Jump to content
Dogomania

Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!


daga31081980

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Tak, SOS Bokserom biorá boksia. Boshh, ta charcica biedna, oby charciarze szybko já zabrali ;/[/QUOTE]
Hmmm.... Czy to na pewno o naszego boksia chodzi?? Bo do nas nikt nie dzwonił, ani jedna osoba w sprawie boksia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Nie wiedziałam ze jest juz na dogo wątek.

Na stronie SOS umiesciłam newsa
[url]http://jamniki.eadopcje.org/start[/url]


:cool1:[/QUOTE]
Super, dziękuję :)


[quote name='Justyna Lipicka']a o ONkach były informowane jakieś fundacje od owczarków??napiszę do Fundacji ONków[/QUOTE]
Napisz, napisz :) Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']na Facebook czytałam , że bokserka przejednuje fundacja sos bokserom już wczoraj było taka propozycja[/QUOTE]
Ale nikt do nas nie dzwonił!! Skąd będą wiedzieć, gdzie jechać?? My tam nie będziemy cały dzień. Nikt się z nami nie umawiał!
Nikt nie prosił, żeby go dowieźć do Krakowa..

Ja nie wiem co jest grane..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Bardzo się cieszę, że koty już bezpieczne, jak one tam przeżyły, w takiej ciasnocie i stresie? :(
Dziewczyny, a co z tym lisem? Przejmie go jakiś azyl dla dzikich zwierząt?[/QUOTE]

Dziewczyny - gwoli wyjaśnienia - wszystkie zwierzęta są nadal u właściciela!!!

Żadne nie jest bezpieczne!!!

Dopiero teraz jadą tam inspektorzy i na pewno nie weźmiemy wszystkich zwierząt!!

Nie mamy gdzie i nie mamy czym..

Musimy załatwić klatki i jakiś większy samochód i zawieźć wszystkie psy do tych domów tymczasowych, fundacji, itd.


Na tą chwilę nie mamy klatek, nie mamy samochodu!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]13 października we czwartek jadę na trasie Szczawnica - Lubartów (przez Tarnów).
[COLOR=black]Mogę coś małego (spaniel, jamnik, pekińczyk - z tej interwencji) zabrać i DOWIEŹĆ do DT, jeśli takowy znajdzie się "po trasie".
[U] Proszę o PW najpóźniej we wtorek do 21.00[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Nie wiedziałam ze jest juz na dogo wątek.

Na stronie SOS umiesciłam newsa
[URL]http://jamniki.eadopcje.org/start[/URL]

:cool1:[/QUOTE][video=youtube;zyiV4RKDlSM]http://www.youtube.com/watch?v=zyiV4RKDlSM[/video]

[video=youtube;U66qWQR0PRU]http://www.youtube.com/watch?v=U66qWQR0PRU[/video]

Isadora dziekuje:)

[url]https://www.facebook.com/event.php?eid=295463757146912[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']ja już wczoraj na maila TOZu wysyłałam maila z zapytaniem o charcicę
w piątek jedzie do nowego domu Lucky,zwolnie się miejsce w DT
charcicą opiekowały by się "Charty w potrzebie"[/QUOTE]
Mamy kilka zapytań o charcicę.. Jeszcze decyzji nie podjęliśmy, nie zdążyłam nawet wszystkim odpisać....

Dziewczyny - ona ma nowotwór, co było do przewidzenia, nie trzeba było weta żeby to stwierdzić...

Link to comment
Share on other sites

Acha - my jesteśmy OTOZ Animals - Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals, nie TOZ ;)


[COLOR="red"][B]Wg najświeższych informacji - PIW z Dąbrowy Tarnowskiej ma zastrzeżenia do stanu zdrowia i wychudzenia tylko trzech psów!!!!!! Obejrzyjcie zdjęcia.....[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Kochani - na tą chwilę - koty i Plaskatka jadą do Kociego Świata.

[/QUOTE]


[quote name='daga31081980']do Osy napisałam w sprawie pekinki
Sos dla wyżłów przejmie wyżełkę i pointerkę[/QUOTE]
Szefowa już dzwoniła wcześniej ja wczoraj - zabieramy koty i pekinkę ale z transportem to nie wiem jak będzie - szefowa ma dzwonić dzisiaj do OTOZ ANIMALS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Hmmm.... Czy to na pewno o naszego boksia chodzi?? Bo do nas nikt nie dzwonił, ani jedna osoba w sprawie boksia...[/QUOTE]

[quote name='magenka1']na Facebook czytałam , że bokserka przejednuje fundacja sos bokserom już wczoraj było taka propozycja[/QUOTE]

Kurka, bo oni zlozyli propozycjé na facebook i chyba czekajá na kontakt od Was ;/ to napiszcie na facebook zeby to oni sié skontaktowali, ja nie mogé z pracy ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Kurka, bo oni zlozyli propozycjé na facebook i chyba czekajá na kontakt od Was ;/ to napiszcie na facebook zeby to oni sié skontaktowali, ja nie mogé z pracy ;/[/QUOTE]

Ale ja nie mam numeru telefonu!! Dzwoniłam na ten ze strony intern. ale nikt nie odbierał!!! Kurna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...