź na dniach, jeśli biała ślicznota znajdzie DT wcześniej to oczywiście niech jedzie, ja nad teściową muszę popracować ( wczoraj pojechała nasza tymczaska Milka i na razie jest na zasadzie że może za jakiś czas znowu będzie mogła pieska wziąć na DT ale na razie by nie przeżyła znowu przywiązania i znowu rozstania) Będę pilnie śledzić wątek więc informować w razie co tez będę od razu.[/QUOTE]
Pytaj, bo szczeniak ma dt a jeżdżenie dwa razy przez pół Polski jest bez sensu.Sunia z Tiką jedzie na sterylkę 22-23.Ja napiszę do Malagos czy Małgosia jeździ z Warszawy, jeśli tak, to potrzebny transport do Warszawy a z Katowic ja szczeniaczka zawiozę do Dąbrowy. W takiej sytuacji można by transport podzielić. Jeśli nie ma takiej opcji to ja wzięłabym obie sunie za jednym zamachem.Martwię się bo czas jest istotny,nie są bezpieczne:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Tylko my mamy DT w Krakowie...[/QUOTE]
W ostatnią niedzielę moja poprzednia tymczasowiczka Gapcia pojechała właśnie do Krakowa, zawiozła ja Figu :)

Zaraz wystawię drugi bazerek, albumowo-ksiażkowy, zajrzyjciem, moze coś się spodoba, a forsa pójdzie na szczepienie malucha i ew. transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Działaj , jeżeli sunia będzie wysterylizowana i szczeniak mógłby zamieszkać w Czechowicach, to za jednym transportem psiaki można porozwozić. Stanę na głowie i załatwię transport. Sunie są za Warszawą a do Czechowic i Dąbrowy droga wiedzie na południe. Ja mieszkam na Śląsku, więc ogarnęłabym to równocześnie. Potrzebne są tylko decyzje i kontakt.[/QUOTE]


ewu, ale mamuśka nie do mnie do Dąbrowy ma jechać tylko do Krakowa do maszy tesciowej ( oczywiście jak maszy uda się udobruchać teściową)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...