Jump to content
Dogomania

Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)


sylwija

Recommended Posts

Dziewczyny, reprezentuję Fundacje Adopcje Malamutów. Sylwija podesłała mi własnie wątek sunmi. Ona jest malamucia. Jesli ja odbierzecie interwencyjnie zorganizujemy jej przerzut do Warszawy i umiescimy w zaprzyjaźnionym hoteliku w okoicach stolicy (dzisiaj własnie wyjeźdżaja do domków stałych statąd nasze 2 psiaki i zwalniaja miejsce). Rozmawiałam przed chwila telefonicznie z MaDi - pomoże w organizacji transportu.
Prosze o kontekt - tel. 608 286 295

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości z rana!!![quote name='araman']Dziewczyny, reprezentuję Fundacje Adopcje Malamutów. Sylwija podesłała mi własnie wątek sunmi. Ona jest malamucia. Jesli ja odbierzecie interwencyjnie zorganizujemy jej przerzut do Warszawy i umiescimy w zaprzyjaźnionym hoteliku w okoicach stolicy (dzisiaj własnie wyjeźdżaja do domków stałych statąd nasze 2 psiaki i zwalniaja miejsce). Rozmawiałam przed chwila telefonicznie z MaDi - pomoże w organizacji transportu.
Prosze o kontekt - tel. 608 286 295[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Włąśnie !!!moze nie mają co z nim zrobić albo Policja odwiezie do schronu albo jakiś wioskowy wet .stwierdzi ,ze nie ma co leczyć ,....Kurde dzwonić trzeba[/QUOTE]
Próbuję dodzwonić się do schroniska w Białej Podlaskiej, ale nikt nie odbiera...

Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy. Zaraz opowiem, dajcie chwile odetchnąć.

Sytuacja wygląda tak. Pojechałyśmy razem z Jostel. Wioska na końcu swiata prawie. Dom tragiczny. Chatka na kurzej łapce, że tak powiem. Przywitaly nas biegajace szczeniory. w koncu udalo sie dostrzec psinę ze zdjęć. To ona, matka tych małych podrostków biegających luzem. Siedziala w budzie pod tym drzewem. Biedna, chuda, patrzaca pięknymi oczami na nas. Jostel od razu zajęla sie dokarmianiem psów. Jadły prawie razem z papierem karmę i parówki. A ja udawałam, że chce kupic ziemie i zaczelam wypytywac te babe, bo inaczej jej nie nazwe. Inaczej nie mialysmy jak tam dotrzec, gdyz najblizszy posterunek policji jest w Terespolu i przez weekend jest tylko dyżurny. Pojadą z nami owszem, ale w poniedzialek. Nie bede wam opisywac jak to wygladalo wszystko naokolo, bo to naprawde jedna wielka tragedia. Na drzewie obok domu tez byl lancuch, nie chce sobie nawet wyobrazac do czego sluzyl w przeszlosci. Jostel jak dotrze do domu, opisze wam to moze bardziej obrazowo, bo ja niestety nie potrafie. Znam sie bardziej na konkretach, wiec przejde do nich.
Ogromnie dziękujemy za tak szybka reakcje z waszej strony. Miejsce w hoteliku oczywiscie rezerwujemy i już zaczynamy zbiórkę pieniędzy na ten cel. Hotelik to koszt 300zł miesięcznie. To jedyne miejsce gdzie na chwile obecna da sie umiescic psa, gdyz schronisko w Bialej odpada. To schronisko miejskie miasta Biała Podlaska. Nie przyjmą psa z okolicznej wsi. Tam i tak miejsc 200, a psów 350...Jeśli ktoś chciałby wesprzeć naszą psinę to proszę na pw, podam numer konta. Tylko, ze mowa cały czas o tej huskiej,a co ze szczeniakami... Echhh....
I nie ukrywam, ze czekamy na Madi, która ma kontakt z dziewczyną, która w poniedzialek bedzie tak mila i przetransportuje nam psa w okolice Wawy gdzie miesci sie hotelik.
Wolalabym, zeby pies juz byl zabrany, ale to bylo jedyne mozliiwe wyjscie na chwile obecna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jezabel']2 szczeniaki. Kundelkowate. Jeden biszkoptowy, drugi ciemny podpalany. Nie mające zupełnie zadnego podobienstwa do matki. Moze jedynie chude patyczkowate łapki. One są w lepszym stanie. ale boki tez pozapadane...[/QUOTE]
Boże , co robić, szybko będą w złym stanie:((((

Link to comment
Share on other sites

:kciuki::kciuki:Ewu ja tak samo myśle na głowie niemaja napisane z jakiej miejscowosci pochodzą a trzeba biedaków ratowac zabrac przetrzymać w schronie a tym bardziej że szykuje się tymczas dziewczyny trzymam kciuki za powodzenie akcji ja uwazam że Jostel ma dobrą rękę i co wiem to żyje w przyjazni z swFranciszkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boże , co robić, szybko będą w złym stanie:(((( Nie wiem czemu schronisko nie pomoże... Czy nie mozna udac ,że psiaki z Białej...[/QUOTE]
Tu masz wątek do schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/173527-schronisko-Bia%C5%82a-Podlaska-w%C4%85tek-informacyjno-pogaduszkowy-%29-zapraszamy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...