Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']nooo jak tu wesolutko :)

trzymajcie jutro rano kciuki za chudzielca

Ania dasz nam jakoś znać? będziesz miała jak się dowiedzieć jak poszło?[/QUOTE]
zadzwonie się dowiedzieć co i jak, bo podjechać do schronu napewno nie dam rady, to od razu Tobie dam znać, bo na kompa to wejdę wieczorem dopiero, żeby móc coś napisać

[quote name='Alicja']ja mam L4 , też mogę jechać :diabloti: Rybnik macie po drodze ....na południe :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='furciaczek']To jeszcze po Madzialene do J-bia mus podjechac:diabloti:[/QUOTE]

[quote name='czikusiowa']to może jeszcze przez Poznań to się chętnie dołączę do 'ekipy' Gandzi :cool3:

jutro wszystko się uda, bo w końcu teraz przed Gandzią tylko lepsze życie[/QUOTE]
:crazyeye: to ja biorę się za studiowanie mapy Polski, co by drogę opracować :evil_lol:

[quote name='koelka']Ale wesoło u Gandzi:) Bo przed nią lepsza przyszłość:)
Aida, pieniążki oczywiście doszły. I deklaracja od buuterfly.[/QUOTE]
a co... pośmiać się trzeba, te różniste doliny muszą zniknąć ;-)
Koelka a ile wpłynęło od aidy, że tak wścipsko zapytam :oops: .... muszę w rozliczenie wpisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']zadzwonie się dowiedzieć co i jak, bo podjechać do schronu napewno nie dam rady, to od razu Tobie dam znać, bo na kompa to wejdę wieczorem dopiero, żeby móc coś napisać[/QUOTE]

jajo zniosę do czasu kiedy zadzwonisz ... ale moze wartościowe będzie to na bazarku opchniemy ;)

a tak poważnie dawaj znać jak tylko czegoś się dowiesz ... qrde denerwuję się bardziej chyba niż przed sterylką Mony (wyrodna matka)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiaw201']Jestem i ja u dziewczynki, czy potrzeba jeszcze jakiś deklaracji?[/QUOTE]

komplet deklaracji ma chudzina na 6 miesięcy, po tym czasie będzie brakowało chyba 160miesięcznie więc deklaracje mile widziane (co się uzbiera z nadwiżki teraz będzie wykorzystane na szczepienia itp)

mam nadzieję że młoda i śliczna dziewczyna szybko znajdzie dom, jednak różnie to bywa

trochę "pociągnie" podróż Gandzi bo to 300 km w jedną str


tak że zarówno jednorazowe jak i stałe deklaracje chętnie przyjmiemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ani udało się dodzwonić do schroniska, mała miała operację i jest ok ... informacje tylko takie bo odebrał pracownik

rozmawiałam z Gosią, czeka na Gandzię pieszczotliwie zwaną przeze mnie chudzinką Gadzinką ;) w niedzielę
Ania dogrywa transport

kolejne odrobaczenie i szczepienie będzie u Gosi ... ale nie spytałam jak z płatnością tzn czy przelew i dopiero do weta czy najpierw wet a później prze

płatność po 200 zł bo reszta jest na koncie hotelu
w dniu przekazania Gandzi trzeba dopłacić te 2 stówki (na miejscu chyba najlepiej)
to będzie opłata do 22 następnego m-ca i każdego kolejnego 23 dopłata na konto hotelu

no to chyba póki co tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Od aidy 2 razy po 240 zł:):):) Jesteś wielka:)[/QUOTE]
uzupełniłam rozliczenie

[quote name='Kasiaw201']Jestem i ja u dziewczynki, czy potrzeba jeszcze jakiś deklaracji?[/QUOTE]
jasne, Asia już wszystko napisała, ja tylko dodam, że oczywiście jak Gandzia pójdzie do nowego domu to pozostałe pieniądzę zostaną przekazane na innego psa potrzebującego.

[quote name='fioneczka']komplet deklaracji ma chudzina na 6 miesięcy, po tym czasie będzie brakowało chyba 160miesięcznie więc deklaracje mile widziane (co się uzbiera z nadwiżki teraz będzie wykorzystane na szczepienia itp)

mam nadzieję że młoda i śliczna dziewczyna szybko znajdzie dom, jednak różnie to bywa

trochę "pociągnie" podróż Gandzi bo to 300 km w jedną str


tak że zarówno jednorazowe jak i stałe deklaracje chętnie przyjmiemy :loveu:[/QUOTE]
na dzień dzisiejszy brakować będzie 180zł dokładnie ;-)

[quote name='fioneczka']Ani udało się dodzwonić do schroniska, mała miała operację i jest ok ... informacje tylko takie bo odebrał pracownik

rozmawiałam z Gosią, czeka na Gandzię pieszczotliwie zwaną przeze mnie chudzinką Gadzinką ;) w niedzielę
Ania dogrywa transport

kolejne odrobaczenie i szczepienie będzie u Gosi ... ale nie spytałam jak z płatnością tzn czy przelew i dopiero do weta czy najpierw wet a później prze

płatność po 200 zł bo reszta jest na koncie hotelu
[B]w dniu przekazania Gandzi trzeba dopłacić te 2 stówki (na miejscu chyba najlepiej)[/B]
[B]to będzie opłata do 22 następnego m-ca i każdego kolejnego 23 dopłata na konto hotelu[/B]

no to chyba póki co tyle ;)[/QUOTE]
Asia, czemu dopłacać? skoro Tajemniczy Darczyńca wpłacił po 200zł za kolejne miesiące (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec). Na moje rozumowanie my z deklaracji 200zł powinnyśmy zapłacić 22 listopada?

edit: kupiłam smycz i obroże, pomimo, że obroże ma nową, ale jest bardzo luźna na nią tym momencie, teraz kupiłam jejj taką regulowaną, z dużą regulacją, to jak dojdzie do formy to będzie miała dziewczyna dwie obróżki na zmianę :-) Zapłaciłam za komplet 50zł. W wolnej chwili wstawię fotki rachunku za smycz, obroże i tabletki na robale.

Link to comment
Share on other sites

no se pogadałyśmy z Anią i już wszystko wiadomo ;)

tak jak było napisane tak płacone będzie czyli: 23-go w niedzielę dopłata 200 i każdego miesiąca 23-go po 200
tym sposobem chdzinka Gadzinka do 22.03 może bezpiecznie przebierać w domkach jak w ulęgałkach ;)

a tak poważnie to ja mam nadzieję że Gosia to ją w dwa tygodnie odkarmi, wyszkoli i do domu wyprawi ;) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']no se pogadałyśmy z Anią i już wszystko wiadomo ;)

tak jak było napisane tak płacone będzie czyli: 23-go w niedzielę dopłata 200 i każdego miesiąca 23-go po 200
tym sposobem chdzinka Gadzinka do 22.03 może bezpiecznie przebierać w domkach jak w ulęgałkach ;)

a tak poważnie to ja mam nadzieję że Gosia to ją w dwa tygodnie odkarmi, wyszkoli i do domu wyprawi ;) :diabloti:[/QUOTE]

Też mam nadzieję, że Gandzia zostanie okiełznana i że szybko znajdzie super domek. Ale musi być super, bo na to zasługuje.
Na jej finanse mam już odrębną tabelkę w excelu, którą na bieżąco będę uzupełniać i przekazywać Kajuszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']no se pogadałyśmy z Anią i już wszystko wiadomo ;)

tak jak było napisane tak płacone będzie czyli: 23-go w niedzielę dopłata 200 i każdego miesiąca 23-go po 200
tym sposobem chdzinka Gadzinka do 22.03 może bezpiecznie przebierać w domkach jak w ulęgałkach ;)

a tak poważnie to ja mam nadzieję że Gosia to ją w dwa tygodnie odkarmi, wyszkoli i do domu wyprawi ;) :diabloti:[/QUOTE]
dokładnie, bo ja myslałam o rozliczeniu za miesiąć kalendarzowy, ale tak jest lepiej i logiczniej :-) .... tak poważnie to dwa tygodnie to max :-D ]

[quote name='czikusiowa']musi jeszcze trochę okiełznać Gandzię i może ją śmiało wydawać oczywiście do mega dobrego domku ! ;)

a to widzę promocja w aparcie jak 50 zł za smycz i obrożę :eviltong:[/QUOTE]
tak napisałam 50zł, żeby nikt sie nie czepiał..... jakby znali prawdziwą cene to jeszcze by mi chatę napadli :evil_lol:

[quote name='koelka']Też mam nadzieję, że Gandzia zostanie okiełznana i że szybko znajdzie super domek. Ale musi być super, bo na to zasługuje.
Na jej finanse mam już odrębną tabelkę w excelu, którą na bieżąco będę uzupełniać i przekazywać Kajuszy.[/QUOTE]
dzieki Ela za księgowanie... ja to bym tego nie ogarneła chyba :oops:
[quote name='Alicja']to ja :kciuki: za gojenie[/QUOTE]
właśnie, kciukasy trzeba trzymać :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Dobrze ze mam sejf w domu, bedzie gdzie trzymac Gandziowa smycz i obroze:evil_lol:
Mam nadzieje ze nie bedzie sucz dlugo na domek czekac...jest przepiekna:loveu:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ja też liczę na to, że Gandziula długo u Ciebie nie pobędzie... ale pożyjemy, zobaczymy.

Gosia ja planuję przywieść ją w niedziele, wyjechać z samego rana, i być u Ciebie na ok. 11.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...