Jump to content
Dogomania

APEL o zgłaszanie psów w drastycznym stanie do mediów


Soko

Recommended Posts

poprowadzi czyli będzie na stałe w kontakcie z redakcją.
Widząc ile jest zgłoszonych tematów, trzeba zorganizować to tak, żeby liczba ludzi kontaktująca się z tvnem nie odstraszyła.
Jeszcze raz zaznaczę, że mam kontakt do red. Lipko, ale nie wiem czy uda się przez niego sprawę ruszyć, jednak trzeba spróbować.
Mam też kontakt do redaktorki w tvp info oraz do redaktorki z programu 2.
Jednak wg uzyskanych informacji, tv publiczna nie jest zainteresowana tematem, bo nie przyniesie dochodów.
Może warto by było jakiś kamyczek do ogródka publicznej wrzucić? Ale to temat na później.
Teraz jest istotne, aby ruszyć tvnkę.
Chętnie podjęłabym się kontaktów z tvn, ale EFS mnie przywalił na najbliższy rok lub więcej. Jeśli podejmę sie czegoś, musi to być składne, a nie z doskoku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Myślę że kolejną sprawą jest uzyskanie ewentualnej pomocy dla psów, więc podanie namiarów na numery konta, czy linki do dogo (no i poza dogo, jeśli takowe psy będą). [B]Równocześnie może to być też jedno konto (np. mojej mamy[/B] lub kogoś ...[/QUOTE]

Drogie Panie, nikt i w żadnej telewizji nie będzie propagował przestepstwa. Na zbiórkę publiczną trzeba mieć zgodę odpowiednich urzędów, w tym przypadku w randze ministerstwa. Taką zgodę może uzyskać tylko podmiot posiadający osobowość prawną - fundacja, stowarzyszenie itp.

Link to comment
Share on other sites

inga.mm, jest dość nagląca sprawa, którą mogłaby się zająć Uwaga. Napisała do mnie Agata Balu, że niedługo odbędzie się rozprawa (25.10 i 27.10) w sprawie Psotki i Rexa (na dogo Lucky). Myślisz, że do tego czasu, jeśli red. Lipko wyrazi zainteresowanie, dałoby się coś wskórać? Zostanie napisany niedługo mail do Uwagi. To naglące, bo czasu nie jest wiele, a chodzi o niedobite psy i sprawiedliwość dla tych psychopatów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']inga.mm, jest dość nagląca sprawa, którą mogłaby się zająć Uwaga. Napisała do mnie Agata Balu, że niedługo odbędzie się rozprawa (25.10 i 27.10) w sprawie Psotki i Rexa (na dogo Lucky). Myślisz, że do tego czasu, jeśli red. Lipko wyrazi zainteresowanie, dałoby się coś wskórać? Zostanie napisany niedługo mail do Uwagi. To naglące, bo czasu nie jest wiele, a chodzi o niedobite psy i sprawiedliwość dla tych psychopatów..[/QUOTE]
ok. jutro spróbuję ponagabywać redakcję.
Nie mam pojęcia z jakim skutkiem, ale spróbuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']może to zły temat, ale sporo tu ludzi zagląda...
widzieliście? [url]http://demotywatory.pl/3499105[/url] :([/QUOTE]
jeny

jedyne na co zasłużyli... [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002039F.gif[/IMG][/URL]
Wiadomo coś o tej sprawie ?



[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

p[quote name='inga.mm']zapytam może głupio, czy ten link został zgłoszony do policji?
Powinien zostać zablokowany i zgłoszony do ścigania z urzędu.[/QUOTE]
Inga, z wyglądu te gnoje nie wyglądają na Polaków- obstawiałabym jakichś Włochów czy tp...:sad:... Ja naprawdę, chociaż mam ok.30-stu lat, zauważyłam że to pokolenie jest o wiele bardziej zdeprawowane niż moje... Coraz częściej zastanawiam się w jaką stronę idzie ten świat, jeżeli żyć na nim będą takie kreatury...:angryy:
Obawiam się, że ze wzgl na niepełnoletność, uniknęliby poprawczaka- jedynie dozór kuratora i to wszystko... A jeżeli tatuś ma układy to już w ogóle... Gnoje bezpłciowe, coraz częściej marzy mi się lincz...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Jesli to co mysle,to ja juz nie wiem co sie dzieje na tym swiecie..Jeszcze zamieszczaja w internecie..Wyc sie chce z bezsilnosci:-(Dokad to wszystko zmierza,zyc sie odechciewa:-([/QUOTE]
więc trzeba żyć, żeby tępić takich zboków i pomagać ich ofiarom.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a gdyby zrobić tak, żeby banerki z tymi wszystkimi przerażającymi zdjęciami trafiały na różne fora? Nie wiem, np. fanów jakiejś muzyki, filmów, komiksów, fora budowlane czy motoryzacyjne?

Próbowałam na paru, ale niestety nie można było, bo sponsor nie zezwalał na reklamy poza innymi, niż jego własne... Może Wy się na jakiś innych niepsich forach udzielacie?

A co do demotu, pod spodem był komentarz, że to zdjęcie było starsze, niż sprawa z dziewczyną topiącą szczeniaki, i psami przejechanymi przez pociąg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...